Prípad týraného chlapčeka

simka9122008
19. aug 2008

Ahojte nie je to veľmi príjemná téma, sama som ju prežila aj so svojím synom a teraz tento nový prípad v televíznych no des, čo ten debil ubil toho 11 mesačného chlapčeka. Zaslúži si doživotný trest.

simka9122008
autor
19. aug 2008

Ospravedlňujem sa zle som zaradila tému.

monkula
19. aug 2008

simka ,veru, až mi slzy tiekli, keď som to čítala, debil 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A ty ako súd?

zuzidr
19. aug 2008

no ja by som ho na každom kúštičku tela narezala a nasolila,nech trpí.... 😠 😠 😠 😠 😠 debil.......

ale inak nevyzerali to byť chudáci,malá mal kopu hračiek,pekne zariadené 😅 😕 🤐 čo to je potom za ludí..... 😕 😖

simka9122008
autor
19. aug 2008

No so súdu nebolo nič predložil PN ku takže bude zase v septembri.

sisulik
19. aug 2008

co bolo v spravach?

monkula
19. aug 2008

zuzidr, blbci a kde bola tá matka vtedy?

lienocka235
19. aug 2008

ako ja nechapem tu matku.. isla pre matersku a na nakup a bola prec 4 hodiny.. a nechala ho s nim.. nech mi nehovori ze nevedela co je zac aj vzhaldom na vypovede tych co ho poznali

monkula
19. aug 2008

simka ☹ ☹ ☹
lienočka ,žeeee... ja som t ov správach nevidela ,len som t očítal na TXT, práve pretot onepozerám správy...
Veď to je horšie ako horrory..

bubba
19. aug 2008

hej ja som to tiez videla a ta mamina bud mala vypite alebo bola pod riadnou davkou sedativ.....lebo sa jej dako plietol jazyk ☹ toto keby spravi moj stary tak idem asi do basy ja za brutalnu vrazdu 😨

dorotaw
20. aug 2008

je to hrozne,ked si dospely clovek vybija svoju zlost na nevinnon dietatku.Ja by som mu dala dozivotie,alebo nech aj on vyskusa na vlastnej kozi,ako to je ked ho zmlatia.

titkovamiriam
20. aug 2008

horor 😢 -inak ja som byvala pri detskom domove a boze tam boli pripady 😢

jonatanka
20. aug 2008

joj tak by som to hovado dobila, ze by si uz v zivote nic take nedovolil.

marianeta
20. aug 2008

Dozivotie je malo pre takeho sviniara co si trufne na male bezbranne dieta.
Za toto by som asi volila mucenie rovnakym sposobom,nech vie ako sa to ubohe dieta v tej chvili citilo.
Aj ta matka asi nebude nic moc,ked predtym sama nanho podala trstne oznamenie,ze hu bil a necha s nim svoje dieta?

roasha
20. aug 2008

ja nemam slov na tu"matku",len tak si do bytu nastahuje nejakeho chlapa,lebo ho vyhodila manzelka?to co malo byt? 😝 potom si len tak na pol dna odskoci do mesta po matersku,a necha dieta s nim?prepacte,ale ten jej "plac" mi pripadal ako divadielko. 😝
moj nazor,obycajna k... 😠 😝

bibula
20. aug 2008

tiez by ho mali ubit ...
neviem,co je lepsie pre matkju,ci ho nechat na pristrojoch,alebo povolit odpojenie. 😒 tazke rozhodnutie,takto ma aspon aku taku nadaej,keby ho nechala odpojit,skor by sa jej ulavilo. ☹

majka0106
10. júl 2009

ten kto tyra dieta alebo matku by mal pocitit ake je to ked je niekto tyrany.kazdemu kto nieco take robi prajem aby si to pocitil na vlastnej kozi .mozno potom by si to uvedomili