Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
2. feb 2010

dobre ranecko

lilix ako? ja tiez nemam ziadne priznaky, my dve sme natom dost podobne. o tyzden mam dostat ms, ty tusim v piatok. ked to nevyslo teraz, tak budeme dufat, aby to vyslo najblizsie. ale myslim si, ze my najprv skocime za p. ankou, inak to proste nevidim. a hlavu hore, raz to predsa musi prist 😉

lilix
autor
2. feb 2010

ahoj janula. ja mam priznaky na mrchu. 😠
presne tak janula pani anka to isti. ja som si tu hladala na googli a boli tam take "babske" recpety na maternicu to iste co p. anka kaze> nad ovsenou slamou sa naparovat. len kde vziat teraz ovsenus lamu?? este tak psenicnu by nebol problem.. ale ovsenu? 😖
ja mam krasny 5 tt. 😀 to je pocit!
ja sa len bojim, ze ci nebude nieco o com nemame ani potuchy, co by branilo, ako napr. shandy.. keby nesla do tej prahy tak ani oni o tom nevedia a mohli by sa snazit az do aleluja.. 😢

janula_nz
2. feb 2010

u mna zrejme bude nieco tajne. no ked nepochodim u pani anky, tak som v haji ....ja sa nevzdavam, ved uvidime.

teraz idem nieco porobit, neskor sa zastavim. tak zatial pekny dnik 🙂

lilix
autor
2. feb 2010

tak tu zostanem sama. idem pracovat..
preco sa do tejto temy nezapoja nejake nove snazilky? tymto ak to citaju ich vyzivam!

reivka
2. feb 2010

ahojte 🙂 ste zlaté

shandy
2. feb 2010

dobre ranko bambule 😵 😵
ja mam dnes toho vela, ale aspon vas pozdravim 🙂
tehule aj snazilky 😉
martinka a ty mas kedy termin, toho 5.4.? ako to velmi uletelo 😀
ja si tvoj graf pamatam ako teraz, uz velmi skoro som si myslela, ze vyzera nadejne, som mala tusku, ze si tehula, tak ma velmi potesilo, ked sa mi to potom potvrdilo 😀 😀

shandy
2. feb 2010

o kolienkovi stale nic nevieme? no toto.... 😒 , dufam, ze je vsetko v poriadku..
no lilix moja, ja som rada veru, ze sme v tej prahe boli a zistili nam to, takto by sme fakt zbytocne stracali cas... 🙂
teraz uz som pripravena, ze pojdeme na IVF, uz hladam na nete centra a pozeram moznosti...
reiv tehulka, aj mas nejake priznaky?

reivka
2. feb 2010

no práveže sa čudujem, že mi nič nie je lebo po minulé tehotenstvá som už grckávala každé ráno a teraz nič, tak som ani nechcela veriť, že by som mohla byť tehotná, ale ked mrcha neprišla, aj ked ja som ju čakala, už som bola zmierená že v januári to zase nevyšlo 😅

reivka
2. feb 2010

ozaj a predvčerom som pochopila čo je to mať kovovú chuť v ústach 🙂

shandy
2. feb 2010

😀 😀
reiv, no jo, to len dosvedcuje, ze kazde tehu je fakt ine 🙂
kedy ides lekarovi?

reivka
2. feb 2010

chcela by som ísť tak o 2 týždne, ked by malo byť vidieť biť srdiečko, aby som vedela či je všetko v poriadku

lilix
autor
2. feb 2010

baby aj ja chcem kovou chut v ustach. ☹
shandy potom nas informuj, ktore centrum ste si vybrali..
jeej teraz tu bol chlap s taaaakymi krasnymi zaujimavimy modrymi ocami, ze sa mi az ruky klepali. ha ha 😀 tak ma stremoval. ale krpaty bol. 😝

reivka
2. feb 2010

ved bude lilix aj to

lilix
autor
2. feb 2010

kedy?? ☹

reivka
2. feb 2010

neviem podla čoho je kedy kto na rade, aj u mňa je to divné, vôbec to nevyzeralo na to, že sa to teraz podarí, ved pozri podivný graf, ale ved hádam čoskoro lilix

betyna8
2. feb 2010

ahojte
reiv blahozela, zacala si v novom roku tehulkovsku stafetu,tak nech si to ostetne od teba rýchlucko preberu 😉

reivka
2. feb 2010

diky, ozaj nový rok sa nám pekne začal, teraz je rad na ostatných

lilix
autor
2. feb 2010

babyyy tak mame to tu. pisala som kolienku, ze co, ale ona mala moje zle cislo.. tak mi odpisala
cisarsky rez< 3,450 g 50 cm vcera o 9,20h. pozdravuje vas. nic viac nenapisala ako sa maju..
inak to preto sa mi do rana snivalo, ze som mala cisarsky rez, lebo ja som to citila za nu.. 😀
boze asi si fakt otvorim tu vestiaren.

reivka
2. feb 2010

takže další Filipko? gratulujem 😵

betyna8
2. feb 2010

jej,gratulujem kolienku 🙂 takže tiež cisarský, no prvé dva dni si odtrpí a potom bude ok
lilix,veru veru dačo v tebe z tých vešteckých schopností je 😉

lilix
autor
2. feb 2010

baby ta mrcha si zo mna robi srandu. uz uz mam pocit, ze dosla idem na wc a nic. a takto dokola. 😖

reivka
2. feb 2010

🙂 takto som chodila ja celý minulý týždeň lilix 😉

betyna8
2. feb 2010

lilx,ja som tiež tak chodila preventivne aj s intimkou a nakoniec sa z toho vyklula dialnica // 😉

lilix
autor
2. feb 2010

babyzne to vazne? taaak ste ma potesili. 😅 to mi odlahlo..
uz to preslo.

shandy
2. feb 2010

jeeeeeeej gratulacie kolienkovi 😵 😵 😵 😵
a mame tu dalsiecho chlapa, co? 😀
lilix dufajme, ze vobec nepride mrcha mrchovita 😉

lilix
autor
2. feb 2010

shandik ale povedz svojim kritickym ockom pravdu, co vidis v tom grafovi? ja mrchu..

shandy
2. feb 2010

moja zatial sa mi to na mrchu velmi nezda, ale tazko povedat, ked nevieme ako zvyknes mavat normalne pred mrchou 🙂 , musime len dufat a cakat....

lilix
autor
2. feb 2010

ja dam moj jeden stary graf ok?

lilix
autor
2. feb 2010
lilix
autor
2. feb 2010

vidis tam to pred merchou tiez islo trochu hore.. to bude to iste co teraz. aj tak mam krk makky.