Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

miroslava89
25. aug 2009

upada to tu hlavne kvoli lilix ale tak ona sa raz vraati...

shandy my nesnazilkujeme mame pauzu- zaciatkom augusta sme prisli o babenka dvojicky takze mame pauzu aspon take 3mesiace teda minimalne tri..

shandy
25. aug 2009

hej, hej to si pamatam mirka 😔 😔 😔
ja len ze ci uz uplynulo to obdobie nesnazenia sa a ci uz snazite, ale pozeram ze to je este cerstve...a povedali ti aj dovod, ze preco? teda ak sa v tom nechces hrabat, tak to pochopim...
jo, jo lilix je pripad, dufam, ze sa jej teraz aspon stikuta, ked ju tak spominame 😀 😀 😀

betyna8
25. aug 2009

ahojte babule,
no shandy,ano snazeničko sme mali nevídané 😀 a oplatilo sa....
Včera som si bola po dlhšej dobe zatančňcovať na brušnych tancoch,dostala som pochvalu,vraj vyzeram velmo dobre na to ,že som tehula /ako keby museli byt tehule nejaké divné 😕 / a stále v pohode,vraj nebyť bruška ani neviedia,že čakám mimi. Malé to tancovanie asi uspalo,lebo vôbec nekopkalo,zas až doma,keď som chcela zaspa´t.Ale rozmýšľala som ako sa asi cíti,keď si natriasam, chuda moje,ma ine morske vlny v brusku 🙂
Bytik sa nám premieňa zo dňa na deň.Máme krásne nové dvere aj okná,radosť pozrieť.Aj ujo stolár bol aktívny a urobil nam psotel o mesiac skor,no ale musi ostat este u neho,lebo ju niet kam dat.To bude letisko, doteraz spíme na rozkladacej rohovej sedačke....

miroslava89
25. aug 2009

shandy je to este cerstve a dovod sme sa nedozvedeli.. teda ani sme nechceli velmi ho vediet dalsi mesiac dva rozoberat co sa vlastne stlao a predpokladat preco to uz by bolo na mna vela..ale tak nepatrim k tym najstarsim snazilkam takze casu budemem mat este dost snad sa nam dalsie babo podari a coskoro..

betyna niektori ludia su fakt divny cosa tyka nazorov na tehulky..prerabate bytik? nezavidim ti pocas tehu spat na rozkladacej sedacke- vyspis sa na tom vobec?

betyna8
25. aug 2009

ano kupili sme byt,cely prerabame ale zatial bývame v inom byte.Je to velka rozkladaciea sedacia suprava a mame tam dobry molitán,tak sa da na tom spat v pohode,ale po rozlozeni to ma iba 130 cm šírku.Zatial nam to stačí,spime tak cez dva roky,inak sa nedalo,lebo je to len jednoizbak,ale o mesiac budeme spat vo svojom na letisku 190 cm 🙂
a fržím palčeky na rýchle zotavenie a ďalšie snaženíčko 😉

shandy
25. aug 2009

bety mozes mi hodit link na strechu, nech pozriem ako ste daleko? 😉
mirka jasne, chapem to. verim, ze dalsie tehotenstvo uz budes mat pohodove 😵 😵 😵
my vsetky budeme 😅

kolienko
25. aug 2009

baby a kam sa podela liix?? o niečo som asi prisla.

shandy dakujem za opýtanie, mame sa fajn, rastieme a foto nemam, ale dnes, zajtra spravím a dolozím do albumu. aj domček mam naplane dohodiť do albumu na streche, len nie je kedy. 😉

betyna8
25. aug 2009

shandy, prikladam link na strechu,ale nemám tam ešte najnovšie fotky,takže moc zaujimaveho neuvidíš.Ale moc sa teším,ako to napreduje a meni sa to 🙂 http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

shandy
25. aug 2009

kolienko lilix je tento tyzden na dovolenke 🙂
huraaa kolienko tesim sa na fotecky 😵 😵
bety tesim sa s tebou, kym pride babenko, budete mat uz skoro vsetko porobene 😉 a stvrtok je nas den, ze? 😉 😀 😀 😀

shandy
25. aug 2009

bety som to omrkla, ta kupelna bude super, som zvedava aj na ostatne 🙂 🙂

betyna8
25. aug 2009

shandy ano vo štvrtok je náš deň, práve mi volali od tiaľ či nemôžem prísť o dve hodinky skôr,lebo sa im dakto odhlásil,tak sa teším o to viac,som taký nedočkavec 😀
kúpelňa je hotová,ešte dorobia podhľady s bodovkami,je pekná,ale tak ako na bytoch maličká,potom hodim foto,ked to bude kompletné

kolienko
25. aug 2009

Betyna krásne to budete mat.....kúpelky si is navrhovala sama?? a akom programe si to robila?? my sa vytesujeme tiez majstrom na dome. robia sadrokarton.....
no to by som sa aj ja vytešovala, keby idem vo štvrtok na sono a zistuju čo to bude.....

martina05
25. aug 2009

Ahojte, tak nám robia strechu a prídu zameriavať okná...
Bety krráásnu kúpeľničku máte ....
Ja sa pomaličky trápim, neviem sa rozhodnúť či ísť k moru alebo nie..Lekár mi povedal, že kľudne kam len chcem...ale neviem mám strach aby bolo všetko ok a aby som nejako neublížila bábu... Tak možno pôjdeme len do Patiniec a odtiaľ si budeme robiť výlety do Maďarska, na ryby, loďou a pod.
Stále mi nechutí nič jesť, premýšľam čo by som si dala a keď do seby niečo dostanem znechutí sa mi to ....
My ideme na sono 16.9. - už sa nevieme dočkať !!!!!

martina05
25. aug 2009

Ozaj Bety ešte ma napadlo... čítala som v knižke, že brušné tance sú v tehotenstve veľmi prospešné... upokojujú bábo atď. tak od septembra budem opäť chodiť aj ja ... Len sa nesmie šimis ... lebo by to mohlo spôsobiť vibrácie maternice ...

betyna8
25. aug 2009

kolienko, upelnu nam navrhovali v soukupovi,tam sme brali obkladačky, program na nete som našla len na kuchyne.A ďakujem za pochvalu 😉 čo sa týka sona,uvidíme,čo uvidíme,lebo na morfe moc vidieť nebolo 🙂 a to mám asi 40 fotiek, teraz by som ich mala mať až okolo 100 + videjka 🙂
martinka,tehule z temičky kde prispievam boli na dovolenkách,ale v prvych 3 mesiacoch im moc neodporucali lekari,predsalen keby sa daco prihodilo, tu ti skor lekar pomoze.Nuz ale je to na tvojom zvažení. 😉

betyna8
25. aug 2009

no a aby ste si nemysleli,nejdem na 4D kvoli fotkám,aj ked potešia.Ale budem rada,ked nam doktorko poukazuje zas ako sa všetko vyvija a ako rastieme.Sice z morfa viem,že máme všetko ok...

martina05
25. aug 2009

No Bety , presne tak si to myslím aj ja... keď budem tu na SVK budem sa cítiť bezpečnejšie..

Bože nech už je 15,30 h. ja už tu v práci nevydržím ...je mi blbo od žalúdka a som unavená ....
Hrozne moc ma mrzí, že nejem skoro nič zdravé ..ale zo zeleniny sa mi prevracia žalúdok !!!!!!!!

betyna8
25. aug 2009

martinka,tak to ti nezavidim,mne nebolo ani raz zle,akurat teda nemozem jest cesnak - ak je ho vela v jedle a tazke jedla tipu gulas,to mi je dost ťažko,inak pohoda. Proti nevolnostiam a napr.aj záhe sa dajú kúpit na mmb lízatka. 😉 a neboj, su tehule,ktore riadne schudnú,lebo grckaju aj 15 krat denne a detičky sa im narodia zdravé,veď to sa ti polepší

martina05
25. aug 2009

to fakt a nevieš mi prosím ťa hodiť link ???

martina05
25. aug 2009

diky moc idem to omrknuť

kolienko
25. aug 2009

mati, nebojkaj, aj mne byvalo zle vracala som a zeleninku som nejedla skoro vôbec dokonca ani teraz, ked uz nezvraciam mi nechutí. mam chut na slaninu s cibulou, klobasu s cerstvým chlebom a ziadna zdravá strava.... babo si vypýta čo mu bude chybat. mne sa tiez obracia zaludok zo zeleniny a niečoho zdravého.dokonca aj jogurty som prestala jest.
a ta únava?? hm o tom mi niečo hovor. tiez to mam za sebou a niekedy ma to chyti i teraz, ale nie je to také hrozné. ja som si občas musela íst oddýchnuť na WC. zavrieť oči a vypnuť tak na 10 min. 😝

betyna8
25. aug 2009

kolienko,tak klobasa by zas mne otočila žalúdok na ruby,ale asi preto,že som to nejedla ani pred tehu,teda veľmi výnimočne.Čo ma štve je fakt,že mi prestali chutit rybky a tie by sme mali jesť aspoň raz za týždeň.Aj keď dobrého lososíka by som neodmietla 🙂

martina05
25. aug 2009

No z tých rýb som zmätená, na viacerých miestach som čítala, že by sa nemali jesť až tak často kvôli obsahu olova ....
KOlienko, tak to budeme mať nejakých "slaninožrútov"... ja som predtým nedala takéto veci ani do pusy a teraz rezne, fašírka, slíže so smotanou a slaninou....Cibuľa a cesnak mi strááášne vadia ..
Ale všetko vydržím, len nech je bábo zdravučké a v poriadku ...

betyna8
25. aug 2009

maťka ,no morské ryby môžu obsahovať olovo,ale keď si ich dáš raz za týždeň,nemajú takú koncentráciu aby uškodili.
šimi viem,že mám robiť opatrnejšie a už sa mi ani tak uplne svižno nedá, cítim sa ťarbavejšia ako pred tým,no lektorka hovorila,že tam jedna tehula bola cvičiť ešte týždeň pred pôrodom a pôrod bol rychly,tak hádam to pomôže aj nám 😉

miroslava89
25. aug 2009

ahojte tu uz asi nikoho nezastihnem ze?☹

monkri
25. aug 2009

ahojte je tu niekto ? ☹

shandy
25. aug 2009

ahoj monkri, ja len tak omylom a na skok, precoo? 😉

shandy
25. aug 2009

no nic, uz aj musim ist, drahy vola, dobru nocku. rano tu budem zas 😉

monkri
25. aug 2009

len sa tak pýtam 🙂 🙂 🙂 či je tu niekto 😀