Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

miroslava89
29. sep 2009

lili ale aspon vies na com si ze mrcha pride coskoro a potom sup do postielky aaa😀ved ty vies-😅 😉 😀

kolienko
30. sep 2009

ahojte tehule a snazule....ako sa mate??
prisla som Vás potriet len na skok, lebo nestíham v práci...sa mi to nejako kopí.......
ja idem zajtra k lekárovi a ak mi bude robit sono, tak mozno uvidíme aj čo to bude. drzte palčeky, aby sa krpec neschovával. 😉

posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
30. sep 2009

ahoj kolieno, huraaaaaaaa uz sa dozvieme 😀 😀 😀
tak drzim palceky 😵 😵

reivka
30. sep 2009

ahojte 🙂
tak kolienko, budeme čakať že čo to bude 😀

radkatom
30. sep 2009

ahojte,

kolienko už sa neviem dočkať. 😉

My dnes ideme ku doktorke lebo malý je stále dosť žltý a ešte má aj zapálené očko, tak uvidíme, čo povie doktorka. Chudáčik, vkuse sa mu v tom očku špáram a už ho to dosť hnevá ☹ .

Dnes sme mali ťažšiu noc. Asi ho bolelo bruško. Tí chlapi... Normálne ma rozboleli nohy z tolkého nosenia 😀 😝 😀 .

Už sa teším, keď budem môcť s malým chodiť na dlhé prechádzky. Musím zhodiť tie nabraté kilá 😠 .

reivka
30. sep 2009

malí chlapi sú zlatí

reivka
30. sep 2009

teda akože bábetká 😀

kolienko
30. sep 2009

radka, to zevraj mavaju babatinka.... švagrin malý je stále zahlienený a bud mu to vyrazí nosom , alebo očkom..... tak určite to neni nic vázne 😉

baby no dúfam, ze bude vidno a ked nie, tak v Hlohovci určite.tam ideme v nedelu

reivka
30. sep 2009

kolienko, ak ti zajtra povedia že to bude dievčatko, tak viem veštit, lebo som to skúšala 😀

oksi41111
30. sep 2009

No tak ku nam ešte nepriletel no sak zatial skušame ale uz sme boli na kontrole drzte náám všetky palčeky 😀 😀

lilix
autor
30. sep 2009

cafte. hlasi sa vytocena lilix.
kolienko, baba to bude.
v hlohovci bola aj ta moja kolegyna. oni ti k tomu este nahraju aj hudbu aku budes chcet.
ahoj oksi. na akej kontrole ste to boli?

sakura77
30. sep 2009

ahojte snazilky!co noveho?
radka,malinky je zlatucky,jak sa tvari,na fotkach 🙂

lilix a coze ta kto vytocil?

kolienko,drzim palce,aby ti zistil co schovavas 😉 ja viem od 20 teho tyzdna 🙂

no a vsetkym snazilkam samozrejme davkaTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
30. sep 2009

lilix a coze ta tak nastvalo??
sakura ahoj, ty jo, ved ty nam za chvilu rodis 😀 😀
radka neboj, to sa spravi 🙂 , drzim palce...

miroslava89
30. sep 2009

ahojte

kolienko ako?🙂 vies?🙂

lili co taka nastvana?? 😕 nezvyk u teba..

lilix
autor
30. sep 2009

ale babule, veduca mi povedala, ze ci som analfabet. puca jedna. 😠
ona sa nevie vykoktat, nikto jej nerozumie, tak jej hovorim, ze nechapem o com toci, a ona, ze ci som analfabet. pic@ jedna. vravim jej aky analfabet, ona tak ludi dokaze pourazat tym svojim trnafskym prizvukom, ze si to asi ani neuvedomuje. toto jej len tak lahko neodpustim. taky stiplavy jazyk ma. to je taka zla zenska, falosna a ani nemam slov na nu. s kazdym mala konflikt v robote. ale co mam robit, musim drzat hubu, ak nechcem, aby mi robila stale zle. s nou nie je dobre sa pohnevat, lebo to clovek pociti ci uz na plate, odmenach, alebo ustipacnymi poznamkami. 😠

lilix
autor
30. sep 2009

ved kolegyna uz x krat koli nej plakala. ona este stve ludi proti sebe, chodi po kancelariach, stale niekoho koho ma na muske ohovara, a hucka, aj mna huckala proti dalsej.
potom zase mna ohovara inde, a tak. kazdeho inde ohovori. mna napr. ze mam na skrini svoje sukromne veci, ze sa potom cudujem, ze nemam kde davat sanony. no uz len koli nej to vyhodim, alebo zoberem domov. tak nech zabezpeci poriadny archiv..

miroslava89
1. okt 2009

dobre ranko

lili ach jaj nemam slov taka 🤐 ..

lilix
autor
1. okt 2009

dobre rano 😉

lilix
autor
1. okt 2009

Boze daj, nech otehotniem, nech idem do prdele prec z tadeto.. lebo toto je uz moc.

reivka
1. okt 2009

ahojte 🙂 lilix dobrá motlidba 😀

shandy
1. okt 2009

dobre ranko babenky, lilix, to isto pomoze takto sa hned z rana pomodlit 🙂 , neboj, kazdemu sa to raz v nejakej podobe vrati. inak toto si aj ja niekedy hovorim, ze nech uz som na materskej a predpokladam, ze ked budem na materskej budem si hovorit, nech uz som zas v robote 😀 😀 😀
lilix este nemerias? 🙂
reivka ako grafik?

lilix
autor
1. okt 2009

uz som kludna, sa mi ospravedlnila, hlboko podotykam. ze si ma velmi vazi a ze jej to vcera ulitlo. aspon ze tak.

nie ja nechcem na materskej tak hovorit, ze nech uz idem do prace. viete ake to bude super, kazdy den sa s dietatom hravat v piesku? a bicyklovat? nahanat? hotovy raj na zemi. uz aby to bolo!!!
a potom sup na druhu matersku, nech sa tu pojeb....... 😀 😀 😝
fuj ale som vulgarna, to vite, predmes syndrom.
babiky, vcera ma napadla super tema na bc. pracu, skoda len, ze uz to nemozem zmenit.
resocializacia kanibalov v amazonskom pralese. co na to poviete???? 😀

lilix
autor
1. okt 2009

jaj a este nemeram, lebo este som nedostala, mam az 5.10 mat. ale kedze mam zrafku, tak to bude asi aj skor..
podme baby vsetky spolu, zopnime ruky k modlidbe..

reivka
1. okt 2009

lilix 😀 😀 😀

reivka
1. okt 2009

a môj grafík takto 🙂 len škoda že sme sa snažili len 2 krát a ani zdaleka nie okolo ovulky 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

lilix
autor
1. okt 2009

baby videli ste vcera davali, ze zena moze otehotniet, aj ked je tehotna? to dieta sa moze normalne vyvijat, a byt zdrave, len s tym, ze logicky zaostava. na Sk sa taky pripad este nestal ale v amerike, tam je vsetko mozne 😀

shandy
1. okt 2009

reiv ty si podozriva, ty budes tehula 😵 😵
kedy ste keksikovali presne, pamatas? 😉

reivka
1. okt 2009

ťažko shandy to som si istá, keksík bol 10 dní pred a 5 dní po hahahahahaha

shandy
1. okt 2009

🙂 fakt??

shandy
1. okt 2009

no to je zvlastne, vazne by som povedala, ze si tehulka a to vies, ovulka kludne mohla byt skor a ked mate silnych bojovnikov, mohlo sa to podarit 😉 , fakt by som povedala na tvoj graf ze je to tehu graf...
hmmm, no uvidime 😉