Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
16. dec 2009

ahoj. bety, ja ze ked sa nehlasis, ze uz rodis 😵
ja mam dnes nejaku depku, ani neviem z coho. nic sa mi nechce,nic ma nebavi, netesi. iba tak na silu tu sedim sem tam daco robim, ani pohnut sa mi nechce. co s tym?? 😒

betyna8
16. dec 2009

no lilix,aj mna dnes chyta depka,ste sa včera divili aka som kludna,ale ked mi dnes doktor povedal,že stale nic,tak ma to zabilo 😒 ale este stale si hovorim,ze fajn,v sobotu sa to mozno znemi a nechaju si ma tam....

betyna8
16. dec 2009

lilix a neviem či si si už pozerala temičku najnevhodnejsi darcek https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea..., dobra na odreagovanie 😀

lilix
autor
16. dec 2009

hej super tema, ale nemam moc casu to citat, a potom ma boli hlava ked vela takto citam.
ale aj tema svokra je super. ked jedna baba pisala, ze tu sosovicu jej vylejem na hlavu, ak mi ju maly nebude jest. alebo ze svokra na mna pustila psa a rehotala sa.

betyna8
16. dec 2009

ja mam nastastie svokru v pohode,klop,klop....

radkatom
16. dec 2009

Lillix my sme "zamiesili" 22.12. 🙂 Takze mas kopec casu 😉

radkatom
16. dec 2009

Ja mam ties na hov.o den. Prave som si poplakala ☹ . Neprisla mi materska. Urobili chybu a asi to ani do vianoc nepride. SOm z toho total hotova ☹ . Este ze mam super rodicov, kt. ma vzdy tahaju z problemov 😔

Tento rok je najhorsi aky som kedy mala. Jedine uzasne co sa stalo je Filipko. Ten to vsetko vykompenzoval 🙂

lilix
autor
16. dec 2009

a to ti tak kratko po ovu ukazal test?
radka a co este take zle ti priniesol tento rok.. nikdy si nic nespominala. 😕

kolienko
16. dec 2009

ahojte...
Bety, nesmut, švagrine v nedelu povedali, že v pondelok(na druhý den ) neporodí, ze min. týžden to bude tvrvat a vies čo sa stalo??? porodila v pondelok na termin bez liekov, vyvolavačiek a neviem čoho.úplne prirodzene....tak neufaj. ona bola tiez hotová z toho, že bude týžden prenásat a ze uz by sa rada zbavila brucha, lebo sa ani poriadne nevyspí a vidís....malý je na svete a je prekrásny....

lilix, nedepkuj a hlavne testuj.....aj ja som mala na ovu teste II ked som nemala taký hlien aký ma byt pri ovulke. a podarilo sa....tak drzakm palčeky a tento mesiac to dotiahni do konca. riskni to a testuj pokým nebudu II.....

Radi, ved Filipko musel vynahradiť všetko zle........min. raz tolko....

betyna8
16. dec 2009

kolienko,dik za povzbudenie, ved ja viem,že to moze prist kedykolvek,uz len cakat......

radkatom
16. dec 2009

baby tolko smoly co sa na nas tento rok nachytala. je toho tk strasne vela, ze neviem, ci vas tym mam zatazovat 😖 . Kolienko mas pravdu Filipko to vsetko vynahradil a este stokrat viac 🙂. Je to najuzasnejsi chlapcek na svete 😵 . Ako asi povie kazda mamina 🙂.

Lillix ano. na 9ty den po zamiesení 🙂)))). Bola to strasne slaba ciarka a videla som ju len ja. Kamosky ani mm ju nevideli 😠 . Ale ja ANO 🙂))))))))))))))))) Potom uz len ciarka silnela a silnela

monkri
16. dec 2009

ahojte baby toľko toho ste tu popísali musím si to prečítať bohužal nemala som čas sem chodiť mala som toho
dosť teraz konečne mám hotový byt aj uprataný huráááá 🙂

tak už len manžel chýba a ešte ten náš potomok 🙂

manžel príde onedlho už domou a potom sa zase budeme snažiť 😉

lilix
autor
17. dec 2009

cafteeee. monkri inak myslela som na teba. 😉
radka, ked chces, kludne nas pozatazuj a vyzaluj sa.
ja som testovala, a druha zosilnela, ale este to podla mna nie je pozitivne. neboli rovnako tmave. ale aj napriek tomu sme miesili. len ja mam vzdy pocit, ze to vsetko vyteka von, co je skooooooda. aj ked lezim to tece von. 😠 tak snad tam nejake zostali 😀
rano som mala bielkovy natahovaci hlienik, tak na 3cm. este to dnes poistime. to by bolo aby to nebolo!

betyna8
17. dec 2009

lilix,tak super,že sa ovula ohlasila.
Ja som si v čase snaženíčka po kexiku podkladala pod zadok vankúš a nohy vykladala hore,aby to nevytekalo,ale asi sa aj tak k vajičku dostane spermoška,ktorá je tam najrýchlejšie" vystrelena". A urcite pracujte na tom dalej, sicher je sicher. 😉

lilix
autor
17. dec 2009

ja som po keksiku chcela ist pozerat modre z neba, tak som musela prejst zo spalne do obyvacky. a po modrom som sla este do sprchy, som sa citila cela polepena.

kolienko
17. dec 2009

ahojte, lilix, neviem kde, ale niekde tu na konovi som čítala, že do sprchy by sa nemalo vôbec po zamiesení chodit....tepla voda uvolnuje všetky svaly a potom to lahko všetko vyteka....

na ovu teste by mali byr rovnako silné obidve čiaročky, tak snazilkujte.... 😎

bety a ty čo, zase ič?? kedy ides k lekárovi??

lilix
autor
17. dec 2009

kolienko ahoj, som rada, ze ta tu vidiiiim. 😅
tak ale to bolo dve hodiny po tom.. ale som sa nie sprchacom, iba tak troska cistou vodou, ved sa mi ritka zlepila z toho 😀

betyna8
17. dec 2009

kolieko, včera som mala poradňu a ak sa nič nebude diať,tak v sobotu-v den terminu mam ist na monitor do porodky a uvidí sa.Najneskor 22.12. mam vypísaný príjem.Ale sa teším, ráno mi odišla hlienová zátka, aj ked to nemusi ešte nič znamenať,niektoré tehule porodia do par hodin potom,ine do par dni,som rada,že sa vobec niečo deje. 🙂 A dnes mam mm služobne ďaleko až do večera,tak máme čas.Ak sa podari porodit na termin budem štastna ako blška.
lilix,myslim,že po dvoch hodinách je dávno určené,či sa spermoška niekam prebojovala alebo nie,resp.ci niekde čaká. Ved aj ked niečo povyteká,dačo sa vnútri udrží 😉

lilix
autor
17. dec 2009

tiez si myslim.. co ma byt sa stane. jaaj taka mania ma chytila prezerania si svadobnych albumov, a priprav.

betyna8
17. dec 2009

lilix len sa pripravuj 😀

lilix
autor
17. dec 2009

hlava ma boliii. juuuj. ☹ 😠

radkatom
17. dec 2009

Caute babule. Susen spi, tak vyuzivam cas. Sme sa boli prejst aj so psom a ta svinucha mi asi zozrala nejake hovno ci co... Tak smrdi ze mi je az zle. SOm jej vysprchovala hubu a dala zrat ale len trochu to pomohlo. Nechutascka jedna 😠 .

Jeeeeeej Bety sa tesim. Tak ja to tipujem na pondelok spontanne 🙂.

Lillix, ked my sme snazilkovali, tak ja som z postele nevstala az do rana a az rano som sa osprchovala... Nebolo to velmi prijemne ale ja som bola schopna hocicohom, len aby sa zadarilo... 🙂 A aspon hodku som mala oprete nophy o stenu a pod zadkom vankus 😀 😀 😀
Inak ovu test je pozitivny az ked su ciarky rovnako silne a od vtedy prebehne ovula hocikedy do 24-48 hodin 😉
Lillix tak si pozri aj nas album http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

papa

lilix
autor
17. dec 2009

radkaaa, ta farba ti viac sekla ako tato tmava. jaka krasna nevesta.. 😅 😕 mam pocit, ze tvojho muza poznam z videnia. 😨

radkatom
17. dec 2009

No diki, zajtra letim do drogerky 🙂)). Uz som nad tym uvazovala... Tak si ma nakopla a ide sa prefarbovat 🙂

A odkial ho poznas? Z Billy? 😀 😀 😀

lilix
autor
18. dec 2009

caaaaaaaaaafteeeee. huraaaaaa piatoooook. dnes sa ide na vianocne trhy. brrr bude tam asi kosa.
radka a aku farbu si si kupila? ja uz dlhsiu dobu uvazujem nad zmenou. nejaku risavu by som prijala alebo bledohnedu.
no mozno z bily, mozno z blavy. 😀

betyna8
18. dec 2009

lilix,ale tie trhy majú svoje čaro.Mávala som rada tu atmošku,kes sme sa tam pozliezali s partiou a popíjali si punčík.Tento rok nas to akosi obišlo,ale nič to,máme iné prioritky
ja som sa nefarbila už hodne dlho, tak viac mi padali vlasy,nechcela som ich este drazdit a asi sa ani tak skoro farbit nebudem.Teda aj dlzku mam už nezvyčajne vyrastenu....

lilix
autor
18. dec 2009

ano aj ja mam rada tu atmosferu, cigansku, puncik, lekvarovu loksu. 😵

betyna8
18. dec 2009

cigansku som nikdy nejedla a ani loksu z trhov.....ale je fajn taka atmoska,hlavne,ked je aspon troska mraz a sneh,ale ako vidim,vianoce maju byt uprsane 😒 no my aj tak budeme doma alebo v nemocke

lilix
autor
18. dec 2009

a preco si nikdy nejedla ciganu? ved kuraciu. ja bravcovu tiez nemusim. ble. tie lokse maju sice kupovane, iba ich zohreju, ale aj tak mam rada s lekvarom, makom..

betyna8
18. dec 2009

no u nas to ani na trhoch pred tym neponukali a akosi sme sa sustredili na stanky s punčom 🙂 a teraz som to aj videla,ale nemala som chut na to, oni to asi robia na prepalenom tuku 😝