Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

snazilkant
5. nov 2009

Ahojte dievčatá, tak po dlllhom čase sa opät ozývam.
My stale cakame na konecne snazilkovanie, vysledky som mala ok tak teraz uz len cakat, zatial beriem vitaminy konkretne Femibion 800, odporučila mi ho lekarka,ze je velmi dobry, tak teraz uz mesiac som ho brala a este 2 mame pred sebou.

Ako sa mate vy?

janula_nz
5. nov 2009

ahoj 🙂

my sme sa tu este nestretli kedze som sem zacala chodit len nedavno. vy ste obaja zdravi alebo mate nejaky problem, ked sa vam nedari otehotniet?

lilix
autor
5. nov 2009

janula a ty ich mas doma? kolko je tych deti? si z novych zamkov?

janula_nz
5. nov 2009

ano , ano , ano 😀 plny uvazok su dva az tri deti na osobu. dve mame teraz doma 😉

janula_nz
5. nov 2009

nie dva ale dve 😀

lilix
autor
5. nov 2009

ako na plny uvazok? ze si im akoby mama? mas ich 24hodin denne a 7dni v tyzdni?
a ako ta volaju? laura neziarli? nechcela si si ich adoptovat? predsalen musis mat k nim cit.
ako sa volaju, a su to dievcata?
tolko otazok co?

janula_nz
5. nov 2009

no oni byvaju u nas. to je profi rodina. plny uvazok a polovicny. polovicny je jedno dieta ale tiez byva u teba. menom nas oslovuju. zo zaciatku laura ziarlila, bola este malicka . mala rok a pol. asi to bolo skoro brat si vtedy deti ale ked mi to bolo ponuknute, nevedela som odolat babatkam 🙂 a je to predsa len praca, s tym som dotoho vstupila . inak pravda je ta, ze jedneho chlapceka som si moc oblubila a uz vyse roka ho oplakavam, ze neviem zabudnut na neho ☹ a ak sa mi niekedy zadari mat chlapceka, tak jednoznacne sa bude volat kristianko 😵

snazilkant
5. nov 2009

Ahoj janula_nz
tak my sme cakali babo bola som v 9tt a bohuzial sa nevyvijalo , tak nam ho museli zobrat :(
A tym ze mi robili potrat dr. nam odporucila aby sme pol roka pockali a zatial sme presli roznymi testami no vsetky dopadli ok, momentalne chodim kazdy mesiac na odber HCG aby ho potom vedeli porovnat.

Otehotneli sme bez problemov ani sami sme tomu neverili, velllmi sme sa tesili. A teraz mame anjelika v nebicku.
Ale nevzdavame sa , verime ze raz budeme mat vlasne babo

lilix
autor
5. nov 2009

snazilka nt, jasne, ked ste prvy krat rychlo otehu, tak aj druhy. 😉 neboj nic.
to bola len blba zhoda nahod, ze sa prestalo vyvijat.

janula fuha, obdivujem, takze keby mas teraz vlastne, co dalej? vratis ich? nebolo by to na teba privela?
a kolko teda maju presne rokov?

irsina83
5. nov 2009

snazilkant,

fimibion je velmi dobry, ja som hned otehu prvy mesiac ako som ho zacala uzivat a to aj napriek tomu ze mam diagnozu PCO a dokonca od vcera viem ze mam dvojrohu maternicu. vsetko je mozne 😉 vidim ze mate anjelika co mi je velmi luto...ale aj napriek tomu drzim palce a musime dufat 😉

lilix
autor
5. nov 2009

irisina ahoj. na co je dobry ten fimibion, o nom som este nepocula. kde sa da kupit? mala som gynex.

janula_nz
5. nov 2009

lilix mas ip 🙂

ten femibion su take vitaminy ako napr. materna a tie nie?

janula_nz
5. nov 2009

snazilka na druhy krat sa to uz podari a vsetko dobre dopadne. vy aspon viete, ze nemate problem s otehotnenim. to je velke plus. ja sa mozem aj na hlavu postavit a nepodari sa mi

snazilkant
5. nov 2009

irsina83,
bolo to tazke prist o babo , no malo sa narodit na manzelove narodeniny. No urcite hlavy neskladame s manzelom sme sa este ovela blizsi, stasne ma vtedy podrzal. 🙂

Jednoducho teraz oddychujeme, v januari ideme na kontrolu a potom sup na snazilkovanie.
Snad to bude jednoduche , inak gratulujem k tehu v ktorom si? davaj na seba pozor a babo🙂

ludinka
5. nov 2009

baby ja uzivam tiez ten femibion 800 uz druhe balenie, tiez mi ho odporucil lekar, ale nemyslim ze nejako moc pomaha na otehotnenie, skor pomaha doplnit vitaminy pred nastavajucim tehotenstvom
a je aj dost drahy- to je moj nazor

irsina83
5. nov 2009

lilix ahoj,

su to prenatalne vitaminy a dobry je v tom ze obsahuje latku l metafolat ktora pomaha metabolizovat kys. listovu. vela zien moze mat problemy s metabolizaciou a nemusi o tom vediet presne ako ja. predtym som brala babyplan a to mi bolo na nic... kyselina listova pomaha znizovat v tele zeny jeden skodlivy hormon homocystein ktory ma za nasledok potratovost, raztepy a ine poruchy plodov...takze aj napriek tomu ze stoji 13e tak obsahuje vsetko co zena potrebuje ked sa chce pripravit na tehu. nejake info su aj na www.femibion.sk

snazilkant
5. nov 2009

no da sa bezne kupit v lekarni, stoji okolo 13 €. / 30 tabliet
Je v tom dobry ze vela zien hoci berie kyselinu listovu nevie ju telo prijat jednoducho ho vyluci. A ten Femibion 800 automaticky prijme telo. Odporuca sa pred otehtnenim az po 12tt tehotenstva.

lilix
autor
5. nov 2009

ten obrazok cervicka je perfektny.

lilix
autor
5. nov 2009

musim trochu popracovat, lebo uz su 2 a ja kooooooopec praceeeeee

irsina83
5. nov 2009

ludinka,

nemas tak uplne pravdu, je to sice doplnok ale obsahuje taku zlozku ktoru neosahuju ziadne ine vitaminy a ked nahodou mas poruchu metabolizacie tak je to to jedine co je pre teba spravne.a okrem toho sa nemozes spoliehat na vitaminy ale treba asi zmenit aj sposob zivota. ja som mala asi stastie lebo s bratim femibionu som prestala fajcit a aj pit kavu, jem vela zeleniny a ovocia a pila som kazde rano aloe.takze vsetko spolu asi suviselo a to nastartovalo moje vajecniky kedze mi nedozrievali vajicka a mala som uzku sliznicu maternice...

precitaj si toto:

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=co-m...

lilix
autor
5. nov 2009

aloe som pila aj ja. taky ten hnusny gel. bol aj drahy.

irsina83
5. nov 2009

gel? ja som pila koncentrat a liter z lekarne ma vysiel na 17euro. to neni take zle. pila som to na detoxikaciu ale pocas tehu sa nesmie pit...

snazilkant
5. nov 2009

irsina
ako sa presne vola tn koncentrat?

irsina83
5. nov 2009

snazilkant

je to od firmy barnys a vola sa to activ aloe forte. a davala som 10ml so 2 dcl vody nalacno. lebo ked som prestala fajcit tak som mala problen s toaletou a aloe mi vsetko napravilo.

snazilkant
5. nov 2009

irsina

no ja som aj zacala telo detoxikovat , no vidim aj ucinky ze to ponaha. 🙂
Tak snad to pomoze najlepsie 🙂 🙂

lilix
autor
5. nov 2009

aloe sme mali aj z lekarne, ale aj z nejakej firmy, uz neviem znacku, ale bol to gel. take huste. riesilo sa to vodou, a malo sa to tiez pit nalacno. taka oranzova flasa.
stalo to cca 20 eur. je to dost.

reivka, teba to s nami prestalo bavit? kde sa tulas?

lilix
autor
5. nov 2009

podme uz domooooooooooooooov

snazilkant
5. nov 2009

lilix
a ty ako sa inak mas?

irsina83
5. nov 2009

snazilkant,

no je to dobra vec, len ako sa hovori vsetko s mierou 😀

snazilkant
5. nov 2009

irsina, tak presne vsetko z mierou, a ty sa moja ako citis? si prvy krat tehotna?