Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
3. sep 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
a nebudes ty tehula lilix? 😉
ja som uz vcera nestihala dojst, roboty ako na kostole 😔
a kedy ti zacina skola?

lilix
autor
3. sep 2009

nemam byt z coho tehula. 😀 ale ak by tie kvapocky lasky co predtym vytekaju z neho obsahuju sperma, tak to by bol zazrak nad zazrak. 😨 😨 😨 😨

lilix
autor
3. sep 2009

radka sa tu davno neukazala..
mozno uz ma filipka. 😵

shandy
3. sep 2009

myslim, ze som ju videla v grafoch, ale teraz uz neviem kedy 😅
no mica jeden nikdy nevie 😀 😀

lilix
autor
3. sep 2009

ked nepride, mam doma jeden test, mozem z prdele spravit. to by bola ina haluz co? praveze som sa chranila a bum, nee tomu neverim.
co mas nove shandy, grafik hod mi link.
vola utajeny volajuci, liecitel vola. nedala som im psc na tie caje, ja to nebudem dvihat. no haha 😎

shandy
3. sep 2009

nove? no dnes idem dokimu na kontrolu, tak uvidime ako dopadol HP. mala som ist vcera, ale som bola total grogy a mala som aj teplotku zvysenu, tak som sa na to vyprdla a idem dnes 😔 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771,
keby boli co k comu, tak psc si najdu aj na nete.. 😀

nellie_
3. sep 2009

ahojte.. 😉
lilix uz som zazila pri kamoskach ze otehotneli aj po "kvapôčke lasky" 😉 😀 😀
no co ti vies, mozno budes jedna zo stastnych o ktorych sa hovori, ze len chlap na nu trenky hodi tak je v tom.. 😀 😀
no veru by si mala skusit testik 😉

shandy
3. sep 2009

veru, veru, nahoda je blbec 😀 😀
gusto skusto a testni 😉

nellie_
3. sep 2009

jaka hrubicaaaaa 😅 - samozrejme ze som myslela co ty vies nie co ti vies.. 😅 😅
niekedy sila ako sa clovek preklepne.. 😅

lilix
autor
3. sep 2009

ahooj neli, no to asi tazko, ja z tych nebudem, ponevac nibrz jelikoz sa snazime uz vyse roka..
ak by sa to stalo, co sa uuuuuuuuuuuuuuurcite nestalo, tak by som to pripisovala gynexu.
shandy tak daj vediet ako si dopadla.
no ved, nech si najdu na nete, ja som s nimi skoncila. ak mi poslu caje, tak si ich mooozno prevezmem, a uvidim co to je za ''svinstvo''
😉

shaarka
3. sep 2009

nellie, je ti odpustene, pri pisani na klavesňycy sa to stane 😀 😀 😀
ahojte tehule, ako sa tu mate?
pozeram, ze ohavicove problemy, gckajuce problemy... videa o porodoch? uuuuuuf! to je este na mna skoro. prajem pevne nervy.

lilix, aj ja mam kamosku, co otehotnela z kvapocky "pred" - po piatich rokoch takeho sexu. 😀

lilix
autor
3. sep 2009

a nebudem skusat testik, nemam ziadne tehotenske priznaky, iba ak by hnacka bola priznak 😀 😀

nellie_
3. sep 2009

shaari presne tak - klavesňyca je svina niekedy... 😀 😀 😀 😀
prsty sa posmyknu a je to tam... 😀 😀

lilix noooo uz aj o takom priznaku viem, ze sa hnackovalo v rannom stadiu tehotenstva.. 😀 😀 😀
ale faaaaaaaakt.. to neklamem.. to som tu na konovi dokonca citala (nick neprezradim) ale jednej babenke az sprclo do gati a musela sa ist domov prezliect.. 😅 a dokonca ju viezol jej vlastny sef domov...
no ja by som od hamby umrela.. 😅 😅
tak davaj bacha lilix... 😀

betyna8
3. sep 2009

shandy,grafik vypada celkom dobre 😉
lilix,tak to som morovo zvedava,ako to s tebou dopadne TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

lilix
autor
3. sep 2009

no mne sa zase stalo, ze som si prdkla a vysla zo ma taka biela tekutina. priesvitna. vobec to nesmrdelo, vlastne ani neviem z kade to vytieklo. ci z posvy ci z ritky. 😨 😀 😀 😀
tak aby ma sef posratu viezol domov, tiez by som sa zakopala pod zem. boze to je nocna mora! radsej by som poslala kamosku kupit nove gate, suknu barsco v tej chvili ale sefovi by som to na nos nezavesila. 😀 😀
moja maaati, ta sa uz x krat posrala na vinici. lebo jedla hrozno pazravka moja, zapila vodou a bolo. 😀 😀 esteze mala dlhu satovku. 😀
prestante lebo ja testnem.
ale vazne, vobec ma ceciky nebolia a tu to snad kazda pise.

shaarka
3. sep 2009

ups, to ja som chcela napisat do neuspesnych clostileik!
ach jaj, skriatok zauradoval 😀
ale aj vas zdravim!!! 😵

lilix
autor
3. sep 2009

vcera som pisala so spoluziackov zo strednej, tiez sa rok snazia a nic. spolu sme sedeli 4 roky. preco prave my dve. co sme na zlych stolickach sedeli ci co? 😨
ona ma este tu nevyhodu, ze ma muza v zahranici na robotach.
lenze ona oproti mne nic preto nerobi, vlastne jej este ani poriadne vysetrenia vraj nerobili, ani jemu spermiogram. ani o modrom koniku nepocula. sa divim jej kludu a trpezlivosti.

lilix
autor
3. sep 2009

sharka ale sme velmi radi, ze si nas sem navstivila. ved aj sem patris, prileti k vam bocian ci nie?

nellie_
3. sep 2009

lilix takze maminka to dôverne pozna?? 😀 😀 😀 😀 😀
aj moja svokra mala podobne nehody... 😀 😀 😀 tiez ma veeelmi haklivy zaludok 😅

niekedy je asi aj dobre ked baby nevedia ze existuje take daco ako modry konik...moja svagrina ani nevedela ze existuje take nieco ako plodne dni 😅 otehotnela na prvu supu a nic neriesila na nete...

lilix
autor
3. sep 2009

no ale zase modry kon vela babam pomohol. tazko povedat, co je lepsie. ked ona mozno ani netusi kedy ma ovulaciu, povedat, ze v strede cyklu nie je presne. zvlast, ked jej meskavaju aj tyzden.
ale asi som ju nenaviedla na kona, pochybujem ze sem zacne chodit. napisala mi ze ona neni na to. kazdeho vec.

nellie_
3. sep 2009

no mne osobne kôn veeeeelmi pomohol 😉 🙂 😎 😎 😎
niekedy som mudra jak radio.. uz aj moja doktorka len nadvihne obocie ked zacnem vetu "na internete som čitala" 😀 😀 😀 😀 minule mi povedala ze uz si môzem otvorit aj ordinaciu, ze teoreticky som riadne namakana... len s tou praktickou častou by bol asi kapanek problem 😀 😀

lilix
autor
3. sep 2009

neli ja zase ked mi dr. zacne hovorit, uz viem co chce povedat, ale nepriznam sa jej, ze co som citala na nete, hanbim sa. 😀

nellie_
3. sep 2009

lilix ja sa teda priznam so vsetkym... 😀 😀 😀 😀 dobre bolo ked mi nasadila clostil a uz mi to zacala rozpisovat na papierik a pytam as ze aj pregnyl mi budete pichat???? a ona udivene pozrela ze no prave to idem pisat 😀 😀 😀 normalne šok - ze som to vedela 😀 😀

betyna8
3. sep 2009

mate pravdu babeny,konik je fajnova stranka a aj to ,že sme tu viac menej v utajeni nam dovoluje viac sa zdoverit a otvorene debatovať o kadečom 🙂
ja som tu tiež riadne zmúdrela, ako si vies´t grafiky,merať teplotku a pod. A lilix, ja mám kámošku o pol roka staršiu ako ja a ju zatial vobec netrapi dieťa, kúpila si nedávno psíka, no však ale uvidí ako to bude po tom vo vyšom veku problematickejšie, jej chlap ma už teraz 36 rokov a keď chú ešte 2-4 roky počkať neviem neviem....ale každého vec 😉

lilix
autor
3. sep 2009

bety ale ti poviem, take maju stastie, uvidis, ze nebude mat problem otehu. tak ako moja kamoska, ona na dieta ani z dialky nepomyslela, ze az po tridstiadke, ale dieta si ju samo naslo, uz ma dvojrocneho chlapceka. este revala ked zistila ze je tehu. sila.
ja som chcela uz davno, ale co ked nebol chlap, ktory by ho chcel so mnou. ja uz od skoncenia strednej. vzdy ked som mala nejakeho chalana som tuzila nech sa posmykne. preto som ani antiku nebrala, iba co sa oni chranili, a ja ze ved aj z tych kvapiek mozno bude a nic!! za celych 6 rokov iba prerusovaneho sexu nist. no smola. ale asi to tak malo byt.

betyna8
3. sep 2009

lilix, nemas nic stratene,teraz mas cloveka,ktory je vhodnym partnerom a bude aj otcom,neboj. Ja keby som mala rozhodnut sama,tiez by sa na mimi pracovalo skor, ale dlhoročny vztah sa rozpadol a v novom som nemohla hned na zaciatku tlacit na partnera,že podme do toho,aj ked vedel,že je to moja dlhoročná túžba.čakala som,kedy bude o tom presvedčený aj on sám, našťastie to netrvalo dlho. Teraz som rada,že ho mám ,teda oboj mojích chlapcov 😀

nellie_
3. sep 2009

lilix vôbec si nic nenamyslaj... 😉 mam kamosku, v novembri bude rodit a oni fungovali cca 8-9 rokov tak ze nebrala HAK a mali iba prerusovany sex a potom si povedali ze idu na plno a hned druhy cyklus bola tehotna.. a tiez sa bala, ze bude mat problem ked tolke roky sa im nestala nehoda.. a vidis to pohodaaaaaaaa 😉 😉

betynka vam sa po akej dobe Matusko zadaril?? 😉

lilix
autor
3. sep 2009

teraz som samozrejme rada, ze som nemala dieta s nimi. boli to iba hajzlici.
babky tu si mozete precitat ako rozhorcene pisem o tom liecitelovi hahaaa
http://www.zdravie.sk/sz/510/t577130/p1/ludovi-...

betyna8
3. sep 2009

nellie po 8 mesiacoch a to pri oviulke na 30DC a tiež sme mali pred tým obdobie keď som antiku brala ,ale aj nebrala a ešte sme neplanovali a nepodarilo sa

betyna8
3. sep 2009

lilix,ten tvoj oponent tomas mi niekoho pripomína 😀 ma len svoju pravdu a utočí,keď číta niečo iné,riaden pako 😒