Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
4. jan 2010

ahojte. dakujeme za virusiky. aj tebe jaru za zelanie.
ani neviem co to sijem. deku? bavi ma to a je to pekne.

kolienko
4. jan 2010

tak lilix ty poriadne chytaj, lebo sa ti kráti čas...ved preberás po mne štafetu. nie? 😎
osobne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre ostatné TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

prajem pekný dník..... 🙂

lilix
autor
4. jan 2010

dakujem. 😅
a co mate nove na dome? kedy sa stahujete?

lilix
autor
4. jan 2010

az teraz som si vsimal, ze bety dala nove foto matuska. je sladky. 😅

betyna8
4. jan 2010

ahojte babulky,
teraz mam tak pomenej času na koníka, lebo malý mi doobeda skoro vôbec nespinká,tak dookola kojim, čičíkam,prebalujem a tak,ale aspoň že v noci spinká celkom fajn
Lilix,ďakujem za hodnotenie Matúška 😉 Je to paráda,keď strúha ksichtíky 🙂 ,ale ešte sme ho moc nestihli pofotit.
Pozerala som strechu, dečku máš parádnu, ťa obdivujem,chce to dosť trpezlivosti,ale efekt stoji za to 😉

lilix
autor
4. jan 2010

dik, to ano. kreslim, striham sijem zehlim. .
mne sa do rana snivalo, o rybach, a to znamena ze sa narodi dieta v rodine. zeby u nas?
a este aj o kohutovi, to znamena vojnu.

betyna8
4. jan 2010

lilix,tak snáď to bude vyhraná vojna s neúspešným snažilkovaním a narodí sa dietatko vo vašej familii 😉

lilix
autor
4. jan 2010

jej betyna pekne si to vymyslela.
ale posledne dni je vojna u nas doma. za prkotiny. strasne. ale to uzmierovanie stoji za toooo 😀

shandy
5. jan 2010

😵 ahojte babulky, co tu nove? 😵
ja som bola na dovolenke, tak vam chcem vsetkym popriat stastny novy rok a nech sa vam splni to, po com najviac tuzite. bety, malicky je uuuuuplne nadherny. som rada, ze napriek tym spominanym komplikaciam vsetko dobre dopadlo. 😵
lilix moja, co nove?

lilix
autor
5. jan 2010

shandy nic, len ze mi tu velmi chybas.. merias este teplotku? ktory si den cyklu?

kolienko
6. jan 2010

dobré ránko....
kočandy a čo je to s vami?? ziadne príspevky......
ja som bola včera v poradni....takze zatial všetko ok. začínam sa otvárat, ale zatial som len na špičku prsta...
dúfam, ze to pôjde takto dalej a otvorím sa pekne pomaly, bezbolestne.....to by bolo idealne..... 😀

posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtt

janulcek
6. jan 2010

ahojte babenky...ja si nemocnicujem,od nedele...zajtra hádam dom.Nejaky kolaps prišiel namňa v nedelu.. ☹ Tak to vyzera že moje telo je slabe a protestuje proti tehotenstvu ☹ lebo vysledky krvi som mala dobre..neviem,naozaj čo to je ☹ som z toho smutná,nešťastná..mala sa ma dobre...len somnou je to hrozne..
Bety,máš nádhernú malu papulku domka..je neskutočne krásny,úžastný... 🙂 🙂

kolienko
7. jan 2010

ahojte babenky....no čo je s vami??
ziadne príspevky, kde je ten optimizmus plny pokusov , testov a snazenia sa???
nejako to tu upadá......
posielam Vám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
este si to musím uzit, lebo potom odovzdávam štafetu lilix....a betyna ju mala komu odovzdat??? nepamatam sa......

v téme január 2010 sa to včera poriadne rozrodilo. uz by som aj ja chcela mat po tom...fakt je to brusko uz ostara, ale na druhej strane cítit pohyby...tak to si este uzívam naplno. je to nadherné...tak sa snazilkujte a chytajte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
7. jan 2010

jeeeej kolienko ahoj. tak drzime ti palce 😵 😵 😵
a dakujeme za virusky. lilix ta slubujem, ze sa polepsim a budem chodit castejsie 🙂
ja som tesne pred mrchou teraz a ty ako?

shandy
7. jan 2010

janulcek, to je mi luto, ze si v nemocke. nech si rychlo fit a co najskor aj doma 🙂

kolienko
7. jan 2010

jej shandy.....nazdar.....ako sa mas??
no to dúfam, že budete drzat palčeky....ked si spomeniem a budem pri vedomí, tak vam dam vedieť, ze rodím, aby ste tlačili spolu so mnou, nech to je lahšie.... 🙂
lilx ma tusím mrchu.....
ved uz sa to tu musí ta smola roztrhnut......vy dve ste tu najdlhšie uz pomaly tretia tema ......teraz ste na rade vy...lilix a shandy.....

janulček aj mne je to luto...prepáč, ale az teraz som čítala čo sa ti stalo, nejako som si nevšimla tvoj príspevok......, ale hlavne, že mala je v poriadku

shandy
7. jan 2010

no ja pomaly, za chvilu budem mrchovat spolu s lilix
si pis moja, ze budeme tlacit spolu s tebou 😀 😀 😀
veru, aj mne by sa pacilo, keby sme uz aj my dve boli tehule, tak ale co narobime, ked nie a nie furt... 😀

kolienko
7. jan 2010

no to dúfam, v to tlačenie a este viac dúfam, ze mi to pomôze....
boze tento koniec jé najhorši...to čakanie....uff
robim langoše prvý krát v mojom zivote, tak som zvedava ako to dopadne.....

a tysi ako na tom s meranim teplotky a čo ta liečba, zabrala???

shandy
7. jan 2010

mnaaaam langose, kolienko ty mi ale robis chute 🙂 🙂
ja meriam poctivo stale, liecba dufam zabrala, idem az 20. na kontrolny ster, tak dufam, ze uz bude vsjo v porjadke 😀

sakura77
7. jan 2010

janulcek,drzim palceky moooooc 😉

lilix
autor
7. jan 2010

ahojte. wwwou neverim vlastnym ociam, tu sa vo velkom pise, a ja tu nie som ! 😅 😨 😠
janulcek tiez ti drzim paste, vydrz, setri sa.
hej mrchujem. 😠
to mi ani nehovor, ake je nadherne citit pohyby lebo zavidim. kolienko potom posli sms, ze rodime. 😉
a ako sa ma sakura s malou sofi?
este jarulai zo starej partie nie je tehu. sme to ale smoliarky co? ☹ ani lucka ak si pamatate. ☹

sakura77
7. jan 2010

lilix,ja verim ze tento rok sa "lady prelomia" a vsetky uz budete tehulkovat ,moc vam to prajem 🙂 my sme zatial dobre s malinkou,uz celkom dobre prespi,snazim sa ju uz naucit na nejaky ten rezim,tak sa "uci" dievcina-co sa za mladi naucis.... 😀 😀 tak uvidime ci sa zadari.uz sa to celkom " crta" 🙂
a mrchu cakam ,zatial nechodi nejak,potrebujem si nahodi antikoncepciu kedze na dalsie tehu sa zatial nechystam 😅

kolienko
7. jan 2010

lilix, no ved to som myslela, ze ked pôjdem rodit a napadne ma to, tak poslem sms....ale pochybujem, zepri tých bolestiach budem mysliet na kona a na vas, aby ste vedeli ze rodim
sakura, tak tebe je uz dobre....tie začiatky su určite najhorsie....zlato, ako si ty rodila??

shandy, no langoše sa vydarili a uz mame aj s Filipkom druhý za sebou....mnam..idem si trosku oddychnut.

shandy
7. jan 2010

ahoj sakura 🙂 🙂
jeeeeej lilix a ja ze kde dnes si, ked zrovna ja som sa polepsila 😀 😀
a s luckou si v kontakte? tak ju pozdrav odo mna....to je smola, ze ani jej sa nedari 😔
my sme asi fakt dake zacarovane...

lilix
autor
7. jan 2010

mam pracu, zaucam. nestiham. papa idem dom

kolienko
8. jan 2010

Dobré ránko.......
uff babenky az na tretiu stranu sme skočili...nejako to zanedbávate.....
krásne nam nasnezilo a ja idem autom do mesta....ma ja slahne.....

lilix
autor
8. jan 2010

ahojte. shandy sem tam som s luckou v kontakte. pozdravim.

betyna8
8. jan 2010

ahojky,tak mne maly zaspal na rukach,mam posilnovnu 🙂 prelozit ho mozem az o chvilu,oni maju 20 min.slaby spanok,tak ho nebudem drazdit,tak aspon vyuzivam cas pri pc
inak babule,ak sa obavate pribranych kg v tehu, ja som mala +13 kg, v porodke ostalo 7 kg a doma 2,5 kg zatial.dojcenie je fajna odtucnovacka 😉
u nas je tiez sneh,zajtra sa chystame na prvu prechadzku,sa neviem dockat,konecne sa vyvetram
pekny dnik

shandy
8. jan 2010

dobre ranko,
super lilix, tak ju pozdrav a na kona sa jej nechce chodit? 😉
kolienko tebe to uz pekne odsypa 😉
jeeeeeeeej bety, prva prechadzka, to je super 😵 😵 , tak si ju uzivajte 😵

kolienko
8. jan 2010

jej bety...to som počula, ze pri kojení zena chudne, ale musís aj vela papat, aby sa ti vytvorilo mliečko, ze??
shandy hej odsypa, ale neviem prečo mam na konovi zly datum pôrodu, ved rodím az 31. teda termin mam az vtedy....takze som stale 37tt.....
bola som v obchde a ide ma porazit, nejako ma rozbolelo brusko a kríze.....uf.som to asi prehnala....