Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

monkri
24. nov 2009

lilix gratulujem

reivka ty chceš zastaviť čas 🙂 a ja ho chcem urýchliť už aby bol koniec januara už sa neviem dočkať 🙂 konečne budem mať doma manžela 🙂

reivka
24. nov 2009

nooo ved za chvílu aj brada mi narastie 😀 všetko tak rýchlo letí 🙂

lilix
autor
24. nov 2009

kuk mi do albumu..

monkri
24. nov 2009

lilix kukla som sa máš to pekné 🙂 až na ten začiatok 😀 😀 😀

no ešte že sa čas nedá zastaviť 🙂 🙂 🙂 ale starneme moc rýchlo 😀

betyna8
25. nov 2009

lilix ty si ina šikovnica 🙂

lilix
autor
25. nov 2009

ale no ved uz ma tolko nechvalte. na tom nic nie je.. 😅 😵

betyna8
25. nov 2009

mozno nieje,ale kazdopadne to chce trpezlivost a chut pustit sa do toho 😉

reivka
25. nov 2009

ahojte 🙂 lilix to je krááásne, aj ja by som také chcela vedieť 😉

lilix
autor
25. nov 2009

ak mate doma stroj, tak je to lahke, iba sijes rovno. chce to fakt trpezlivost. a chut. 😵

lilix
autor
25. nov 2009

😠 nikto nepise

sakura77
25. nov 2009

ahojte,idem vas troska nakuknut,ako sa mi tu mate?aj by som vam poslala tehu virus ale uz nemam,tak vam posielam od nas bociana aspon 😉 😉

my si zvykame domka-teda na malinku si ani nemusim,je strasne dobrunka,spinka,papka,alebo len tak lezi a pozera...ani o nej neviem,v noci raz papa a spi dalej jak drevo,no proste idealne babatko 🙂 akurat kristianko je "mierne vykolajeny" tak je protivo z neho teraz,ale uz to berie ze je uz "nasa" a hned prve co sa rano spyta:kde je babetko?tak snad ho to prejde coskoro a uz bude dobre...

lilix,pekny albumik,sikovna si 🙂

janka911
25. nov 2009

ahojte,
uz som pomaly zufala... som v 6tt a moje HCG je 734,3 ale zvysuje sa to pomalicky ale moj lekar mi nadava ziadne sance..na buduci tyzden som objednana na ultrazvuk a ze tam sa vsetko ozhodne..myslite ze uz bude vidiet srdiecko??ďakujem

snazilkant
25. nov 2009

ahojte dievcata,
sakura77
gartulujem ku skvelej dcerke, nech vam robi nadalej radost

janka911
je tazko povedat , hlavne sa nestresuj bud v klude a oddychuje velllaa.
nase babo srdiecko nemalo ani v 9tt, tak sme o neho prisli.
Ale urcite neskladaj hlavu.

snazilkant
25. nov 2009

hallo tu nikto nieje? ☹

lilix
autor
25. nov 2009

ahojte. dakujem sakurka. aj ja chcem taku dobru slecnu. tak si ju uzi, kedze je skorpion, dlho jej ten klud nevydrzi. 😀
janka, netusim. ale nestresuj sa predcasne. stupa a to je dobre.
snazilka to vazne? dietatko sa moze az tak dlh vyvijat bez srdiecka?

lilix
autor
26. nov 2009

ahojte. pomaly ale isto sa dostavam na 10 miesto. 😅

betyna8
26. nov 2009

sakur,tak to mas fajn,taký malý pokladik sa ti narodil 🙂
lilix,no tak to je postup,treba bojovat dalej ved od 10 k 1 miestu je už blízo 😉
ešte vás trosku poprskam a idem sa chystat na poradnu 🙂 a potom do práce 😒 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtt

reivka
26. nov 2009

ahojte dievčence, my stále doma a liečime sa, ja už kašlem ako keby mi za to platili 😀

snazilkant
26. nov 2009

ahoj lilix
no podla mna u janky to pekne stupa prirodzene
len mam pocit ze niektory lekari(cest vynimkam) akoby mali radost vystrasit pacientov(nas)
co nieje od nich vobec pekne ked tehu zena ma byt v klude

reivka
26. nov 2009

presne, ja neviem načo ju strašia ked jej to raz stúpa tak čo chcú 😒

snazilkant
26. nov 2009

niekedy mam s nich pocit akoby potrati robili velmi radi ako u mna
ani sa nesnazili nejako zachranit situaciu a pockat chceli robit hned, asi maju zato lepsi plat, kedy nebolo mna a manzela tak by som uz lezala na sale, mi sme chceli pockat a pockali sme a potom sme vydeli ze sa babo skutocne nevyvija. 😒

Ale nevesam hlavu, uz teraz sa tesim na druhe tehu 🙂 a verim ze bude skutocne uspesne

reivka
26. nov 2009

veru maj ho úspešné, to ti prajem ! 😵

lilix
autor
26. nov 2009

janka mozes si urobit este aj test, uvidis ci su ciarky silne alebo blednu..

lilix
autor
26. nov 2009

som nasjana. 😠 lebo uz som bola 11ta, a teraz ma nejaka majka predbehla co mala pred chvilou iba par hlasof a uz ich ma 400!!!! to su jasny hekeri. to sa neda vyhrat.. 😠

snazilkant
26. nov 2009

lilix nezufaj, nejako ti pomozeme

lilix
autor
26. nov 2009

no ved sa snazim aj ja, ale az tak hekovat neviem 😀
a kde ste sa cely den flakali? mam pocit, ze sem uz skoro nikto nechodi.

monkri
26. nov 2009

ahojte
lilix tak som zase hlasovala 🙂

a chodím sem ale vždy len kuknem a utekám nijako nemám na nič čas teraz ale na budúci týždeň sa to snád zlepší 🙂

lilix
autor
27. nov 2009

dakujem zelam vsetkym dobre rano. ako sa dnes mate?

lilix
autor
28. nov 2009

zdravim vas a pozdviham temu

betyna8
28. nov 2009

lilix cafko,
čo máš nové?
My ani nič,stále po starom. Už len čakáme,kedy to na nas pride,ešte máme sice 3týždne,ale v tehu teme už viaceré tehule porodili 3-4 do predu.Doki na poradni sice povedal,že to ešte ani zďaleka nevypada na porod a mame naordinovaný kexik,aby sa tie porodne cesty zacali pripravovat,no ale uvidime.