Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
26. aug 2008

Dobra cena, lenze mne by sa neoplatila. Mala by som doma uz 6 flias. 😀
Ja na dnes koncim, idem domov sa prichystat na to sono. Myslite na nas. Pekny den,papa 😵

zabka
26. aug 2008

No veru tebe nie, ale nekukala si aj ine vyrobky? Ja tiez uz koncim takze sa drzte a pekny dnik... 😉 .. Myslim na Vas... 😵

pahu
26. aug 2008

Pa babuľky, zajtra sa zase ukážem aj ja 😉
Pipi, držím palčeky 😀

kila
26. aug 2008

Ahojte!
Terezka už len 28 dní! 😀 Inak mi písala Kaprik, pamätáš si ju? Odkazuje, že ti drží palce. 😉 Oni si kúpili pozemok a idú stavať domček, takže na bábo ešte počkajú, hoci ona by už chcela... ale nemôžu mať všetko naraz... 😉
Aj ja ti držím palce! 😀 Možno že keď prídem zase o dva týždne už budeš mamina! 😀
Dnes sme boli v Nitre v Baumaxe nakúpiť nerezový drez do kuchynskej linky. Zobrali sme so sebou aj malú a odkedy sme prišli domov spí, chúďa moja bola z toho vyčerpaná... 😅 Cez víkend budeme malovať kuchyňu a o dva týždne nám donesú nábytok. Konečne! Už sa neviem dočkať! Už konečne nebude bordel! 😅 Už mám z toho dosť. Od januára len prerábame dom, teraz už budeme mať kľud. 😅

kila
26. aug 2008

A s malou rozprávame po maďarsky. Ale druhí susedia majú 11 mesačnú Emu a s ňou sa rozprávajú rodičia po slovensky. Tak hádam keď sa budú kamarátiť, tak sa naučí aj po slovensky... 😉

kila
26. aug 2008

A ešte niečo... začali mi strašne padať vlasy... 😝 Rékuška ma zničí úplne... 😅

terezicka
26. aug 2008

Ahojte tak sme dorazili domkov pred chvíľou. No a chceli sme kúpiť tašku na kočík ale nebola žiadna čo by sa nám páčila, Marek mi chcela kúpiť župan ale sme ho nekúpili lebo sme nenašli nič čo by nás chytilo za srdce. Ale Marek mi kúpil v Exi Sporte super bundu - majú tam teraz celkom fajn zľavy a aby som si mala čo obliekať keď bdudem chodiť kočíkovať našu Emmi 😵 No a prídeme domov a vtedy Mareka napadlo že sme vlastne chceli ísť do Baumaxu kúpiť radiátor do kúpelne ale sme tam na to úplne zabudli...Ja sa môžem vyhovoriť na tehotenskú zábudlivosť, ale na čo sa má vyhovoriť Marek to veru neviem 😀
A dnes sa našim známym narodila dcérka - Broňa, tak sme boli z toho takí dojatí a to je také krásne, veľmi sa s nimi tešíme 😵

terezicka
26. aug 2008

Kila no ešteže tu máme teba a tak mi má kto pripomínať koľko dní mi ostáva do pôrodu 😀 Na Kapríka si pamätám 😉 Inak vlasy padajú aj mne a to som ani nebola tehotná a všade po dome boli len moje vlasy. Na začiatku tehu mi prestali padať ale teraz zas začali tak je Marek už zúfalý z toho...A chvíľu keď mi nepadali ešte pred tehu tak vtedy mi pomohol Vichy šampón proti padaniu, ale je strašne drahý... 😅

terezicka
26. aug 2008

A včera si sa Kila pýtala čo povedali Rebeke na tú rúčku - tak doktorka im povedala, že do 6 rokov by jej to malo samé zmiznúť. Že pokiaľ sa jej to nebude zväčšovať tak je dobre a že keď sa s ňou hrajú,t ak jej to majú pritláčať a tým by sa to malo vlastne vstrebávať naspäť. Netlačiť na to extra silno, ale keď jej chytia ručičku tak vtedy to trošku pritlačiť...

terezicka
26. aug 2008

Kila a o dva týždne by som chcela byť ešte 2v1, až po 14.9. môžem ísť rodiť, totiť 12,13,14 máme školu to by som chcela byť ešte v pohode ale potom aj nedbám keď pôjdem na pôrodnú sálu 😀

terezicka
26. aug 2008

Žabka tu je link na ten obchod čo som ti spomínala, je to v Pezinku:
http://www.lacnejsienekupis.sk/index.php?active=0

kila
26. aug 2008

Aj ja som si dnes kúpila v Exi Sporte blúzku s krátkym rukávom... 😀

kila
26. aug 2008

Terezka to nikdy nemôžeš vediež, aj ja som mala termín na 26.4. a porodila som 14.4. ... 😉 😀

terezicka
26. aug 2008

Jej ty si tu? Som rada že som ťa zastihla 🙂

terezicka
26. aug 2008

Kila ja viem že si išla o 2 týždne skôr, ale ja chcem ten víkend vydržať celá a potom môžem kľudne ísť 🙂 To vieš, máme taký blbý rozvrh že teraz začíname školu už 12.9. a končíme 19.10. a predtým sme začínali až v novembri - čo by mne viac vyhovovalo... Ale nejako bolo a nejako bude, snáď mi vyučujúci vyjdú v ústrety 😅 V najhoršom tam pošlem Mareka v uniforme, možno to zapôsobí 😀

kila
26. aug 2008

Terezka určite to nejak zariadite, keď bude treba... 😉 ...ale uznaj, bolo by to fantastické keby si porodila aj ty 14. ako ja... 😅 ...aj ja som mala termín pôrodu 26. ako ty... veď aj svadbu sme mali v rovnaký deň... 😅 😉 😀 a 14.9. je nedeľa a deti narodené v nedelu majú v živote šťastie... 😵 a však nemusíš rodiť ráno, stačí večer... 😉 😀

adulina
autor
26. aug 2008

Ahoj Kilka

Ahoj Terezička

kila
26. aug 2008

Ahoj Adu!

kila
26. aug 2008

Alex je už veeeeeľký fešák! 😉 Ako sa máte? Ten reflux sa už upravil?

adulina
autor
26. aug 2008

Kilka este sa neupravil, ale dufam, že ked bude viac papat ine nez mliečko, ze to bude lepšie, lebo vždy začne viac az po mliečku grckat

reveme

terezicka
26. aug 2008

No tak zas som tu lebo samozrejme nevieme spať 😅 Kila, Adulka aj vy ste trpeli takouto nespavosťou??? 😅 Ja som už z toho total zúfalá, už som raz aj plakala kvôli tomu ale nepomohlo 😢 A ani keď dohovárame Emmi ani to jej nepomôže 😢 A je jedno či sa s ňou rozprávame pekne alebo ja som už aj zvýšila hlas na svoje bruško 🙄 Proste už som z toho na nervy, celé noci byť hore, skúšam čo by som napr. nemala zjesť večerom, dávam si pozor aby som nešla spať hladná ale ani prejedená a stále nič nepomáha...A s tým mojim dieťaťom šije 20 hodín denne, zvyšné 4 hodiny si rozloží na oddych počas celého dňa...Asi to má nejakú prípravu alebo čo na potom keď sa narodí...Ja len dúfam že nebude mať obrátený režim lebo asi mňa potom obráti... A ja som potom hore, vymýšľam hlúposti, napr. teraz som si zobrala k sebe čerešne z kompótu aby som nesedela len tak na sucho 😅 A je ejdno či cez deň vypijem kávu alebo nie... 😔

terezicka
26. aug 2008

Kila no to by teda bolo super porodiť 14.9., síce ja som chcela 18.9. rodiť na moje narodky ale takto by nás na moje narodky púšťali domkov 🙂 No veď uvidíme ako si Emmi rozkáže 😀 Už mi je to vlastne aj jedno, aj keď porodím 30.9. ale chcela by som septembrové bábätko 🙂 Ale zas na druhej strane už by som veľmi chcela mať malú pri sebe, veľmi sa na ňu tešíme, som zvedavá ako bude vypadať, aká vlastne bude a aký bude život s ňou... 😵

zabka
27. aug 2008

AHOjky pekne ranko... 😉

zabka
27. aug 2008

Terez dakujem za stranku... 😉

pipika
27. aug 2008

Halo, halo! Hlasim sa aj ja. 😵

zabka
27. aug 2008

Ahojky konecne tu niekto zavital, tak akko bolo vcera hovor, a pohlavie? 😉 😵

bianka30
27. aug 2008

ahojte... pipika hovooooor...

ozaj babulky, v mojom okoli je vela tehu kamaratiek , tak ak budete mat nejake zaujimave stranky , dajte sem , nech im to mozem preposlat..oni sa zakazdym tak potesia...
dakujem

no a teraz pipika hovooooor....

zabka
27. aug 2008

Cakame.... 😵

pipika
27. aug 2008

takze, na sone bolo vsetko v poriadku, mame vsetky kosti a prsty a na 90% to bude......... 😀