Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

zuzka222
18. feb 2010

jarulai aj papas nejake vitaminy?citala som o nejakom caji GRAVOZON.

jarulai
18. feb 2010

zuzka, papam femibion, vceliu mat.kasicku a dnes som si dala kupit vit E. a pijem zensky caj gynastan - ten je vraj najlepsi

a ty nieco uzivas?

lilix
autor
19. feb 2010

hellou.
fuj baby je mi zle. uz niekolko dni mam kyseliny. tabletky na kyselinu pomozu len na chvilu. uz neviem co mam jest. ☹ este aj caj mi je kysly. fuj a este na obed ta kolozvarska kaputa. 😝 😠

zuzka222
19. feb 2010

jarulai uz sama neviem co mam papat brala som baby plan a nic uz naozaj neviem co si mam kupit ten caj predavaju v lekarni???moja kolko sa snazite o babatko

lilix
autor
19. feb 2010

zuzka baby plan nepomoze k otehu. a ten gynastan ano predavaju v lekarni.

betyna8
19. feb 2010

ahojte
lilix,to tebe sa furt dačo deje pánečku 😒
nám konečne ustupuje tá detská kolika,je to podstatne lepšie ako to bolo,tak sa teším. 🙂

zuzka222
19. feb 2010

lilix dakujem.....dnes mi snubenec objednal cez internet cajik GRAVOZON na plodnost citala som ze zenam pomohol mat miminko tak dufam ze budem patrit medzi ne............

jarulai
19. feb 2010

ahojte dievcata 🙂

bety, to je dobre, ze malinky uz kaka lahsie. chuda, sa musel natrapit, co?

lilix, nedavala si si nahodu zistovat, ci nemas helicobactera? vtedy byvaju take strasne kyseliny. to ti zisti aj obvodak z krvi. ak nie, tak si to daj 😉

no zrejme tu uz teraz nikto nebude, tak vam aspon vsetkym prajem krasny vikendik 😵

betyna8
22. feb 2010

ahojky
ako po vikende?
jarul,on nemal problem vykakat sa,to on aj par krat denne a ani nemal nejak naafúknute a tvrde brusko,ale aj tak mu tam riadne škvrčalo 😒 ešte to tracha máme,ale už lepšie
troška sme drobca fotili https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

shandy
22. feb 2010

ahojteee 🙂 🙂
ja som mala total depkoidny vikend, ale snad uz to preslo...
joooj bety malinky je nadherny 😵 😵
tak hura, ze uz vas presli koliky 🙂

jankako
22. feb 2010

jéj bety malý je riadny playboy 😀 .frajer pre moju vanesku 😀
sladky je.....by som ho vybočinkala.. 🙂

betyna8
22. feb 2010

shand a co to????? 😕 zeby pocasim....
janka,tak dojdi,sak prievidza nieje az tak daleko 🙂

jankako
22. feb 2010

vy prídete do Bojnic na vylet a zoznámime ich 😀 😀 nahováračky ako za doby králov 😀

kolienko
23. feb 2010

ahojte....som tu dlho nebola, tak čo nového??
bety my mame tiez koliku, ale zda sa mi, ze uz ale zo dva dni ju nemal a to som sa v nedelu zabudla a nasvacala som do seba dusenú červ. kapustu , az ked som mala polku z taniera zjedenu, tak sa pýtam sestri, ze či môzem kapustu a ona ze nie....no a malý napodiv nemal bolenie.
my mame problémy so zaspávanim, velmi dlho zaspáva a kazdú chvílu sa budí. nemôzem si najst v tom systém, ktorý by mu vyhovoval a pri ktorom by rýchlo a tuho odkvecol.no a s papkaním, tak to by bol najradšej kazdú pol hod. na cecku, ale v noci sa to lepsí ...vydrzí nam necelé dve hod.tak uz to nie je az také strasné....
bety, ved Matusko ma uz 2 mesiaciky, ze? boze ako to letí. a ako často papkáte??
lilix , dúfam, ze uz je ti lepsie.... a kyselina sa vyparila 😵
shandy a čoze ta to prepadlo, teba taku silnu zienku.........

betyna8
23. feb 2010

janulka,dobre niekedy dojdeme do Bojnic a dohodneme si rande 😀
kolienko,ano dnes ma malý 2 mesiace. Neboj,časom sa spanie polepší.A papkanie hádam tiež.My stále papame cez den každé 2 hodiny,v noci tak každé 4-3.No ale stane sa ,že si cez den vypýta aj po hodine,ale veď obedáriky su stale k dispozicii,tak je dobre. 😉

shandy
23. feb 2010

ahojte micky,
no pozeram, ze tu sa koji vo velkom 😀 😀
ale zvysujem davku hormonov stitnej, tak vtedy mi tak lietaju nalady. ale nastastie dufam, ze uz je depka zazehnana 🙂
lilix a ty sa kde tulas?
pekny dnik babule 🙂

kolienko
23. feb 2010

shandy aj tebe pekný dník moja...
bety...no tak to mas super, ze 4=3 hod. my v noci do dvoch hodín, väčšinou hod. aj 45 min a cez den fakt po pol hod. je nesvoj a zacína si pytat. niekedy to naročky natahujem, aby si zvykal na dlhsie prestávky, ale občas to nejde, začne sa tak jedovat, ze uz aj vytahujem prso.a včera sa mi hrozne dovracal, ako dospelý človek. chudiatonko moje. on asi ani nevie kedy ma dost.
a ako ti zaspáva? mne zaspí na prse a ked ho prekladam, tak sa vzdy zobudí a takto to ide dokola, pokym nie je det.

jarulai
23. feb 2010

ahojte babulky 🙂
no tu sa uz zjednava bocianovsky parik 😀 to by inak bola ina haluz, keby sa vase deticky raz daju fakt dokopy a ze ved nase mamy si spolu pisali na konikovi 😀 😀 😀

ale mate kraaaaaaaaaasne tie deticky 🙂

lilix
autor
23. feb 2010

ahojte.
no flakala som sa vcera na skuske. som mala stresy. ale uz je po. chvala bohu. znamku neviem. ale dufam, ze som presla. ta kyselina je klop klop prec. som sa docitala ze citron robi zasadu v tele. cukor kyselinu. tak pijem "marsala malinovskeho", do stamprla si vyzmykam citron a na ex supnem.
nemam inak co pisat. nic nove na svete.
ani radka tu davno nebola. 😨
bety maly je perfektny. krasne fotky.

sakura77
23. feb 2010

ahojte ,idem vas trosku pozriet,co je noveho?nejaka tehulka?
chalani su nadherni ,som pozerala fotky 🙂
aj nasa šunka mala riadne rastie a pribera-az tolko by ani nemusela 😀 uz ma 6 kilov 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

betyna8
23. feb 2010

sakur, mala je zltatucka,kukala som minule albumcok,no a nas mal 6 kg už dávno,predsa len,je to chlap.kolienko, on sice papa v noci menej,ale s radostou vtedy kadi a pučí sa,tak masirujem,cvicime a čistého času spí tak 1,5 hod medzi papaním.No a minulu noc papal každú hodinu,spala som tak 4 krat po 25 min.,ale čo,raz je lepšie raz horšie.A cez den tie dve hodiny,to jak keby mal budik v brusku,tiez musim byt v tom case doma z prechadzky,lebo spusti rev z hladu skor ako rozlepí očká 🙂 🙂
v noci ked sa naje a prekoname vsetky procedury,šupnem ho do postielky a chvilu sa mrvi a potom zaspi.Cez den skor na rukach v perinke alebo v kociku,ale to je tak na 30-40 min.
shandik,hadam teda bude lepsie 😉
jarul,tak to by bola haluz,celkom mila 🙂 my už máme viacero ponuk 😀

betyna8
24. feb 2010

kolienko,este ma napadlo,ked kojis v noci,tak nesviet,ani sa mu neprihovaraj.Ja po tme už aj prebalujem .....
ešte som vam nepísala,v sobotu sme boli u našich a malý synovec -3 ročný a oblubou pobieha okolo maleho a sleduje ked kojim.ked to videl prvý krat aj si chcel cucnut,ale potom sa zahambil no a teraz sa tak zamyslel a opytal sa ma a ty tam máš granko 😀

lilix
autor
24. feb 2010

ahojte. 😀 😀 😀 😀 😀 aaaa hah ha ha. dobreeee. taketo ftipky na rano sa mi pacia 😅

jankako
24. feb 2010

bože tie deti sú take spontánne....bety... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankako
24. feb 2010

sakura mala je krásna...aj ja chcem pre moju malu taku hačkovanu čiapočku..kde si to kupila..neponukaju to náhodou aj tu na konovi v bazáre???dikes

shandy
24. feb 2010

ahojte bambule 😀
ja len tak v rychlosti, lebo zasa mam fofry v robote..
sakur malicka je straaasne zlata. taky xichtosko 😀 , veru a chlapci tiez fesaci, no uvidime uvidime, co z toho bude 😀
betynka moja, dufam aj ja 🙂 , ale ved vies, bojujeme, nevzdavame 😀 😀
😀 😀 😀 😀 , bety a ze ty si sa nepochvalila, ze kojis grankom 😀 😀 😀
lilix tak super, ze uz mas po skuske. si mi chybala...co mas nove?

sakura77
24. feb 2010

jankako,myslim ze som to aj tam videla,ale ja som objednavala cez jednu babu v mimibazare,(asi to bude ta ista)posiela to z ameriky a ma ozaj krasne vselijake,urco este objednam,teraz sa v tom vyzivam,take ze maslicky a vselico ruzove a tak 😀
lilix,tak skuska snad dobre dopadla,co?
betyna my uz mame rezim jak vysity-papanie o 8-12-16-20-03 a stale dokola 😅 ona mi od mesiaca papa len raz v noci a dufam ze coskoro nebude vobec 😅 a neuspavam vobec.nacvicila som spanie bez uspavania,hompalania a podobne-za tyzden sa naucila krasne,len supnem do postielky,zavrem a hotovo

jaaj,babule snazule,dufam ze vas tu neznervoznujeme nasimi babatkovskymi vykecavackami... 😉
a stale drzim palce,no dajte uz nejake tie dve ciarky 🙂

lilix
autor
25. feb 2010

avojte. mam BBBBBB huraa. taka som stastna. 😅 😅 to bola moja posledna skuska. hor sa na statnice.
a inak nic nove. vela prace v praci.
sakur ako? das do posielky v inej izbe zavres a hotovo odides? a neplackala? ci treba nechat vyplakat a ono sa nauci? mna to zaujima, lebo dobre skusenosti nie su zle 😉 tiez by som nechcela rozmaznavat dieta hompalanim, to si matka na seba upletie bic. dufam, ze to nevyznieva krkavcinou? 😀
jasne ze trocha zavidime, to je normalne.

betyna8
25. feb 2010

lilix,aj ja tak vecer aj v noci davam maleho, sup do postielky,chvilu sa tam mrvi ale ked ma tmu a klud,zaspinka 😉
a gratulujem ku skuske

jarulai
25. feb 2010

ahojte babulky 🙂
lilix, gratulujem k tomu becku 🙂 tak hor sa na stastnice.
sakur, mala je krasna, hotova princeznicka 😵
no to by asi kazda matka tak chcela naucit babatko - ziadne hompalanie a pod uspavacky.takze sakur, ako na to? nech sme poucene este pred tehu 😉