Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
25. sep 2009

ja som to myslela tak, ze ked moj nebude chciet, vydam sa za ineho 😝 😀 😀 😀

lilix
autor
25. sep 2009

ja som brala babyplat a kys. listovu. no neviem, ci to je zrovna na podporu otehotniet, ale ked uz si tehotna, tak je to dobre brat.

shandy
25. sep 2009

jaaaaaaaaaj no tak to ja by som nerada 😀 😀 😀

lilix
autor
25. sep 2009

ale sak nie, zartujem.. to ja iba tak.. a samozrejme ze nie baby plat ale plan 😠 😝

miroslava89
26. sep 2009

ahojte 🙂

radkatom
26. sep 2009

Čaute babulky. Dieťa spí, tak som sem nakukla, že čo máte nového. Idem si Vás trošku prečítkať.

papa

mata1001
26. sep 2009

ahoj radkatom ty mas doma malilinke babenko?strasne ti gratulujem....nemas nejake foto?pochval sa nim....
aky bol porod?

monkri
26. sep 2009

ahoj lilix ako sa máš ? 🙂

lilix
autor
26. sep 2009

ahojte babule, monkri caukooo. ja som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaktooooooooooooooooooo unavena.
som vysmazala tekvicu, a nohy ma bolia.trva to hodiny kym to clovek obali a vysmazi a zezere sa to za sekundu, ale je to basta. mnamka.
sa urodila vonku na poli, som na jar zasadila iba tak do pola tekvicu a teraz si na nu chodim, to je sofistikovane, co??? 😀

miroslava89
26. sep 2009

lili😀 z tekvice taka unavena?

monkri
26. sep 2009

no tekvice su mnam aj ja ich zvyknem vysmázat tak ti želám dobru chut 🙂

karolina23
26. sep 2009

ahojte baby no co mate nove?radkatom mate krasne babätko je taky mrnavucky zlatulinky urcite si stastna ved aj my sa toho raz dockame nie baby? 😀

miroslava89
26. sep 2009

mne je cely den brutalne zle 🙄

karolina23
26. sep 2009

miri uz sa to zacina hmmm musis lezkat a relaxovat mna boli uz treti den neskutocne hlava pri slichach take neprijemne pichanie no asi je to tym pocasim co sa teraz meni 😖

miroslava89
26. sep 2009

ja len dufam ze to bolo len tak a to nema nic spolocne s tehu alebo len minimalne.. lebo opet by som zas taketo tehu nevolnosti nechcela..

to pocasie je vonku fakt otrasne,..ja osobne neznasam jesen pocasie sa meni stale a to potom vplyva na naladu a zdravotny stav ludi..

karolina23
26. sep 2009

to mas pravdu pocasie je na prt raz je teplo raz zima akurat tak na chorobu a fakt na naladu ☹

kolienko
26. sep 2009

ahojte ......babeny, pridala som si konečne moje brusinko do albumu.... 😉

posielam &tttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a idem kuken superstar........

karolina23
26. sep 2009

super kolienko idem kuk ake mas brusenko a diky za virusiky 😀 😀 😀

miroslava89
26. sep 2009

ja len dufamze mna nechyti nejaka choroba lebo ma porazi 😖

karolina23
26. sep 2009

neboj miri musis sa dobre obliekat aj ked je teplo lebo pocasie je nevyspitatelne to mi aj dokyna povedala a byt v suchom teple a podla moznosti aj prikurit no hadam ma pravdu 😀

miroslava89
26. sep 2009

ved prave to ze saobliekat ja neznasam ked mi je horuco..ja este teraz som schopna behat v tielkach 😝 ..

idem ja uz zalahnut lebo asi zas skoncim na pokeci s wc..

dobru noc

karolina23
26. sep 2009

ok miri aj ja pôjdem tak dobru

lilix
autor
27. sep 2009

a nielen z tekvice som bola unavena, ale tak celkovo, po celodennej namahe.
bozinku, kolienko, take krasne brusko uz maaaaas.
miri tak uz ti svietia krasne 5tt 😨 😨 super 😅

kolienko
27. sep 2009

dobré ránko,

lilix ty nemôzes spávat??? nedela a ty uz o pol 8 na nete???
posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mna dnes zobilo malinké ako kopkalo...asi malo fotbalový zaápas 😉 no lilix, brusino mam uz dost zväčšené...ale to bolo večer, ráno je predsa len o niečo mensič....

prajem krásnu nedelu 🙂

karolina23
27. sep 2009

ahojte babule jeeeej kolienko kopkalo ta babatko super to musi byt krasny pocit vsak aj mas peknucke brusko take akurat 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava89
27. sep 2009

ahojte😀..fuha som dnes prejedena prepchata cele popoludnie sme grilovali 😅

lili to len na skusku tych tyzdnov je mozno viac mozno menej..

lilix
autor
27. sep 2009

jaaaaj veru, to kopkanie vam zavidim. stale obchytkavam kolegyni brusko, ze ako ju maly kope ale nikdy nic necitim.. aj tak ked je v tele zeny to je milion krat ine.

karolina23
27. sep 2009

lilix pravda je 😀

miroslava89
27. sep 2009

lili sak aj ty sa raz mozno coskoro dockas kopancekov🙂

lilix
autor
27. sep 2009

ja viem, ja som si povedala, ze teraz mi pride posledna mrcha, a potom az o 9 mesiacov, tak!
a ked nie, a da si to dieta na cas, tak ho taaaaaaak zbijem, ze kde sa tak dlho flakalo, ze uvidi 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie, zartujem 🤐