Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
31. aug 2009

ahojky
lilix,no to su darebaci.Ja som raz bola u takej vestkyne a jasne,že prorokovala a kladla take klasicke otazky zo zivota,co kazdy zaziva,tiez odrb.....
a veru,mala by si vela pit,je to na vela veci dolezite a uzitocne,ja by som bez vody vyschla

lilix
autor
31. aug 2009

ale ja sa bojim, ze ked budem vela pit, tak ma bude prehanat. 😠

miroslava89
31. aug 2009

ja som tu len makam jak ta fredka 🙄

taky ludia vedia oklamat a vestica ani nehovorim☹

betyna8
31. aug 2009

lilix,telo si na to zvykne neboj, ja lietam na wc dost casto,ale to neva, keď pijem menej,hned to citim, je mi slabo a puchnu mi ruky

lilix
autor
31. aug 2009

vidis, bety aj mne niekedy puchnu ruky a nohy to z toho? 😨
aj dneska som este malo vypila, sak stale daco.. 😠

lilix
autor
31. aug 2009

baby prave sme boli v zasadacke so sefom precvicovat krcnu chrbticu. ucil nas cviky. 😀

betyna8
31. aug 2009

lilix,je možno,že to máš z toho.Niekto puchne,keď sa mu zadržuje v tele moc vody a niekto aj ked malo pije. To mne v momente navru žily na rukach.Keď piješ málo,nefunguje správne ani lynfatický systém.Kočka čo nás precvičuje na brušných tiež stále prizvukuje,že treba veľa piť, ona si tak vyliečila viacere problémy.Vieš čo je zaručené,mať na stole stále pohár s vodou,tak ako ja, to len pri pohľade naň maš nutkanie napiť sa. Nechapem ako niekto môže žit bez pitia, napr.segra si koľko krát večer ked ju boli hlava vzpomenie,že skoro nič nevypila .Ja mam flašu s vodou aj pri pelechu a aj v noci pijem.
pre tehulku martinku o brušných tancoch http://www.najmama.sk/clanok/222487/tehotenstvo...

lilix
autor
31. aug 2009

bosorky kde ste? ja uz som tu, a okrem betusky tu neni nikoho. ccccc 😝

betyna8
31. aug 2009

no vidís to lilix, to je teda flakanie,asi maju dneska kočky dovču,ked je zajtra volno 😉

miroslava89
31. aug 2009

ja som tu len este doladujem posledne veci pred dovcou 😵

miroslava89
31. aug 2009

a sa s vami aj lucim na dlhee tri tyzdne...potom sa uvidime🙂 prajem krasne snazilkovanie nesnazilkovanie a pohodove dni plne lasky od muzikov🙂 o tri tyzdne sa vratime a snad aj s ciernym pasazierom..

lilix
autor
31. aug 2009

ahoooj miri aj ty nam tu budes chybat.. bude mi smutno. tak to si tu budem pisat asi iba s bety.. asi tie baby fakth maju dovku..

lilix
autor
31. aug 2009

a este si zelam peknu dovolenku. oddychni si. 😉

miroslava89
31. aug 2009

lili uzivaju si posledne chvile leta🙂oddychneme posnazime sa a uvidime co dovolenka prinesie 😎

lilix
autor
31. aug 2009

boze nie si ale ti mirka tebe to zelam.. preklep 😵 😠

mata1001
1. sep 2009

ahojte baby,
je tu nejaka nova tehulka? trochu som vas zanedbavala ale polepsim sa.

dneska tu nikto nie je????

lilix
autor
1. sep 2009

ja som tu mata ahoj.

mandy20
1. sep 2009

ahojte kocky, tak my sme sa v noci vratili z chorvatska, bolo super, ale kraaaaatko 😀 boli sme tyzden a isli sme tak narychlo, proste sme sa zbalili a isli 😀
tu co noveho? moc ste toho nepopismenkovali, ako to tak pozeram 😅

lilix
autor
1. sep 2009

ahoj mandy. opalena? snad nie spalena..
baby mne dnes neni dobre. mam taky tazky zaludok, dva krat ma ... eee. 😀
radsej som ani nejedla. vecer sme grilovali, no nedaj si.. taka hladna. dala som si iba chude prsia. a zase mi je tazko. snad to nebude crevna chripka. mna to tak raz do roka chyti.
pocula som ze tu niektori hnackovali. 😖

lilix
autor
2. sep 2009

haloooo, gde ste gdo 😀 😀
sa pochvalim, sme si objednali postel. je kovovo drevena. z decodomu. je krasna, skoda, ze neviem najst ten link. aj s nocnymi stolikmi. a tento tyzden nam asi /dufam/ dokoncia podkrovie. sadrokarton. a potom hor sa do malovania a zariadovania. bude s tym vela roboty, ale tesim sa na to.
a potom budeme robit dlazku pred vchodom. ked bude hotove, pofotim a dam foto.

betyna8
2. sep 2009

ahoj lilix, tak ako žalúdok, umudril sa?
tak to je super,že máte vybranú postielku a chalúpka finišuje.Bude kopec roboty,to ti verím,ale s akuou radosťou sa to robí 🙂

lilix
autor
2. sep 2009

ahoj bet, dnes tu nikoho niet? 😀
nhoo este to nie je celkom finisovanie. napr. este v kuchyni nemame ani kachlicky, a o nich sa este ani nebavime. postupne, po troske.
zaludok. ale kde! dnes rano zase. tak jem len suchare, pijem cierny caj a dala som si aj endiaron. 😢 nechcem tu pobehovat na wc.

betyna8
2. sep 2009

no to ti teda nezavidim,take prehánky.... 😝
no ved postupne si dorobite.Nam bytik celkom napreduje,včera som bola čo to počistit,lebo dnes pokladaju dlazbu a uz budeme cakat len na linku a spotrebice.Chlapci aj polozili a zateplili podklad pod parkety v jednej izbe,bola riadna brigada od piatku budu pokracovat v dalsich.ak to vsetko pojde dobre,stihneme do konca septembra.No na byte je to ine a chalupka stoji viac energie aj usilia.

shandy
2. sep 2009

ahojteeeeeee 🙂 🙂
co nove? lilix ako bolo na dovci? a kolienko este nevie co bude mat?

betyna8
2. sep 2009

shandy caf, kolienko ešte veru nevie a lilix sa mala asi dobre,moc o dovolenke nepisala,len ze ju ujo liecitel nastval poriadne 😒

lilix
autor
2. sep 2009

ahoooj shandy, starka moja. chybala si mi, ako vsetky.
nepisala, ale mozem napisat. raz sme sa boli okupat. a po ine dni som upratovala u nasich. lebo sme cakali "svokru" ale bolo dobre, taka zmena. bola som na stretavke zo strednej. take prijemne posedenie. 😅
ano nastval, tak rada by som napisala opak, ale ked to nejde. 😠
a ty shandy milacik co mas nove? grafik neukazes?

mata1001
2. sep 2009

ahojte,lilix si oddychnuta? 😀 😀 😀 kolko si mala dovcu?tyzden by som prijala aj ja.
ale bohuzial uz nemam....uz len na vianoce mi ostala.
ale baby ja mam taky plan ale pssssst.
keby som ostala tehulka tak sa hned dam vypisat a budem mat dovolenku viac ako 3 roky... 😀 😀 😀 ale toto je len v mojej fantazii zatial....

jaaaaaj a kde ste vsetky???

lilix
autor
3. sep 2009

ahojte. matka mala som tyzden. a malo mi bolo. a teraz tyzden presedim v skole.
ja si dovku prenasam, mam jej este dost, budem ju potrebovat bud. rok na statnice.
mati dobre zmyslas, ja som tiez nad tym tak rozmyslala, ze keby to nezvladam slahnem sa na PNku, a mozu ma bozat.
😀

betyna8
3. sep 2009

ahojte babule
no byť celý čas pred materskou na marodke si neviem predstavit,aj finančne by to pokazilo matersku a aj celé to obdobie pred,keď treba nakupovať výbavičku a myslím,že by ste sa doma nudili. Ja už teraz rozmýšľam,čo budem robiť doma tých 6 týždňov pred pôrodom. 😕

lilix
autor
3. sep 2009

mala som dostat 30.8. ms a zatial nic 😨
moze to byt tou crevnou virozou? ale uz ju citim, kazdu chvilu sa chodim kuken. nech uz pride, lebo sa nechcem v skole zvyjat od bolesti. doprdelky! 😠 😠 😠