Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

karolina23
27. sep 2009

no to som sa lekla ze to myslis vazne ale neboj ono urcite pride ved kde mu bude lepsie nez v tvojom a nasom brusku tam bude aj v bezpeci a nikto ho nebude pusinkovat a mojkat tak si trosku oddychne 😀

miroslava89
27. sep 2009

de ta mrcha vobec?

miroslava89
27. sep 2009

kurnik mi nenpisalo prispevok:

lili a pride mrcha vobec?

lilix
autor
28. sep 2009

ale pride pride, lebo nic nebolo.. 😎
inak cafte, nam v praci nejde system. aj dobre, aj zle..

reivka
28. sep 2009

ahojte, po dlhom čase som tu 😎 ani u nás nič nebolo, tak o týždeň čakám mrchu jak na koni

reivka
28. sep 2009

aspon som si tento mesiac vyskúšala robiť ten graf a je to celkom dobré konečne viem kedy mávam ovulu a dokonca ako z učebnice na 14 DC

shandy
28. sep 2009

dobre ranicko, kolienko ak pekne brusino 😵 😵 😵 , ty jo, to leti....lilix mnaaaam, ze tekvica, milujem 😅 😝
reivka, neukazes grafik? 🙂 ja som uz tiez po ovuli, robili sme co sa dalo 😀 😀 , dnes mi drahy odisiel a pride az vo stvrtok, tak mam oddych 😀 😀

reivka
28. sep 2009

no aha, kludne dám grafík, ale hovorím, nič nebolo aj ked ovulka bola pekná ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

shandy
28. sep 2009

reiv, pekny graficek, ale skus sledovat aj hlien a zadavat aj ten, aby si bol FF istejsi a aby si mala ovulku zaznacenu presnejsie, inak fakt pekny dvojfazovy grafik 😵 😵

katka444
28. sep 2009

ahojte, ponukam profertil. ak by mal niekto zaujem https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

reivka
28. sep 2009

shandy dvojfázový? ty si profíčka 🙂 no ja som mala taký hlien dva dni 14 a 15DC

lilix
autor
28. sep 2009

reiiiiiiv, no fakt pekny, a preco nic nebolo, haaaaaaaa?

reivka
28. sep 2009

a u teba prečo haaa? no len 5.DC hahahahahahahah 😀 a odvtedy je mm unavený 😀

lilix
autor
28. sep 2009

u mna preto, lebo sa nesnazim, resp. davam pozor,aby som nebola tehu. to je aky paradox co?
a boli sme chory, nemala som chut...

reivka
28. sep 2009

no ale sranda je, že podla jonáša ten 5.DC som mala vraj najplodnejší hahaha pekná kravina, aspon uvidíme ako to funguje 🙂 no blbosť je to

shandy
28. sep 2009

reiv a aky si mala hlienik? tak si ho tam zaznac, mozno ti to ovulku hodi plnou cervenou ciarou...
no proficka nie, ale meriam uz 8. mesiac 😉
fiha, no unaveny mm, ok, ale plodit treba 😀 😀
to fakt reiv? tak uvidis...ja podla jonasa som mala minuly cyklus 2 dni pred mrchou, tak to by som uz teraz musela byt tehu 😀 😀 😀

reivka
28. sep 2009

hehe veru na jonáša sa nespolieham, a už som si tam dala ten hlien, a mám tam veru čiaru a čo predtým nebola červená? ja som si ju nevšímala aká bola iba viem že kde bola a je tam

lilix
autor
28. sep 2009

baby, radkatom mala podla jonasa risk 7. a hla, maly Filipko je zdravucky /klop,klop,klop/ a tu pusinu aku ma krasnu, stvorenu na bozkavanie. 😀
takze uz tomu neverim, hoci som na zaciatku verila, lebo mi to aj vychadzalo..

reivka
28. sep 2009

asi tak lilix

miroslava89
28. sep 2009

ahojte😀..

lili pride si si ista?😀..ako to ze nic nebolo? 😅

shandy
28. sep 2009

reiv mala si tu ciaru prerusovanu, vtedy si FF nie je uplne isty ovulkou, preto je dolezite tam zadavat aj hlien, teraz mas tu cervenu ciaru plnu a FF si je isty, ze ovu prebehla vtedy 😉
lilix mne ten jonas vychadza skoro vzdy cez mrchu alebo tesne pred nou 😔 😀 , takze si neviem predstavit, ako by som vtedy mohla mat ovulku.. 😔 🙄

reivka
28. sep 2009

dik shandy, robím si to prvý mesiac 😉

shandy
28. sep 2009

nemas za co, kedykolvek 😵 😵 , aj tak pekne merias na to, ze prvy mesiac, mas odo mna pochvalu 😉

reivka
28. sep 2009

🙂 😉 si ty ale zlatá

shandy
28. sep 2009

😵 😵 😵 , no ved na to tu sme my staruchy snazilky...ze lilix? 😀 😀
sa ju snazim zaroven namotivovat, aby aj ona zacala zas merat 😝

lilix
autor
28. sep 2009

miri som si ista na sto pro,
shandy neboj, ja zacnem uz co nevidiet merat. snad sa rychlo podari, lebo budem z toho zase taka vystresovana. teraz som si od toho oddychla..

radkatom
28. sep 2009

Čaute baby. Tak my máme doma šípkovú ruženku 🙂)).

Lillix ja som vedela o Jonášovi ale neverila som tomu. My sme podľa neho mali počať Filipka cca 12.12.2009 ale počali sme 22.12.2009 a ešte k tomu ten rzikový faktor 7 🙂)). Je to brutál hovadina riadiť sa fázami mesiaca 🙂)).

Dúfam, že sa tu máte dobre. Pozdravujem všetky babule. Zatím papa

shandy
28. sep 2009

huraaa lilix, tak sa tesim, ze budes aj ty meracka 😀 😀 , teba to stresuje? 😕
radka, len bud rada, ze sipkova ruza, horsi by bol postrach denis 😀 😀 . radka mas pravdu, ze je to kravina, ale to vies ako sa hovori, ze topiaci sa aj slamky chyta...napr. ja som sa dnes objednala k homeopaticke, ktora robi aj akupunkturu 😀

kolienko
28. sep 2009

ahojte, babenky, dakujem za pochvalu brusinka.....sa ním teraz pýšim. este zatial mi neprekáža az tak velmi a neni som ani tak velmi unavená ako na zaciatku, tak si to uzívam........

dúfam, ze aj vám uz čoskoro narastie poriadny bachor.... a preto posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

čo nového??? vidím, ze lilix sa dala na meranie???

miroslava89
28. sep 2009

nikde nikoho?🙂