Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
3. sep 2009

ale bety ved to je jeho syn, alebo jej. videla som tam takeho fagana. robi im reklamu. ved vidis o kolkej to pisal..

betyna8
3. sep 2009

smradi su to,ale čo narobíme,netom sa šíria dobré aj klamlivé informácie 😒

sakura77
3. sep 2009

ahojte!idem vam len poslat troska virusikov,chytajteeeeeee TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂
ja zatial ok,aj ke duz troska take slonica,doma mame od vcera skolkara,zatial celkom fajn to zvlada,uvidime dokedy ho to bude bavit 🙂

a tu co noveho?

lilix
autor
3. sep 2009

ahoj shakurkaaaaaa. fuha, tak kiko je uz velky chlap. no klobuk dole este nema ani 3. ja som revala prvy tyzden v skolke. a to susedime s skolkou o dva domy!

radkatom
3. sep 2009

Ahojte babule. Posielam Vám Tčka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

Zajtra idem na kontrolu, tak som zvedavá, čo mi Dr. povie. Pred týždňom som bola ešte zatvorená a krk bol skrátený na 0,5 cm... Tak dúfam, že sa to už nejako pohlo.

Tento týždeň som mala totálne nabitý. Stretnutia s kamošmi, ešte kým som 2v1 🙂)). Vyčerpávajúce, ale bolo super.

Čo máte nové? Kolienko už vie, čo čakajú? Vidím, že Lillix je naspať z dovolenky. Dúfam, že bolo dobre 😉. Bety, Matúško sa má dobre?

lilix
autor
3. sep 2009

kolienko sa davno neozvala. tak nevieme. asi ma toho vela v praci,zauca.
hmm radka teraz uz asi chodis casto na tie kontroly. 6.9 sa nezadrzatelne blizi. nech mas co najmenej bolestivy a rychly porod, a nech ste obaja zdravucky.
bolo dobre. ale malo bolo. vobec som si neoddychla, tak ako som chcela. co uz.

betyna8
3. sep 2009

sakur neboj on si tam zvykne, synovec ma ist od decembra,tak uvidime, zatial je viac menej s dospelakmi,tak sa hádam rýchlo adaptuje
radkatom, dakujem za opytanie,mame sa dobre.Matusko je moj pokladik, včera mal v brušku večerom diskotéku a aj dnes sa pod chvíľou hlási 🙂 ale je to paráda
dúfam,že posledné dni 2v1 prežijete ok 😉 inak,neuvažovala si nad homeopatikami na ulahcenie porodu?

shandy
3. sep 2009

ahojte radka a sakura 🙂 🙂
radkatom ja som vedela, ze budes este 2v1 🙂 , ale uz to dlho nepotrva 😉
sakur ze ako ten cas rychlo leti 😀 😀 , ani sa nenazdame a aj ty budes rodit 🙂

radkatom
3. sep 2009

Lillix to je škoda, že si si neoddýchla ☹ . Tak to dožeň predĺženými víkendami, kým je ešte pekne 😉 . Mne sa to už fakt blíži... Ale 6.9 je termín na prd 😝 . Ten vyrátali podľa poslednej menštruácie. Ja ale viem, že to bude neskôr 😉 .

Dnes si Filipko vymyslel nové miesta na kopanie. To sa normálne zvíjam... Takže som plán dlhej prechádzky musela pozmeniť na krátku prechádku 😀 😀 😀 . Bety čím ďalej tým prudkejšie mejdany v brušku... 😉

Shandy, kedy to tipuješ? 😉

shandy
3. sep 2009

😀 😀 😀 , jeeeeeeeeej super, tak ja tipujem 7.9. 😉 alebo co by sa mi este viac pacilo 9.9. 🙂 🙂
radkatom, bude z neho futbalista? 😀 😀 😝

radkatom
3. sep 2009

No neviem neviem shandy... futbalistov máme v rodine ale... uvidíme 🙂. Myslela som, že tipneš lepšie 😝 . Moj Dr. to chce 9.9.2009 ale ja keď to pride samo ☹ . Ja tipujem až 14.9.2009. Mám vtedy meniny 😉 😀 😝

radkatom
3. sep 2009

No babule, neviem, neviem ale buď mám poslíčkov alebo dnes pojdeme do porodnice. 😒 Tak držte palce. Zajtra sa možno ozvem... papa a pre istotu posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
autor
4. sep 2009

dobre rano. radka tak ako. ozvi sa. nhooo 9.9.09 by bol krasny datum. moj tip bude 11.9.09
a mne ms este nedorazila. no totooo 😨 vcera som skumala prstom krcok. je vysoko, este bol tvrdsi, ale zda sa mi, ze sa otvara. a schudla som na 61.5 huraaaaaaa. kilo apol, skoro dve dole!!! 😅 😅 😅

shandy
4. sep 2009

radkaaaaaa, no to mi nemozes urobit, ze tak skoro porodis 😀 😀 😀 . tak drzime palceky teda v kazdom pripade 🙂
nazdaaaaaar mica a test si akoze urobis kedy, ha??

lilix
autor
4. sep 2009

ahoj laska /shandy/
test si urobim, az ked budem mat nejake tehu priznaky. bolave prsa, napinanie, nechut, unava, pichanie v bruchu, pachut v ustach, cikanie. proste daco.. alebo az ked bude meskat viac ako tyzden. 😝 😀 😀 😉 😉

shandy
4. sep 2009

ooooooo micka, take vyznanie 😀 😀 a takto verejne 😀 🤐
no dooobre a kedy bude meskat tyzden? 😕 😅

betyna8
4. sep 2009

ahojte, lilix tie priznaky nemusis mat hned 😉

lilix
autor
4. sep 2009

tyzden bude meskat uz co chvila. v pondelok.
ano laska, takto verejne, nebudem viac skryvat co k tebe citim! 😀 😀 mam sa vari hanbit za svoje city? ani ty ich viac neskryvaj..! 😀 😝
posledna mrcha bola tusim 30.7. bety a kedy by som ich mala mat. 😕 takmer vsetky pisu dake priznaky.
ja mam jediny, srajdu. 😀 ale to nie je taka tipicka srajda, iba rano to mam. cely den pokoj. ale je to take na hrane. 😖 keby sa najem normalne, tak litam ako sarkan 😀
hura piatok, vikeeeeeend.
noo nam sa domcek meni kazdym dnom. kupelna je hotova. su to sikovny majstri. ale dali sme im spravit este dalsie dve miestnosti, cize nas to bude stat 27 tis. sk. ale aspon robia kvalitne. uz v duchu malujem steny 😀
a v inchebe bude tusim okolo 16.9 vystava nabytku a doplnkov, asi si tam pojdeme kuknut parkety.maju mat zlavy.

lilix
autor
4. sep 2009

ale kupelna nie je hotova tak, ze vana, dlazdice, obkladacky, iba sadrokartooon!

kika99
4. sep 2009

ahojte.
Lilix na parkety chod do Diega, amju vyborne ceny a su dobre. aj my sme tam kupovali 🙂

lilix
autor
4. sep 2009

ahoj kika. ako sa mas? preco nechodis castejsie medzi nas? budeme len radi.
no uvidime, ked nekupime na tej vystave, tak budeme musiet pobehat aj inde.

betyna8
4. sep 2009

lilix,je rpavda,ze ja som mala hned moc citlive prsia,resp.bradavky a stale divny pocit v podbrusku,ako pred mrskou,ale je to indivindi 😉
ja som zas mavala prvy den-dva mrsky take ranne prehanky 😒
my mame parkety vyriešené,rozobrali sme povodne, ocistili, teraz robime podklad, polozia nam ich,obrusia,namoria,nalakuju a bude hadam pokoj,ale tiez nas to do 3 izieb výde okolo 60,tisic a to kopec roboty urobime svojpomocne,teda s pomocou familie,lebo by sme sa nedoplatili,ale vlastne aj zateplujeme pod parketami,kedze sme na vyvysenom prizemi.no uvidim finalnu verziu,dufam,ze to bude pekné, v utorok ich idu pokladat 😕
kika a ty kde sa tulas, už si tu dávno nebola

kika99
4. sep 2009

no ja som bola tak povediac dost pracovne vytazena, ani som nemala cas chodit na internet a potom som si zase povedala, ze kedze som tak dlho nebola medzi Vami, ci nebudem akotaka vtirka...

kika99
4. sep 2009

No ale tesima, ze ste na mna nezabudli 😵 Mam sa celkom fajn, tri mrsky mam za sebou a doktor nam dal zelenu, ze sa mozme opat snazilkovat. a este taka novinka, buduci tyzden mame s drahym svadbu (..po 8rokoch by sa asi patrilo 🙂

betyna8
4. sep 2009

jej kika tak to blahoželám a držim pršteky aby vám to dobre dopadlo 😉

kika99
4. sep 2009

dakujeem a drzim palceky Vam, nech sa dobre citite 😵

betyna8
4. sep 2009

aj my ďakujeme a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

kika99
4. sep 2009

len ma pekne nainfikuj, uz sa neviem dockat 😵

sakura77
4. sep 2009

kika gratulujem k svadbicke,z toho si nic nerob,my sme sa brali po 11 rokoch 😀 a to sme sa rehlili,ze sa "musime" 😅

juj,radka snad uz aj porodila,co myslite? 🙂 ak ano tak dufam ze sa coskoro ozve 🙂

lilix ja som si testla ked mi meskala mrcha 5 dni,tebe kolko meska,asi tiez tak nejak,nie?

lilix
autor
4. sep 2009

kikaaa co blaznis ty ftirka! 😀 je nas tu malo, takze kazda jedna je vitana.
svadbaaaaa super sprava! gratulujem. a neboj, teraz uz urcite rychlejsie otehotnies, a porodis zdrave babatko.
shakur, no je to taky 4-5 den meskania. ale ja niesom tehotna. naco budem test minat zbytocne. 😀