Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
27. aug 2008

Nelli, treba casto cikat a ked sa preberem uz neviem zaspat. A som si este nezvykla spat na bokoch, je to nepohodlne. 😠

pahu
27. aug 2008

Nellie, na to si zvykneš a keď nie, ja som začala pindať do šoférovania jemu 😀 Tak potom prestal 😀

kila
27. aug 2008

Ahojte!
Pipi všetko naj k výročiu! 😵 A gratulujem k princezničke! Hurá ďalšia baba! 😀 😀 😀
Žaby a ty ešte nevieš pohlavie?
Terezka nezúfaj... nemôžem ti povedať, že to bude lepšie, lebo nebude... ani ja som nevedela spať, viem aké to je, tak som chcela spať a nemohla som, a nie a nie a nie... chcela som sa vyspať kým ešte nemáme bábo doma, ale už sa nedalo a po pôrode už sa nevyspíš ani tak... 😅 To je asi taká príprava od prírody... aby si bola vytrénovaná na ponocovanie keď už budeš mať bábo... 😅 😅 😅 😀

kila
27. aug 2008

A kuknite môj album! Máme nové fotky! Pozrite akú máme už veľkú slečinku! 😉

terezicka
27. aug 2008

Ahojte tak konečne som sa sem dostala...Ráno sme odišli, išli k našim lebo brat rozbil sklo na balk. dverách tak mamina ma prosila aby sme to dali vymeniť kým oni prídu z dovolenky. Tak sa Marek zabával s tým, potom sme boli chvíľu u starkej, išli sme do mesta, dali to spraviť ale bude to až zajtra... Boli sme trochu v obchodoch, ja som si kúpila 2 podprsenky na kojenie tak som rada, lebo už máme asi všetko do pôrodnice okrem županu pre mňa.Chceli sme si ísť vybaviť aj detskú dr, ale do konca týždňa má dovolenku takže nás to čaká niekedy budúci týždeň... A potom sme boli obedovať u starkej, prišli sme domov a ja som o polhodinu išla zas do mesta na cvičenie...A prišla som o 17:30 domov, trochu som sa najedla, išla vonku za Marekom a teraz sa chystám ísť robiť večeru..

terezicka
27. aug 2008

Pipika gratulujem k dievčatku, máme prevahu 😀 A čo sa týka šoférovania, mňa vlastne všetko čo viem naučil Marek a tak keď spravím podľa neho nejaký kiks tak je to preto lebo robím všetko tak ako on...A keď azčne pindať tak mu poviem nech sa pozrie na seba a potom nech mne do toho gibicuje keďže robím všetko podľa neho - až na to že toľko neriskujem a nefrajerujem ako on 😝
Pavli aj ja som po vodičáku jazdila na škodovke, to bola inak super škola 😀

terezicka
27. aug 2008

Kila no veru Réka je už aká veľká, veď už skoro aj sama behá 😀 Ale naozaj je krásnučká, celá je po maminke však? 😵
Tak s tým spánkom si ma veru nepotešila, ale som si aj myslela že je to tak... Ja hlavne dúfam že naša Emmi nebude mať obrátený režim, lebo to by bola pre mňa hotová pohroma...A ešte si vravím že nech radšej akční teraz aj keď po nociach, ale keď sa narodí tak nech sa v noci budí iba na papanie a na plnú plienku 😅 A cez deň môže byť hore spolu so mnou 😀

kila
27. aug 2008

A Terezka už len 27 dní... alebo už len 18?!?!?!?! 😀 😀 😀

zabka
27. aug 2008

Kila ahojky, Reka je uz velka slecna, krasnucka, fotky su krasne... Nie ja este neviem pohlavie, ale tak za tyzden budem vediet na 100% kedze mi povedia aj vysledky z odberu plodovej vody, tak som sama zvedava cim prispejem 😉

kila
27. aug 2008

Žaby ďakujem! A čo by si chcela? Alebo čo cítiš?
Réka v poslednom čase nevydrží v kočíku pokojne ležkať ani minútu, okrem toho keď je unavená a zaspí. Inak kočíkovanie väčšinou dopadne tak, že Réku mám na rukách a druhou rukou tlačím kočík... Dúfam, že keď už bude sedieť, tak v šporťáku vydrží viac, že bude môcť kukať všade okolo...

kila
27. aug 2008

Réka tiež rada "číta"... pchá si noviny do úst... ...ale vlastne všetko si dáva automaticky do úst... A najradšej sa hrá s fľašou od Kofoly alebo od Coca Coly a najmä keď jej tam toho ešte trošku necháme...

kila
27. aug 2008

Terezka a tvoje septembrovky ešte nezačali rodiť? 😅

jankabelka
28. aug 2008

Dobré ránko, kočky ako sa máte?

zabka
28. aug 2008

Dobre ranko prajem.. Kila mne je uplne jedno co to bude, hlavne aby bolo zdravucke a co citim ani neviem ale moj drahy citi chlapceka, ako asi kazdy chlap 😀 😀 😀

nellie_
28. aug 2008

Ahojte babenky....

Viete ze Vejinka uz porodila a Erik je na svete??? Ma aj foto v albumiku, maly je krasnučky... 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
28. aug 2008

Ahojte, krásne slnečné ránko prajeme 🙂
Kila ale áno už sme začali rodiť aj v septembrovkách, pomaly ale isto sa nám to tam rozbieha 🙂 A ako píše Nellie tak Vejinka včera porodila, rodila cisárskym ale to sa vedelo lebo malý bol zadočkom otočený...Ale sú v poriadku 😵
Žabka to asi každý chlap chce chlapca,ale keď sa im narodí dcéra tak sú úplne hotoví a nevedia čo robiť, veď rpedsa zrazu majú svoje princezničky 😵

pahu
28. aug 2008

Ahojte 😀 Ovulka predo dvermi, viem že už ste z toho vypadli, tak kuk, nech si osviežite pamäť 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Kiluška, no Rékuška je už fakticky veľká baba 😉
Terez, neboj sa, Emi bude dobručká a bude ti spinkať ako bábätko 😀 😀 😀

Nellie ahoooj, ako sa máš?

Vejinka gratulejeeeeeeem k Eričkovi 😉

Zabka a prečo si išla na odber plodovej vody? Však tam sa chodí až keď si tehuľka v neskoršom veku, či sa mýlim? 😕

terezicka
28. aug 2008

Pahu ahojky no veru taký graf som ja už dávno nevidela, ale na ten tvoj sa rada pozriem 😉 A inak máš chybu v napísaní mena mojej dcéry, vieš akú? 😀
Zas mi je blbo, už pár dní sa mi ráno vracajú tehotenské nevoľnosti 😝 Našťastie som ešte nezvracala, ale ma napína keď pozriem na nejaké jedlo 😔

pahu
28. aug 2008

Terez 😠 Hmm, 2MM 😀 A budem ti sem vkladať môj grafík pravidelne, nech sa máš na čom zabávať 😀 A držať palčeky 😉 Pamätáš? Ako si si to potom prestala značiť a len si nám hlásila či sa ti BT zvýšila alebo klesla a boli sme z toho všetkého spoločne smutné a až jeden deň si testla 😀 😀 😀 😀

A prečo ti je blbo? To býva na konci tehuľkovania? 😕 😨 Nie že si spapkala niečo zlé, lebo by si dostala bitku 😀

terezicka
28. aug 2008

Pahu uhádla si kde si spravila chybu 😀 A kľudne sem dávaj svoje grafíky ja budem len rada, veď možno po pôrode sa aj ja vrátim k takej forme značenia 😕 A dobre si ja pamätám ako som vám každé ráno hlásila moju BT 😀

pipika
28. aug 2008

Ahojte! 🙂
Mne je dnes velmi zle zo zaludka, fuuuuj 😖
Kila, mala je krasna. 🙂 Kde ste zohnali tie krasne topanocky? Velmi sa mi lubia.
Zabka, ty dnes nemas nahodou poradnu?
Moj manzel ma dnes prekvapil. Vcera na nom bolo vidiet, ze je sklamany z dievcatka, ale dnes rano mi povedal, ze sa tesi z dievcatka a je stasny, ze nas ma. 😵
Idem sa pozriet na Erika.

pahu
28. aug 2008

Terez, tomu ver že ho tu teraz budeš mať skoro každý deň 😀

Pipi, aj tebe je zle? Tak potom je niečo zlé vo vzduchu, aj Terezke je zle...

Aj ja sa idem pozrieť na Erika 😀

pipika
28. aug 2008

Pahu, prave mi volal manzel, ze aj jemu je zle. 😅

pahu
28. aug 2008

Pipi fakticky? No tak teraz fakticky len dúfam, že ste nespapkali niečo zlé... Hmmmm a ty sa usmievaš... 😨 😵

terezicka
28. aug 2008

Pahu ja len dúfam že je niečo vo vzduchu, ale mne je takto blbo už od minulého týždňa...
Bola som práve vešať plienky a teraz sa mi ešte peria posledná práčka detských vecí 🙂

pipika
28. aug 2008

Neusmievam sa, je mi skoro do placu. ☹ Asi sme fakt nieco zle zjedli. Hnacka+vracanie+bolest hlavy.

terezicka
28. aug 2008

Pipi teba aj teraz v tehotenstve bolí hlava? Ja si musím zaklopať, ale počas tehu ma hlava bolela asi 3x, takže som nesmierne rada že ma nebolí lebo predtým to boli neskutočné bolesti...
Ozaj Pahu ma napadlo pri čistení zemiakov 😀 Že ako si užívaš posledné dni so sekretárkou 😀

terezicka
28. aug 2008

No nič kočky, idem ja ešte povešať prádlo, pustila som sa už do varenia...Takže sa s vami zatiaľ lúčim a niekedy poobede sa ozvem opäť 🙂 Zatiaľ papa 🙂

pahu
28. aug 2008

Terez 😀 Ona má dovolenku 😀 Ja už očakávam od 2.9.2008 novú babuľku 😉 Hmmm, ale akurát som bola s kolegyňou fajčiť (teda ja nie, len ona) a opýtala sa ma, či som už videla jej malú... Hmm, ona mi nepovedala že má dcérku, ani nemá v životopise napísané že by bola vydatá a ešte aj matka mrňuska... Tak len pevne verím, že nebude často vypadávať z práce, že maličká bude v poriadku a nie chorľavá 😀 😀 😀

terezicka
28. aug 2008

Je tu niekto? 😕