Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
5. okt 2009

reiv, no ale ved keksik bol, to neznamena ze musi byt presne v den ovule 🙂
reiv mne klesa 14.dpo a mrchu mam na 17. dpo cca 😉

reivka
5. okt 2009

no tak to nejak skoro ti klesne, nie? ja som myslela že v deň mrchy alebo deň pred, ja to čakám tak 😅

reivka
5. okt 2009

no tak asi zajtra mi klesne teda 😅

shandy
5. okt 2009

no uvidime reiv, kto ma pravdu 😵 😵

reivka
5. okt 2009

ved bodaj by si mala ty 😵

shandy
5. okt 2009

inak ja u teba tipujem ovulku na 9. - 11. DC mozno, no ved uvidime 😉

reivka
5. okt 2009

nie je ovulka tam kde je najnižšia teplota?

lilix
autor
5. okt 2009

reiv, ja by som verila shandy..

betyna8
5. okt 2009

reiv a aj ostatné 😉 ,tvoj grafik vypadá slubneTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
5. okt 2009

no tak ste strašne zlaté, ale neviem 😒 dakujeme za vírusíky, šírte ich tu 😵 a u mňa uvidíme zajtra

shandy
5. okt 2009

dakujeme bety, uz sme to potrebovali, dalsia tehulka by nezaskodila veru 😵 😵

simib
5. okt 2009

Shandy tak predsa aj mamatest /. 🙂 🙂 🙂

shandy
5. okt 2009

do prkynka simib a ktory si DC?

shandy
5. okt 2009

simib ja som asi nepoucitelna ale stale to nevzdavam, pamatas si bodzlomu z grafov? ona mala dve palice az na 17.DPO a vacsina bab ma pozitivny test az 14.DPO...ale ten graf vyzera tak dobre, ze nie ze ty, ale ja budem sklamana, ked tam tie dve dialnice nebudu...sakris 😠

simib
5. okt 2009

Shandy ja to cítim už od piatku,že dojde mrcha.Mňa viac sere,že lekár začne 2kolotoč vyšetrení a to sa mne vôbec nechce absolvovať.

shandy
5. okt 2009

simib ja ta chapem, ja som na tom tak isto, krasne jasne ovulacne grafiky az pride mrcha 😠 😠
je x bab, co ani ovulku nemali a otehotneli skor ako ja 🙄 , tiez tym prechadzam, 3 cykly odsledovane folikulometriou, spg, HP vsetko ok. Este planujem stery na chlamydie, mykoplazmu, ureu, upravit stitnu zlazu a potom imunologia v prahe, no a po novom roku CAR, ak sa nezisti nic ine...

shandy
5. okt 2009

simib to S v grafe kde je hlienik je spinenie? alebo sa mylim? to zvyknes mavat?

simib
5. okt 2009

To je stick hlien,čiže lepkavý či ako to je.

shandy
5. okt 2009

aha rozumiem 🙂

simib
5. okt 2009

čo sa robí na tej imuno...?A ako?

shandy
5. okt 2009

krvne testy ti zoberu a muzikovi spg a kontroluju ci si tvoje telo nevytvara protilatky proti spermiam, alebo muzikove spermie proti vajickam atd...proste imunologicke poruchy...

simib
5. okt 2009

Aha.Dík.No uvidíme.

miroslava89
5. okt 2009

ahojte.. idem na skok kuknut vas.. od soboty som "preistotu" a pre vysoky tlak v nemocke 😒 nejde mi velmi dobre net takze sa tu asi nebudem ukazovat tolko ako predtym 😔

shandy
5. okt 2009

fiiii mirka, no to je mi luto, dufam, ze sa ti to co najskor upravi 😔 🙄

shandy
6. okt 2009

ahojte, juuj bistu reiv, to vyzera sakris fakt na mrchu 🙄 😔 , aj ked nadej zomiera posledna... 🙂

kolienko
6. okt 2009

ahojte....dnes nesiel celý den konik.....

dakujem za gratulácie k násmu chlapovi, potom dohodím foto....je to naozja poriadny chlapisko 😉

posielam &ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

reivka
7. okt 2009

ahojte už to ideeeeee 😉 no shandy moj graf je pekne na prd, ale aspoň vidím ako to funguje, je to tam pekne všetko vidieť, aj na budúci mesiac si ho chcem robiť, ale prečo mi to tam vypisuje niečo že pozor už len 4 dni??? 😕

shandy
7. okt 2009

ahojteee, kolienko uz sa tesime na fotecky 😅 😅
reiv, to je super, len pokracuj, tak nabuduci mesiac uz stresovat nebudem, ze si tehulka, ked vidim ako to s tebou je 😅
Reiv, pise ti tam, zeo 4 dni je idealne testovat, keby nedosla mrcha...

reivka
7. okt 2009

ale nieeee, že o 4 dni sa mám dať do VIP lebo mi nedovolí robiť graf? niečo také tu baby tvrdia