Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
9. nov 2009

daj pokoj 😝

reivka
9. nov 2009

dám 😅

reivka
9. nov 2009

lilix ty si mala volakedy také pekné košíky v albume, to si akože vyrábaš?

reivka
9. nov 2009

ale si myslím, že po vianociach tu budú iné depky 😝 🙄 také maxi depkovaté

lilix
autor
9. nov 2009

ano to vyrabam. ale nie vo velkom, som ich spravila asi 6. preco?
tak to ano, a este vacsie depky mam ked vidim ine kocky ako si veselo tehotneju.. bezproblemov. 😢

reivka
9. nov 2009

tak to si šikovnica šikovná, pekné košíčky vyrábaš 😉

lilix
autor
9. nov 2009

dakujem. to zvladne kazda, ved skus. daj si do googlu pletenie z papiera a vyskusaj. nedaj sa odradit od prveho neuspachu.. mne sa to tiez nedarilo z pociatku a potom som na to dosla. a teraz to robim automaticky. 😀

reivka
9. nov 2009

no neviem neviem, či by mi to šlo, ale vygooglim 🙂

janula_nz
9. nov 2009

ahojte

lilix kde je ta stranka aby sommohla zahlasovat. sup sem s nou

lilix
autor
9. nov 2009

mam 63 hlasov. 😅

janula_nz
9. nov 2009

dnes som cele doobedie behala po meste a nahanala laure vetrovku. a viete na com som prisla? ze jej cislo nemaju absolutne v celucickom meste to uz dobry mesiac co beham kvoli tomu 😠 jedna mila teta predavacka v disneyobchode povedala, ze jej tam chodia mamicky zufale kvoli zimnym vetrovkam, ze nevedia najst. chapete to? vraj je chyba u vyrobcov, ako je kriza, malo sa vyraba 🙄

reivka
9. nov 2009

jeeej no ale lilix ozaj je to dobré a pekné to pletenie z papiera, asi vyskúšam ale s čím sa to lakuje?

lilix
autor
9. nov 2009

pojdes do obchodu s farbami a pytaj si belinku, alebo bori. ja som to tym lakovala. 😉
tak to mi je pekna kriza, sa stazuju, ze nemaju robotu, a dopyt je vacsi ako vyroba? tak to je vidno, ze to je umelo vyvolana kriza, ale co tym sleduju? 🙄

janulcek
9. nov 2009

Lilix,moj bocian neprišiel,že? ☹ Ale nestihol asi,mrcha bola bližšie,tá ho predbehla..ale tento mes.by ju mohol prebehnuť... 😉

lilix
autor
9. nov 2009

neprisiel janulcek, neprisiel. asi ho odfuklo inym smrom. ale ja sa na neho nehnevam, snad zavital k ludom, co sa tomu potesia. a raz si aj ku nam cestu najde.

janula_nz
9. nov 2009

janulcek este mozno ku mne stihne priletiet, uvidime 🙂

inak ja tiez verim na bociany. jeden mi mesiac predtym ako som sa dozvedela, ze budem mat lauru, priletel do zahrady. bol obrovsky. a vtedy som mamine povedala, aha mami, tento rok budeme mat v rodine babatko. kedze ja nemozem, tak som to zvalila na bratov. a o mesiac som uz vedela, ze to budem ja 😵

reivka
9. nov 2009

dik za info lilix 😉

lilix
autor
9. nov 2009

supeeeeer.
ja ich vidam kazde leto z auta.

janula_nz
9. nov 2009

uz som tu. detisa zobudili, tak som ich bola vypratat z postielok. o 15 h ideme zas do skolky pre lauriku.

janulcek
9. nov 2009

Držim palce teda aspoň k tebe janula_nz nech prileti...Lilix,aj ty ho potrebuješ,nie??tak ho potom pusti a mrchu nechaj pre ine 🙂

lilix
autor
9. nov 2009

sak ja by som rada, ale ked pan bozko este asi nechce.. aby som bola tehu.
necham to na nho.
janula a takyto mate kolotoc, co? spat, napapat, pre lauru, a vecer co robite?

miroslava89
9. nov 2009

ahojte..

lili mas aj dnesny hlas..

irsina83
9. nov 2009

aj odo mna mas hlas 😉

lili a zistili ti nejaku poruchu ked nemozes otehu?

janulcek
9. nov 2009

ozaj Lilix,pošli mi ešte raz ten link na tu stránku,mne na to nešlo kliknuť..

lilix
autor
9. nov 2009

dakujem babule moje. janulcek tebe neslo preto, lebo iba raz za 24 hodin sa da..
zistili zatial iba vysoky prolaktin a jemu zly spg.

miroslava89
9. nov 2009

lili ake zatial? myslis ze bude aj nieco horsie?

lilix
autor
9. nov 2009

neviem, mozno.. to som ale optimista co? dnes som si bola kupit vitamin E. a moj ma aj koenzim Q. tolko sa dopujeme vitaminmi..

miroslava89
9. nov 2009

lili snaz sa verit tomu ze uz bude len dobre😉 ..ci chcs ostat snž dokonca života?!..

lilix
autor
9. nov 2009

nie samozrejme ze nechcem!!!

miroslava89
9. nov 2009

no vidis tak sa snaz myslie pozitivne.. aj pozitiven myslenie znamena vela..