Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
14. aug 2008

Zabka, super ze si tu, ale ja uz odchadzam. 😒 Ak budes mat cas napis sms kedy budu vysledky. Ja idem pre ne v pondelok a zacinam sa bat.
Pekny zvysok dna,papa

zabka
14. aug 2008

No skoda, vysledky by som mala tak za 2-3 tyzdne.... 😉 .. Tak pekny dnik ti prajem... 😉

terezicka
14. aug 2008

Ja som teraz prišla, Žabka si tu? Ja verím že to všetko dobre dopadlo a výsledky ti to iba potvrdia 😉 A super, teda vyzerá to viac na chlapčeka u vás, to som aj rada, aspoň pomôžeš Adulke vylepšiť skóre 😀
Pipika tebe prajem pekný výlet a potom daj vedieť za výsledky, ale neboj, určite budú ok 😎
Kila si sa pýtala za tú Marekovu prípravu, ja som sa na proadni na to pýtala dr a on vravel že nemusí absolvovať nič, že môže byť kľudne pri pôrode. Jediný problém môže nastať vtedy, ak tam budú so mnou práve rodiť aj ďalšie ženy 😅 Tak len dúfam že nebudú, radšej nech rodia predo mnou alebo po mne...
A ozaj, čakáme návštevu dnes - príde Mirka s rodinkou 😉

zabka
14. aug 2008

Ahojky som tu, a ty?

kila
14. aug 2008

Čaute!
Žabka bude všetko ok, aj my sme boli na takom ultrazvuku, tam by už zistili keby bolo niečo... 😵
Terezka ako to že neidete na žiadnu prípravu? Mne po príprave dali do tehu knižky poznámku, že sme ju absolvovali a že otec môže byť pri pôrode. 😕 Tebe tam nenapíše nikto nič? 😅

terezicka
14. aug 2008

Žabka tu som 🙂 Ako sa cítiš moja? Ozaj povedz, svokrovci už vedia?

kila
14. aug 2008

Terezka už len 40 dní! 😀

kila
14. aug 2008

Pipi, držím ti palce! 😵

terezicka
14. aug 2008

Kila ja teda fakt teraz neviem ale môj dr nič také nespomínal že musí byť v knižke nejaká poznámka...Ja si chcem ale jeho zavolať k pôrodu,t ak dúfam že keby dačo tak zasiahne a nebudú žiadne problémy...
A čo robíte? Teda čo robí Réka? Aj s manželom ste u vašich?

zabka
14. aug 2008

Uz celkom dobre, len musim byt opatrna, ziadne behanie, chodenie po schodoch a namahanie sa, tak pomalicky sa kotulam 😉 .. Hej vedia povedali sme im to v pondelok.... 😵
Ahoj kil, kukala som malicku ved to je uz krasna velka slecna... 😉 ... Tebe tiez robili ten morfologicky ultrazvuk?

zabka
14. aug 2008

Citala som ze cakas navstevu Terez, tak pozdravuj 😉 😵 😵 😵

terezicka
14. aug 2008

Žabka jasné že pozdravím 🙂 A čo povedali svokrovci? Ako zareagovali?

zabka
14. aug 2008

No tak ako som ocakavala, ziadny vikrik radosti... 😵

kila
14. aug 2008

Terezka, Rékuška spinká, starká na ňu dáva pozor! 😀 😉
Žabka, hej, však aj my sme mali zlé výsledky AFP testov. Nám hrozil Edwardsov sindróm. Na odber plodovej vody už bolo neskoro, tak sme išli do Ba aspoň na ten ultrazvuk. Tam nám povedali, že všetko vyzerá OK a tak aj bolo! 😵 Nič si z tých zlých výsledkov nerob, jedna baba v aprílovkách mala tiež 1:100 na Downov sindróm a má zdravé bábo (a ani na žiadne ďalšie vyšetrenie neišli)! 😵

zabka
14. aug 2008

NO tak si ma potesila 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
14. aug 2008

Žabka no čo už, ale aspoň si vedela čo máš čakať a nebola si koniec koncov nemilo prekvapená ich reakciu, aj keď je to veru veľká škoda že sa starí rodičia takto správajú...
Kila ozaj posielame Réke pusinku k dnešnému sviatku 🙂

kila
14. aug 2008

Žaby užívaj si tehotenstvo a nemysli na nič zlé... 😉 Môj lekár my vtedy hovoril, že ešte sa nestretol s takým prípadom, že mamička mala zlé výsledky a narodilo sa choré bábo; ale s takým prípadom sa už stretol že mamička mala dobré výsledky a predsa sa narodilo postihnuté bábo... 😉

kila
14. aug 2008

Ďakujeme Terezka! Kuknite album, dnes som ju ofotila ako sa hojdala so starou mamou... 😀
Žabka prečo sa starý rodičia netešia na bábo?

terezicka
14. aug 2008

Kila už som kukla fotky Réky, je veru páradnica jedna 🙂 A ozaj, dávaš jej aj nejaké príkrmy alebo ju len kojíš?

kila
14. aug 2008

Stále ju len kojím. V pondelok som jej namerala 5500 kg, budúci týždeň ideme na poradňu, uvidíme čo povie lekárka. 😉

zabka
14. aug 2008

No presne tak terez som to aj tak ocakavala, takze to bolo v pohode, potom sme im povedali o zlom vysledku tak to vlastne bolo zaklincovane... Ale mne to nevadi... Ja verim ze malicke bude ok... Aj ja posielam pusinku Reke... 😵 🤐 ...
Inak kila vies o tom ze v nedelu to bude presne rok co si nasla na testiku //palicky???? Pamatas??? Ja ano.... 😵 😵

terezicka
14. aug 2008

Ja sa pýtam len zo zvedavosti, lebo viem že po 3 mesiacoch sa zvyknú dávať výživy a tak...Ale zas keď ju kojíš tak to je určite najlepšie jedlo pre ňu...

zabka
14. aug 2008

Nie ze netesia, len oni nevedia prejavit radost z niecoho a teraz nemyslim len z babetka ale oni celkovo sa nevedia tesit... Ziadny prejav radosti... Takze tak...

kila
14. aug 2008

Žaby ďakujeme za pusinku! 😵 Jasné že si to pamätám, na to sa nedá zabudnúť, však vtedy mám narodeniny! 😀 😵
Terezka výživy po 3 mesiacoch? To určite nie! Výživy dávajú po 3 mesiacoch deťom ktoré nie sú kojené ale od narodenia prikrmované umelým mliekom! 😉

terezicka
14. aug 2008

Ja si tiež pamätám že Kila objavila dve // v deň svojich narodenín 😀
Hej Kila tak možno som to potom počula v tom zmysle že nekojených deťom sa môže od 3 mesiacov dávať aj iná strava

kila
14. aug 2008

Terezka určite! 😉
Uff, o rok už budem mať 30... 😖 😅 🤐

zabka
14. aug 2008

Takze teraz uz oslavujes na dvakrat 😀
Terez kedy ma prist navsteva?

terezicka
14. aug 2008

Kila veď to nie nič hrozné ten vek, len nebuď ako Marek lebo on si myslel že v deň bude mať 30 tak hádam aj koniec sveta nastane 😲 😅
Žabka neviem presne hodinu, ale sme si písali o 14-tej, vtedy išli do Betliara na prehliadku a potom ešte nejaké dve hodinky cesta k nám...Ale rátam že čoskoro by mala Mirka prezváňať a to je znamenie že do polhodinky sú tu 😉 A na svokrovcov kašli, hlavne že to už vedia a ty sa netráp kvôli ich reakcii ale tak ako si napísala sa teš z maličkého 😵
Mňa včera svokra tiež vytočila, som ani jesť nemohla, hneď ma chuť prešla...A to všetko preto že celá rodina je taká ťuťková, sa boja rozhýbať...No som mala včera na obed veru riadne nervy...

kila
14. aug 2008

Terezka čo sa stalo? 😠 Ty teraz potrebuješ klud... 😅

zabka
14. aug 2008

A coze vyviedla? 😠 .. Ach tie svokry... 😠 😠