Prípravky na podporu chudnutia

hu3hu3
27. mar 2014

Ahojte holky, chcem od 1.4. zacat cvicit a potrebujem schudnut 5 kg. Chcem sa Vas holky spytat ci ste uzivali ale uzivate pocas cvicenia nejake pripravky (na chudnutie ako l-carnitin...) a pomahaju Vam?...dakujem

tinaaa84
27. mar 2014

Ja som neužívala žiadny prípravok a za 10 mesiacov som dala dole -14 kg.

ika_ba
27. mar 2014

neodporucam, nakolko ked ich clovek uziva, po skonceni este viac priberie ako schudol, viem o viacerych pripadoch, treba si upravit stravu a cvicit, a po dosiahnuti svojej vysnivanej vahy sa netreba hned zacat napchavat, lebo potom su kila hned spat

83lenka83
27. mar 2014

Ahoj, ja som brala všetko možné keď som začínala cvičiť cca 5 rokov dozadu, zelený čaj v tabletach ok, l carnitin ok ale tieto pripravky ti velmi v chudnuti nepomôžu a brala som aj thermix a to je už ina sila, vobec som nemohla spávať, srdce mi silno bušilo a celkovo som sa necitila dobre hoci som mala sily za dvoch a teraz cvicim a chudnem bez pripravkov a citim sa dobre, sem tam nejaký protein a to je tak všetko.

ivetlo
27. mar 2014

@tinaaa84 a ako? Aj ja chcem.

tinaaa84
27. mar 2014

Začala som fungovať podľa Norbi Update. Nie je to diéta a má jednoduchý princíp, môžeš jesť určité jedlá a potraviny len v určitom čase. Moja kozmetička má za 2 týždne -4 kg. Nejde o to, aby si hladovala a obmedzovala sa v jedle, ide o to, aby si dodržiavala čas odkedy dokedy ješ potraviny. Ja som si vypracovala na základe tej knihy také skriptá a tam mám aj kopec receptov a podľa toho idem.

tinaaa84
27. mar 2014

@ivetlo a musím podotknúť že niekoho môže odradiť že Norbi Update výrobky sú drahé, ja som za celý ten čas nezjedla ani jeden ich výrobok, iba som dodržiavala čas.

ivetlo
27. mar 2014

Tak to si musím naštudovať. Tak velllmmii by som chcela.

tinaaa84
28. mar 2014

@ivetlo Ak by si chcela vedieť viac info, daj vedieť. Ja som si vypracovala aj jedálniček a tiež mám kopec receptov, ktoré sú zdravšou alternatívou tých normálnych.

map0007
28. mar 2014

@tinaaa84 ahojky ja by som chcelá info o tom jedálničku,pošlete mi prosím?

tinaaa84
28. mar 2014

@map0007 pošlite mi do IP mailovú adresu a pošlem vám to celé

xenia1
26. jún 2019

Za 3 mesiace 😉

jaja20
9. apr 2021

@xenia1 Ahoj, ako sa ti to podarilo?