Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
21. nov 2009

ahojte. netulam sa. ucila som sa upratovala troska.

monkri
21. nov 2009

ahojte
lilix už som zase hlasovala 🙂

lilix
autor
22. nov 2009

dakujem, ste zlate, mame uz 333 hlasov. tak pokrecujeme musime predbehnut 400. uf

reiiiv dnes sa ako mas?
😕
ja sa ti cudujem, ze takto panikaris. takto to bude este horsie, ked nebudes psychicky ok.. nesmies depkarcit..
mas dve krasne zdrave deti a robis paniku ako by si v zivote ziadne mat nemala.. tvoja psychika musi byt v poriadku, aby k tebe babo prislo, inak budeš mat idiopaticku neplodnost, co mi pripada, ako psychicka neplodnost.. idiot - psychopat = idiopaticka neplodnost. urcite tie dve slova tak vznikli. 😀
tak tahaky mam hotove. 😀

lilix
autor
23. nov 2009

noteda 😝

lilix
autor
23. nov 2009

betyna je aka krasna sexi tehulka 😅 😕

reivka
23. nov 2009

ahoj lilix 🙂 teda aj ostatné ak tu nejaké budete, to si ale popísala že idiopatická neplodnosť 😀
a ako sa mám? zmierujem sa s tým, že nič nenarobím, a ani snažiť sa nemôžem lebo nemám s kým, takže tak, kašlem na všetko, ani merať teplotu ma už nebaví, aj tak mi to len povedalo, kedy príde mrcha, takže si zmeriam len dva dni pred mrchou kedy mi klesá hehe a hotovo 😀 malý je chorý takže budem do konca týždňa doma a druhý nechce ísť do škôlky, takže ich mám doma obidvoch

reivka
23. nov 2009

veru čo sa ja mám čo stresovať, prdím na to 😝 😀

reivka
23. nov 2009

a ešte vieš čo? teraz by som chcela dostať čo najskôr mrchu, lebo toho 4.12. idem do Nemecka a vtedy ju už nechcem mať 😉 tak som zvedavá kedy príde, nech nie neskoro, lebo ma nase...e 😀

lilix
autor
23. nov 2009

reiv sme tu same dve opustene.. niekedy mam pocit,ze rovno mozu tuto temu zavriet. 😠 😢
ja sa bojim na tu skusku. sa mi tam taaaaaaaaaaaaaaak nechce ist, ako nikdy. radsej by som sila domo sit patchwork.
alebo radsej by som v spisovni robila poriadok. 😖

martina05
23. nov 2009

Ahojte, čo je tu nové??
Neviete ako sa má Bety, Radkatom a ďalšie tehulky zo "starej "témy???

Lilix ..držím palce a neboj, veĎ ty si šikulka... 😉 😉

reivka
23. nov 2009

lilix, neboooj, nejako to urobíš a zase bude na chvílu pokoj 😀 😉
no a to ani nespomínaj moc, že by túto tému mohli zvrieť, lebo nám to urobia a kde sa mi dve budeme baviť haa? 😀

no ahoj martina, ale ved radkatom už nie je tehulka tá už behá okolo malého chlapa, čo nevieš že chlapi sú radi obskakovaní? 🙂

lilix
autor
23. nov 2009

ze 22tt boze, ale to leti, len my stale stojime na mieste. do prdele do kelu.
inak sme sa cez vikend bavili trosku o nasej svadbe. ze urcite nie bud. rok v maji. ze mooooozno mozno v septembri 2010. som si nasla pekny datum 4.9.2010. by to mohlo byt. a ja mu, ze ale to aby uz som si isla zarezervovat saty, lebo potom budu vsetky na ten datum rozchytane. a on, no ale ty sa nejako velmi ponahlas, ze som predbehla situaciu, este ma treba o ruku poziadat, prsten.. 😀 😀 ale ja uz som sa tak navnadila, ze ked to nebude, tak budem sklamana.

mati ako sa maju? dufam, ze dobre, casto sem nechodia. co inak nove? mame doma zarubne konecne! a vy ako s domom?

lilix
autor
23. nov 2009

tehulky nebudte lakomky, troska nas poprskajte.. uz davno som tu nevidela nakazu tipu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janulcek
23. nov 2009

No moja,nech sa Ti páči TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.Stači???
Tomu mojmu bocianovi to nejako trvá sakra..Asi mu kúpim nabuduce navigačny...

reivka
23. nov 2009

lilix ty sa tuším aj sama požiadaš o ruku 😀

betyna8
23. nov 2009

ahojte babulky
ja sa na konika dostavam malo,to som pisala,ale akurat nam doma zapajaju internet,tak budem castejsie,aj ked, nesedi sa mi za stolom dva krat dobre
jej lilix,tak blahozelam k predbeznemu terminu svadbicky 😉
a aby ste nepovedali,ze som lakomec 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
23. nov 2009

no dakujeme bety, len si treba vypítať a hned sa tu nejaké tehulky objavia a pošlú 😀

betyna8
23. nov 2009

no jo to je telepatia 😀

janka911
23. nov 2009

Ahojte potrebujem radu. stupo mi HCG z 353 na 620 a strdedu idem zase takze to stupa ale moj gyn.stale nie je spokojny som zevaj v 5.tyzdni. ale stale mi vravi o potrate..myslite ze to stupa pomaly??a v stredu pojdem aj na ultrazvuk tak dufam ze to stupna na 1000...

reivka
23. nov 2009

podla mňa to stúpa dobre, neviem prečo ťa straší, krvácaš?

betyna8
23. nov 2009

janka,hoci som tehula,moc ti v tom neporadim,lebo neviem,ake som mala dohnoty hcg,ale je tu niekde temicka o takych hodnotach,drzim prsteky, mozno ti zle vyratal tt

reivka
23. nov 2009
janulcek
23. nov 2009

Lilix ja som mala svadbu 6.9.2008.Tiež sa mi páčil tento mes. a to magicke číslo 69 😀 😀 😀 😀

lilix
autor
24. nov 2009

ahojte. dakujeme za virusiky. presne tak janka911, ti lekari zbytocne plasia. ty sa toho chytis, co ti oni poveda, psychika zauraduje a ty nakoniec naozaj potratis. hlavna vec, ze to stupa a nestoji, alebo neklesa.
babeny hadajte co? dostala som vcera B huraaaaaaaaaa. uplne pohodova skuska. B len preto, lebo som necitala karpatsky kapitalizmus. inak by to bolo A. ale nevadi.

betyna8
24. nov 2009

lilix,ved sme o tebe ani nepochybovali,si vzorna študentka a skušky ti idú jedna radosť 😉

reivka
24. nov 2009

no lilix! vidíš aká si ty nakoniec bifloška 😀 super, ide ti to

lilix
autor
24. nov 2009

ja a bifloska? neblaznite, ledva som si raz precitala vycuc, co mi kolegyna poslala. dali sa tahaky uplne krasne. a bol dobry profak.

reivka
24. nov 2009

tak podvodníčka? s ťahákmi 😀 😀 a ja ťa tu vychvalujem 😉 jaaaaaj strašne ma pichá v bruškuuuuu

lilix
autor
24. nov 2009

reiv z coho?
baby o mesiac su Vianoce 😅

reivka
24. nov 2009

čo ja viem z čoho? booože už o mesiac??? no horor ja chcem aby sa zastavil čas 🙂