Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
9. okt 2008

lusina, preco by nie? 😉 vitaj aj ty

lusina
9. okt 2008

dakujem 🙂

nika7
9. okt 2008

ahoj mirka, dakujem za privitanie. videla som fokty malej rebeky, je velmi fotogenna 🙂 my este samozrejme nevieme, co to bude (mozno dvojicky...).
ahoj lusina. bola som v centre gyn-fiv. mali sme 4 neuspesne pokusy IUI, nakoniec sa nam podarilo na 1. IVF. kolko sa vy snazite?

mirka20
9. okt 2008

nika, dakujeme 🙂

pahu
9. okt 2008

Nika, každá tehuľka s tehu vírusíkmi je srdečne vííítanáááá 😀 Gratulujeeeem 😉 A aj ja chodievam do GynFivu, máme za sebou 3xIUI neúspešne ale aj 1.IVF neúspešne 😉 Čo už, bojujeme ďalej 😵

Lusina, vitaj aj ty 😉 Ďalšia bojovníčka do partie 😀

nika7
9. okt 2008

pahu a lusina, drzim vam palce, nech aj vam to vyjde. je to neopisatelny pocit, po styroch "mate to negativne", bolo skvele pocut "ste tehotna" 🙂 prajem vam to z celeho srdca!

bianka30
9. okt 2008

nika gratulujem aj ja... každej jednej ktorej sa to podarí , nás snažilky posúva ďalej.. že Pahulienka...

nika7
9. okt 2008

ahoj bianka. aj tebe to prajem a dufam, ze date vediet vsetky novinky, aby sme sa mohli tesit spolu s vami. ako dlho skusate?

mirka20
9. okt 2008

ozik, pavli, ako ste dopadli v prahe? kedy budu vysledky?

lusina
9. okt 2008

ďakujem Vám veľmi pekne 🙂
my sa snažíme cca rok a 3/4.boli sme v car-e, a sme s mužom ok, len aj tak sa akosi nedarí. ☹
túžim po tej správe:ste tehotná", ............asi by som sa aj rozplakala.
všetkým tehulkám gratulujem z celého srdca 😉

terezicka
9. okt 2008

Ahojte tak som teraz trochu dobehla, Lucka konečne zaspala...Dnes je buď nalepená na cicíku alebo plačkáme alebo sme mrzutí...Tak neviem čo jej je, ale na jedlo si už dávam pozor tak dúfam len že som nič neprehliadla a nezjedla niečo čo som nemala...
Inak v noci bola dobručká, spinkala nám vyše 4 hodín a potom sa budila po 3 hodinkách a potom po 2 a odvtedy je taká nespavá. Ale poobede si pospinkala aspoň trošku vonku vkočíku, veď je vonku tak pekne teplúčko, tak sme ju tam s maminou dali a ona po chvíli plakania aj zaspala 😉

pipika
9. okt 2008

ake ticho tu je. Kde ste?????

nika7
9. okt 2008

lusina, netreba to vzdavat, raz to pride, som toho dokazom. ked som sa dozvedela, ze som tehotna, tak som sa plakala aj smiala naraz 🙂

terezicka
9. okt 2008

Pipika ja som tu 😀
A vítam v tejto téme nové kočky 🙂

pipika
9. okt 2008

nika, mas internu postu...

pipika
9. okt 2008

Terez ahoj! 🙂
Posledne noci neviem spat, neviem ako lezat. U teba sa to kedy ukazalo?
Vidim, ze mala Lucka poslucha. To je dobre.

bianka30
9. okt 2008

nika ja uz ani sama neviem, uz to nepocitam... ale zatial sme v pohode.. nieje to take strasne ze by som sa zblaznila aj ked.... niekedy ma to prepadne, ale zatial tak nejako pohoda..

lusina
9. okt 2008

ahoj terežička,
jéééj ty máš malilinké týždňové miminko.to musí byť krásny voňavý uzlíček.....a volá sa Lucka, to je krásne meno, ked budem mať dcéru, tak sa tak bude volať. 🙂
gratulujem 🙂

terezicka
9. okt 2008

Lusina ďakujem, my sme sa pre to meno rozhodli doslova na poslednú chvíľu, ešte keď sme sa narodila a sa nás pýtali že ako sa bude volať, tak sme sa tak pozreli jeden na druhého 😀 Ale sme sa zhodli na Lucinke 🙂
Pipi, presne ti nepoviem, ale mne pomohlo keď som mala dva vankúše a bola som teda vo vývýšenej polohe - skús to aj ty

pipika
9. okt 2008

terez ja mam uz 4 vankuse a nepomoze. Niekedy sa uz musim aj posadit aby to bolo lepsie.

terezicka
9. okt 2008

Pipi tak potom ti veru neviem poradiť, u mňa toto zobralo

elimka
9. okt 2008

čaute babenky tak som tu znova.Pozrela som si aj ja tvoju Lucku Terezka,je velmi milučka,ale všetky bábätka su krásne.sú ako anieliky,no nie?

pipika
9. okt 2008

Dakujem terez. Idem sa pobalit a domov. Majte sa pekne, papa 🙂

nika7
9. okt 2008

zase som tu ja. len som zabudla na nieco, posielam vam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bianka30
9. okt 2008

pipi caaaaauuuuuu, a nika mnaaaaam dakujem,,, dala som si ...

elimka
9. okt 2008

Anjeliky a nie anieliky...to som tomu dala

terezicka
9. okt 2008

Idem aj ja od vás babenky, lebo zajtra mám skúšku, tak by sa mi patrilo aby som aj niečo vedela ceknúť 😅 papa

elimka
9. okt 2008

pa nech sa ti zajtra skúška podarí 😀 Je to ale dosť naročne zvladať školu aj rodinu.To vas všetky ktoré chodíte do školy obdivujem 🙂

bianka30
9. okt 2008

elimka 😀 😀

terez, no ty si ale sikovna, najprv matka, teraz studentka... teda vsetko dokopy... no veeeeeeela sily prajem a vybozkavaj Lucku...

elimka
9. okt 2008

no do kelu prišla mi nečkaná navšteva a to som sa tešila že si pokecam,tak škoda a papa