Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
11. aug 2009

m.a.y.a veru uteká mi to,som za polovicou a pocit je to užastný.Malé je dosť živé,takže ma kopká dosť často aj cez deň a to je paráda.Prajem vam to všetkým 😉

nellie_
11. aug 2009

lilix ja som uz tolkooooo flakonov vyhodila.. 😅 😅 som ti mohla poslat 😀 😀

perceive som mala rada aj ja ale potom sa mi zosmrdel, alebo mi to prislo ako keby som si kupila nejaky po zaruke a smrdel mi ako podpazušne vinko - totalny upotenecky puch.. 😅 😅 a odvtedy ho nemozem pouzivat... mne sa to ale casto stava ze mi po dlhsej dobe vonavka zosmrdi a nemozem ju pouzivat...
ale u dolce a moschina sa mi to este nestalo... 😵 😵 😵 dolce pouzivam uz asi 6 rokov a moschino ale 2-3 a tie mi vonaju stale... 😵 😵 😵 niekedy dokonca aj po vyprati trička.. 😅

nellie_
11. aug 2009

betynka to musi byt nadherny pocit 😵 😵 😵

lilix
autor
11. aug 2009

a vasi chlapi? ake sa vam na nich pacia? mne sa paci ferari. alebo bvlgari. ale moj mi ich zakazal kupovat, ze su prilis drahe

miroslava89
11. aug 2009

maya vsetko vyber mojho manzela.. jehonevie nic originalnejsie napadnut ako darcek jedine dovolenka alebo parfum 🙄 😀

martina05
11. aug 2009

lilix, keď to bude isté ... možno založím aj album, len MM s tým nesúhlasí, lebo tvrdí, že to je internetový "exhibicionizmus".....

A parfumy... momentálne mám moju letnú klasiku Elizabeth Arden Green Tea a Green Tea Exotic
V zime som mala Trussaardi Skin a DKNY Be Delicious .... No a páčia sa mi tiež všetky čajové, svieže vône ....

Maya ...a tebe kedy vyšli //, v koľkom týždni by si mala byť ??

m.a.y.a.
11. aug 2009

nooo nasi chlapci xixi)) mne sa paci a to kupujem aj muzikovi vzdy na vianoce hugo boss, ale ma aj bruna aj pumu noo ma ich viac ako ja !!! 😠

nellie_
11. aug 2009

moj drahy ma momentalne huga bossa a nejakeho bruna a mne sa na nom hrozne paci vonavka z oriflamu - glacier, tu dostal od svokry a normalne sa strafila, fakt ju mam na nom najradsej 😵 😵 😵

mirka este sa stazuj - ze "len" dovolenka alebo parfem 😀 😀 😀

m.a.y.a.
11. aug 2009

mata: mne vysli // 25.7. a tehu som, prve vysetr. uz mam za sebou a to druhe a dolezite v sept. a podla mna som tak v 5tt ale u dok som bola velmo skoro asi v 3 na prelome 4 ani krv mi nebrala len ma kukla tak cakame ))) a ty si asi v ktorom?

miroslava89
11. aug 2009

nellie😀 ale skus to mat 4roky a stale narodeniny vianoce meniny proste na kazdy sviatok bud dovolenka alebo parfum😀 ja chcem nieco orifginalnejsie uz asi..

lilix
autor
11. aug 2009

nelie, no ved 😀
ja som mala rada este od newyorker vonavku. ale to uz prestali vyrabat. 😠

lilix
autor
11. aug 2009

miri a neskusala si mu naznacit, ci rovno na rovinu povedat, ze chces daco ine? napr. venusine gulocky 😀

miroslava89
11. aug 2009

to som ani netusila ze tu mame tolko tehuliek 😅

martina05
11. aug 2009

Ja som si našla // 4.8. - ja neviem ...Otehotnela som asi medzi 19-21.8. neviem koľký to môže byť týždeň ..... Ja som išla na sono hneď 4.8. ale nevideli nič -zatiaľ, len vysokú sliznicu. Kázali mi prísť v piatok 14.8.

Mužské vône - Armani - Aqua di Gio - Milujem !!! a ešte Trusardi Phyton - túpoužíval MM keď sme sa zoznámili 😀 😀

m.a.y.a.
11. aug 2009

miri: no jasne ved najprv sme snazilky a potom tehulky takze supsup nech nas je viac ved nie nadarmo je temicka ze "bocian" 😀

m.a.y.a.
11. aug 2009

mata: ja mam super dokinu a ona sama povedala ze je to velmo skoro na urcenie tt ale kedze vieme kedy sa to stalo tak sme zratali. mne bolo na sone vidno len gestacny vacok a par rad som dostala lebo som trosku spinila,v septembri by to uz mal byt 8tt.
len pekne chod v piatok isto pre dobry pocit, daj potom vediet !! 🙂

miroslava89
11. aug 2009

maya ja tak skoro tehulka nebudem.. my musime cakat trosku..

m.a.y.a.
11. aug 2009

miri: viem citala som, tak trosku pockate 😉

betyna8
11. aug 2009

maťka tehotenstvo sa obyčajne počíta 2 týždne pred ovulkou,resp. oplodnením,takže toho 19-21.8. si bola akože v 2tt 😉

martina05
11. aug 2009

to znamená, že teraz by som mala byť cca 5tt, že ???

lilix
autor
11. aug 2009

shandy musi mat dnes veeela prace 😕 😨

mandy20
11. aug 2009

Ahojte babule, prisla som vas pozdravit, manzel isiel na sluzobku do martina tak som u rodicov 🙂 , inak moja velmi oblubena vona je Esprit Horizont a Bruno Banani not for everybody 😵 a z tych lacnych mi velmi pekne vonia Chupa chups ten modry 😀
m.a.y.a a mata gratulujem k dialnickam a drzim palcek nech vsetko dobre dopadne 😵
mirka, hlavne je, ze si zdrava, tie 2-3mesiace ubehnu ako voda, ani sa nenazdas a bude oktober 😉
my mame akysi utrum, dorabame si veci okolo domu a vecer spim uz po ceste do postele 😀 😀 ale ked to vsetko dorobime tak sa to zmeni 😉

betyna8
11. aug 2009

ano martinka a sekli sme sa obe v datume,ma to byt 19.7.nie 8 🙂

lilix
autor
11. aug 2009

mati vidis, prvy mesiac uz mas za sebou, este 8 a budes mat v naruci babo 😉

nellie_
12. aug 2009

no dobre ranko... tu to dnes ako "žije" 😀 😀 😀

lilix
autor
12. aug 2009

cafte, 😕 halooo lo lo lo, kde ste kto?
nelie presne. vsetky iba citaju, a nikto nic nenapise.
tak ja napisem ftip 😀
idu vo vlaku dvaja frantiskani a dvaja jezuiti. frantiskani si kupia iba jeden listok, a jezuiti dva, a cuduju sa, ze ako to ze si frantiskani kupili iba jeden!
pride revizor jezuiti daju listky, frantiskani utekaju na zachod, tam sa zamknu. pride revizor zabucha na dvere, vystrci sa von ruka s listkom, revizor cvakne. vsetko v poriadku.
na spiatocnej ceste si jezuiti tiez kupia uz iba jeden listok, no frantiskani ziadny! tak to sa uz jezuiti uplne cuduju, ako to chcu vyriesit. pride revizor, jezuiti sa utekaju skryt na zachod. frantiskani pridu k zachodu, zabuchaju, jazuita vystrci von ruku s listkom, frantiskani im ho vytrhnu z ruky a utekaju sa skryt na dalsi zachod. 😀 😀

nellie_
12. aug 2009

lilix 😀 😀 😀 😀 😀

dnes som si rano kupila aj ja cesnakača.. 😀 😀 si mi vcera narobila chute...a napodiv zvladam tie cesnakove orgie celkom dobre dnes 😎 😎 😎 😎

lilix
autor
12. aug 2009

ja som dnes na ''sucho'' zatial som skoro nic na ranajky nezjedla, iba tie kukurice prazene mexikocorn. ale to je iba pochutka, zatial necitim hlad. pijem iba nesladeny cajik. vcera som si kupila jablkovy ocot, ze zacnem to pit. riedene s vodou. kedysi som to pila riedene s vodou, a behala a schudla som.

martina05
12. aug 2009

Ahojte ......... ja sa napchávam rožkom so šunkou a syrom ale nemám nejako na nič chuť ..... Stále mi v hlave beží ... PIATOK - PIATOK - PIATOK

lilix
autor
12. aug 2009

vcera vecer sme sa s drahym blaznili, dost silno ma pohryzol, tak som sa nastvala a chcela mu to nejako vratit, tak mu hovorim, ze daj mi pusinku na zadocek a v tom prrrrrrrrrd mu do xichtu! 😀 😀 😀 😀
skoro sa pridusil, a nasral sa, ze to som prehnala. ja som dostala totalny zachvat smiechu, asi tak 2minuty som sa nevedela prestat rehotat. este aj teraz sa musim. 😀 😀 😀
nastastie rano sa uz nehneval. ja som ale svinucha co? 🙄 😵