Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
6. feb 2010

ahojte. vcera po robote mi dosla mrcha. a dnes mi bolo taaaaaaaaak strasne zle. velmi ma boli brucho a aj som grcala jak salena. mavam to tak 2x do roka. :( esteze som doma. fuj. co to mam v tom bruchu,ze to tak priserne boli? mam pocit, ze mi roztrhali krcok maternice. ☹ 😢 😢

monkri
6. feb 2010

lilix neboj na budúce už nepríde mrcha zavri dvere a bude to 🙂 🙂 🙂

kolienko
7. feb 2010

Tak ahojte zlatícka moje...
dakujeme za gratulácie...od piatku sme doma z nemocnice a prvá noc bola horor...nemala som vôbec mliečko a v piatok večer sa mi naliali tak prsia, ze som mala az gule pod pazuchami a mliečko nechcelo von ani odsávačkou. strasná bolest, ale uz je lepsie. s manzelom sme nenaspali skoro nic prvu noc, ale tuto druhu sa celkom dalo. mallý sa skoro unaví a zaspí na prsníku, nevytiahne vela a pocit hladu odíde po chvílke sania a potom sa budí kazdú hodinku, ale my to zvladneme a naucíme sa to.

lilix velmi ma mrzí ta mrcha, ale nesmut, mozno sa to podarí na budúce....nebojkaj....
reiv gratulujem k otehu a prajem vela krásnych chvíl s rastúcim bruskom......
ked bude trosku casu tak vam napísem o pôrode a idem stiahnut par fotiek pokym sa malý nezobudí a ak sa mito podarí, tak dam do nasho albumčeku od bociana...

odbociana
7. feb 2010

to som ja kolienko....prvá foto je vlozena...je zo včera. ked stiahne manzel fotky z mobilu, tak potom este dohodím....

lilix
autor
7. feb 2010

kolienkoooo. ahoj. si este tu? ako ti je? idem ho rychlo kuknut 😅

lilix
autor
7. feb 2010

maly sladky pokladik. na koho z vas sa podoba? ta pusinka. cmuk. vela zdravicka a mliecka.
uf to ma mrzi s tym mlieckom. jasne, ze sa naucite..

betyna8
7. feb 2010

kolienko,malý je zlatučký
my sme prvé dni tiež papali každú hodinu,neboj,to sa upraví.A ked ti zaspáva na prsku skus ho stipkat na licku,alebo povytahovat bradavku z pusky,to obycajne pomoze a este sa preberie
my teraz papame cez den kazde 2-3hodiny,vecer mame jedno papanie po 4-5 hodinach,potom mame nocne po 3 a už zas po 2.Horšie je,že ma malý koliku,nie najhoršiu čo čítam,ale má a trápme sa 😒 ,už len z toho vyrást

lilix,je mi to luto,že si ta zas mrcha nasla 😒

radkatom
7. feb 2010

Kolienko este raz gratulacie 🙂)). Filipko je nadherny. Prekrasne babanko. Drzte sa a prajem vela sil. Za chvilu najdete rezim a zlepsi sa aj spanok. Som zvedava aky bol porod, tak ked budes mat sekundu, tak nam sem napis ako si to zvladla.

papa Radka

Lillix zlatko zas ta hnusoba? No co... Ide dalsi mesiac, tak dufam, ze to vyjde... 😔

Bety este stale mate tie koliky? Chudiatko male. Nam velmi pomahalo chodenie na prachadzky. Ked bol maly vonku boli koliky omnoho lepsie...

jankako
7. feb 2010

Ahojte.Kolienko maly chutnučky..božinko..malulinke..
Ozaj,prečo bola sekcia?
lilix no čo na to povedať... ☹ určite sa cítiš zase zle nie len fyzicky,ale aj psychicky..
Bety ahojky...Tak maly sa trápi.Chudatenko..Chlapci že tým väčšinou trpia..Mojej švagrinej maly sa tiež dlho s tym trápil..Zase včera mi volala kámoška čo má 3 mes.chlapca.Ze to mal len raz a može zjesť aj kapustu,šošovicu,všetky tie veci čo by nemala a nič..Takže je to individualne..
No idem variť..pá majte sa krásne

jarulai
7. feb 2010

ahojte 🙂
kolienko, maly je strasne krááááááááááááááááááááááásny, este raz gratulujeeeeeeeeemmmmmmm. nech ste obaja zdravucki a z pokladika vela, vela radosti 😵 😵 😵
tesim sa na dlasie fotecky.

lilix, nesmut, zacinas dalsi a tentoraz vitazny cyklus - tfuj,tfuj,tfuj 😉

dobru chut k obediku a pekny zvysok nedele vsetkym.
pa-pa

lilix
autor
7. feb 2010

dakujem babky moje. janka ma pravdu, psychicky som uplne KO. nic ma nebavi, netesi, nic sa mi nechce robit.. ani jest mi nechuti. 😝 😔
este tu u nas chlapi vrtaju, mi to leze na nervy. 😠

jarulai
7. feb 2010

lilix, to lezie na nervy aj ked neni mrchana 😉
ale neboj, za take 2dnicky uz budes aj psychicky OK 😉 a mozno uz zajtra 😉

neboj, moja mrchana dojde buduci tyzden - potom tu budem ja KO

miroslava89
7. feb 2010

ahojte...

lili ... netrap sa tolko raz budes aj ty tehu..snaz sa udrzat nejako v dobrej nalade...

lilix
autor
7. feb 2010

teraz som citala take pribehy, zazraky v casopise.. tak budem verit v zazrak aj ja...
mirka ako sa ma tvoja malicka bianca?
jaru zalozime klub KO?
miri, ak budes chciet, tiez mozes pridat foto svojej malej do albumu od bociana.. dam ti heslo.. ale iba vtedy ked budes sama chciet, dobre? 😉

jarulai
7. feb 2010

ahoj mirka, ahoj lilix 🙂

no mozme zalozit klub KO 😀 ale ked v nom budem uz aj ja, tak ty to uz budes mat za sebou 😉
vravela som ti aby si citala o zazrakoch - ono to dokaze dodat taku nadej 😉 😵

miroslava89
7. feb 2010

malinkej vcera zacala ustupovat zltacka a inac sa mala dobre🙂 a dnes ani neviem ako sa ma... dnes som za nou nebola.. nieco na mna lezie tak radsej za nou nejdem.. ale z nemocnice mi nevolali cize sa nic zle nedeje... manzel ide k nej ked skonci v praci.. tak snad je vsetk odobre

miroslava89
7. feb 2010

lii a posli mi heslo🙂 mozno nie hned ale casom pridam foto😉

miroslava89
7. feb 2010

a vy ziadne kluby ko nezakladajte:...zakazujem vam to.,..nahodte usmeev a hor sa do snazilkovania 🙂

jarulai
7. feb 2010

joj, mirka, to je skvela spravicka 😵 😵 😵 len tak dalej, malinka je bojovnicka. myslim na vas a drzkam vsetko co sa da
no neviem - asi by ta za nou aj tak ani nepustili, ked si prechladnuta. mozem sa spytat, kde zijete? lebo viem, ze na SK nie.

miroslava89
7. feb 2010

jaru neviem ci by ma pustili ale radsej ani neskusam tam ist...a zijeme v taliansku 🙂

jarulai
7. feb 2010

mirka, spravne - na co rizkovat. ved pojde za nou aspon ocko.

no ja zatial ziadne KO neplanujem - ale ono to pride buduci tyzden, tomu ver. no ja mam teraz na 2tyzdne po snazilkovani - prave som vystrojila muzika ☹ ale ved pride o 2tyzdne a potom ma po chlebe 😀

miroslava89
7. feb 2010

zbytocne riskovat a ked ma nahodne za nou nepustia tak ma to bude trapit 😔

dva tyzdne zbehnu ako voda🙂 a potom opet budete snazilkovat vo velkom..🙂
a tvoj muzik chodi na tyzdnovky?

jarulai
7. feb 2010

no chodi na 2tyzdnovky a potom ho mam tyzden domka 😵 ale ten tyzden vzdy taaaaaaaaaaak rychlo utecie 😒 😒 😒 joj, uz sa tesim, ked bude zase domka 😵

betyna8
7. feb 2010

jarulka,pekne od teba,že tu opat prispievaš 🙂
radkatom,my chodime na prechadzky každý deň, malému dobre robí vzduch a hrkotanie po hrbolatých chodníkoch, dúfam,že tie koliky rýchlo prejdu,aj ked teda nieje to až také zlé.No poplačká si pre to každý den,ja už neviem ani čo by som jedla.Moja obživa boli aj jogurty,ale dnes som vysadila na par dni aj všetko mliečne uvidime ako to bude.A je pravda,že netrpia tým všetky bábatka,moj synovec ju nemal ani raz,ale zas každý máme svoje iné trápenie,či už s tým alebo tým....

jarulai
7. feb 2010

ahoj bety 🙂
no vies, ze u mna je to prispievanie trosku zlozitejsie. takze, ked sa mi da a je tu niekto /snad nebudem pisat sama sebe 😀/, tak jasne, ze zavitam

som pozerala albumik - krasna rodinka je z vas, malinky je zlatucky 😵

miroslava89
7. feb 2010

jaru ved on sa vrati dva tyzdne nie je tak vela🙂 aspon si potom ten tyzden este viac uzijete..

jarulai
7. feb 2010

mirka, ja viem. len ten tyzden, co je doma, ubehne vzdy strasne rychlo a tie dva tyzdne, co je prec sa neskutocne vlecu 😒
ale si pis, ze ten tyzden si uzivame ako sa patri 😉 😀

monkri
7. feb 2010

kolienko gratulujem ešte raz a malý je moc zlatý 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
8. feb 2010

ahojte babule.
jaru a co ak mrska nepride?hmmm

shandy
8. feb 2010

ahojte bambulky moje 🙂 🙂
lilix, tak uz mrcha dorazila 😔 , hnusoba....a tak som na teba myslela moja...sakris 😒
kolienko gratulujeeeeeeeem, maly je krasny 😵 😵 😵 . neboj, to papanie sa naucite, to zmaknete a potom vam bude hej 😉
pekne sa drzte a davajte na seba pozor. a sme zvedave na detaily k porodu samoska. 🙂
mirka to je super, ze malinkej sa polepsilo a ze ta zltacka ustupuje. je to bojovnicka 🙂