Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

martina05
12. aug 2009

No lilix, to sú teda "hrátky" ...

shandy
12. aug 2009

dobre ranko vam, oni s tym neprestali!!! A nakladaju mi a nakladaju... 😀 😠
ufff, ale mi trvalo to cele precitat 😀 😀 😀 , som sa narehotala na tych bycich zlazach, kackach a pod., inak jaru a nellie, ja tiez kaceny nemusim a ani zajkov. A ked ideme k svokrovcom na obed, tak si drahy robi srandu, ze maju na obed zajka 😀 😝
a parfemy, ako nellie dolce gabana light blue, incanto shine od ferragama, ale aj dior addict2, zaujimava ale skor na zimu sa mi paci stella mccartney in two peony 😉 . ja som inak parfemovy maniak 😀 😀
bulimicky suflik nemam, lebo u mna sa nic neudrzi, ja by som to hned zozrala...a magnum equador dark by asi nebolo dobre skladovat v sufliku 😀
martinka neboj, piatok je tu coby dup 😉

shandy
12. aug 2009

lili ahoj moja, no toto 😀 😀 , ty si cislo 😀 😀 😀
tehulky kolienko a bety dakujeme za virusiky 😵 😵

nellie_
12. aug 2009

lilix ty si exotkaaaaaaaaaaaaa ja mam iny zachvat teraz pri tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty ale neviem preco, ale mna to vzdy najvaic rozosmeje ked mi nahodou ujde nejaka ta medzinožka plaziva alebo rachanik dunivy 😀 😀 😀 😀 😀
ja sa pri tom narehotam ze ma az v boku picha, no mne to je strasne smiesne ked sa mi to stane 😀 😀 😀

lilix
autor
12. aug 2009

neli tak to sa musis rehotat aj dost casto nie? hlavne ked mas na obed sosovicu, alebo fazulu, tak si povies, to bude dnes ale smiechu!
ja exotka? a co je potom shandy, ta take hlasky pusta, ja na nu nemam! ze krasavica moja? 😉
jaaaj 😀

nellie_
12. aug 2009

lilix na mna nejak strukoviny moc neucinkuju... 😅

ja sa narehotam prve dni mrchy, vtedy neviem preco mam take stavy troska.. 😅 😅 😅

lilix
autor
12. aug 2009

nelie neboj, nie si sama! ja prdim ako vzduchovka! 😀 kde sa to bere.. ? no ale clovek za to nemoze. nemusim ani nic jest a strielam ako stary chlap. co narobime. musi to ist von!
aaa hraju prave moje moto nech je to lahsie ako to vnimam,,,

🙂

nellie_
12. aug 2009

lilix ty by si si mala podat ruku s mojim drahym 😀 😀 😀 😀
ten tuzim prdi aj z cistej vody.... a nenavidim jeho trapnu vetu aby som mu potiahla prst 😀 😀 😀
lebo viem co bude nasledovat a to uz len ganim po nom 😀 😀 😀

ale ako beriem, je to prirodzena ludska potreba, ale nemam rada ked ma vyprduje z izby 😅
tiez sa viem urazit ako tvoj manzel na to 😅 😀 😀

lilix
autor
12. aug 2009

ja sa na to neurazim asi sila zvyku. moj otec ten by vyhral sutaz v prdeni chudak! 😀
a /zatial nie mangel/

lilix
autor
12. aug 2009

moj milacik vcera varil na obed "hrudky" hlivu na stave, ale viacej hrudiek ako hlivy

nellie_
12. aug 2009

lilix to ake hrudky???? 😅
a hlivu ja moc nemusim mne vadi ta jej konzistencia chrumava 😅 😅
my sme mali vcera vyprazane sampiony.. 😵 😵 😵
a dnes vari moja segra, je doma na dovolenke tak som zvedava na jej menu dnesne 😀 😀 😀

nellie_
12. aug 2009

moj drahy dokaze navarit akurat tak salamove chleby a prazenicu 😀 😀 😀 😀
a zvlada šalkovy kolač 😀 😀 😀

ale teraz, kedze byvame u mojej maminy este sa moc neprejavuje, som zvedava ked sa o mesiac prestahujeme ako sa bude predvadzat 😀 😀

lilix
autor
12. aug 2009

no oni tam tie hrudky nemali byt,to akoze zahustoval, a same hrudy tam mal. tie najvacsie v priemere 2cm povyhadzoval, ale tie male.. 😀
on vari vsetko, no ale totok mu nevyslo.

shandy
12. aug 2009

lilix mojka, tak dakujem za kompliment 😀 😀 , co potrebujes? 😀 😀 😝
no tak ja teraz v poslednej dobe tiez poprdkavam o sto dvesto a neviem cim to je.. 😀
teda ale moj drahy ten teda furt 😀 😝 , staci ked mu vidim do tvare a presne viem kedy co pride...ale pre istotu, ked je to fakt zabijacky smradek, tak aj upozorni 😀 , a po keksiku pravidelne...najlepsie ked je este dnu a podari sa mu tak riadne 😀 😀 😝 , to citim este aj ja vnutri v maternici 😀 😀 😀
varenie? no moj drahy sa nahodou snazi, sikulo je 😵

lilix
autor
12. aug 2009

cooo shandy pri sexe ti prdne do maternice? a to sa da? co on prdi aj ftakom? no totoooo 😨
inak ja som si kupila aj espomisan a nic to nepomaha. odzub!

shandy
12. aug 2009

😀 😀 😀
no nie, len to ako je vo mne, tak to citis, ze z neho ide von vzduch 😀 😀 😝
ale on je schopny sa naucit prdiet aj pipikom 😀

nellie_
12. aug 2009

baby ja vas nemozem chodit citavat, lebo sa prezradim ze surfim 😀 😀 😀 😀 😀
ja tu kaslom maskujem vybuchy smiechu 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
12. aug 2009

nellie, ako moj drahy hovori, vsetky su heeerecky 🙂 , tak nasad kamennu tvar indiana 😀 😀 😀 , no ale priznavam, ze u mna napodobne, furt sa tu priblblo chechcem 😀 😀 😀 , sak nech, ked nas ta praca tak bavi 😀

nellie_
12. aug 2009

ja nenavidim to ked mi prdi chacharka 😀 😀 😀 😀 😀
preto vzdy frflem ked drahy vymysla ultra blbe polohy kedy mi tam do vydavačky nazenie vzduch a potom nenavidim ked to ide von..a vzdy mu nadavam ze naco mi to tam nahnal, teraz mi to vyplavuje spermosov von ten vzduch jak tam buble 😀 😀 😀 😀

nellie_
12. aug 2009

shandy sak sa snazim 😎 😎 😎 😎 😎
lebo chichotat sa pri vyplnani statistickych vykazov pre ministerstvo este pre mna pridu so zvieracou kazajkou
😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
12. aug 2009

ak by ste uvazovali o vymene partnerov, tu si pozrite par adeptov...neodolate 😀 😀

http://fishki.net/comment.php?id=55778

lilix
autor
12. aug 2009

mi hovorte.. mne na telesnej vzdy prdela suska. ked sme robili sviecu, to sa tam ani neviem ako dostal vzduch a to bolo trapne. my, par kamosiek, sme uz vedeli o co ide, lebo aj oni to poznali, tak sme sa dohodli, ze ked budeme robit sviecu, ze budu naschval robit krik, sum, ruch.. aby len nebolo traaapne ticho. a mali sme chlapa telocvikara, ten by to tak pochopil..
a od zadu poloha, ked ti tam natrtka vzduch, to tiez pozname..

lilix
autor
12. aug 2009

neli, neblazni, hadam sem neprestanes chodit..

lilix
autor
12. aug 2009

no pani moji, keby si mam vybrat, z nich, tak to radsej zostanem sama 😝

betyna8
12. aug 2009

čaute babule,tak to máte paradnícku témičku 😀 😀 😀 ale som sa nasmiala ,pekne to opisujete
moj drahý je tiež taký prdkoš,ale ja mám v sebe nejakú blokádu, že by som si pred ním nedokázala zavaliť a vlastne pred nikým.Ja mu to aj stále sľubujem,že mu to raz vrátim mojím babským prdom.Našťastie ma nenadúva často.
No a po kexiku,je to fakt blbý pocit 😒

lilix
autor
12. aug 2009

a kde sa vsetky podeli? mata1001,mendy20,miroslava, oliras, monkri,lufinka??

betyna8
12. aug 2009

no lilix,nejako sa flakaju a asi pracuju

nellie_
12. aug 2009

ja som uz tu 😀 😀 😀 😀

ked tu bolo take mrtvolne ticho sla som makat, reku co s vami 😀 😀 😀 😀

betyna8
12. aug 2009

no ved ja neviem,že to baby nevedia pochopiť a preháňajú to s aktivitou v práci, veď od roboty aj kone kapu 😀

lilix
autor
12. aug 2009

betyna, aj ja som mala blokadu, s frajermi pred tym. aj keby ma roztrhalo, nedala som to von. 😀 a bolo mi aj trapne, ked oni ano.
ale je ine,ked spolu byvame, sme stale spolu, proste to raz muselo prist. nie je zdrave zadrziavat to a toboz asi nie v tehotenstve, ked nemas vela miesta v bruchu. aby ti crevko neprasklo 😀