Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
13. okt 2008

Tak nic dam si sama 😉 🙂

vejinka
13. okt 2008

ahojte zienky..tak rada by som vam poslala virusiky..ale uz nemam 😒

meliska
13. okt 2008

pahu: ale nie som velky alergik, to len v detstve som bola na nejaky postrek na ovocie a potom aj na antibiotika, ale straaaasne dlho sa to uz nevyskytlo, mozno uz aj 15-20 rokov tak ma to prekvapilo... 😅
Teraz som len bezny alergik- senna nadcha (sice brutalna, ale co uz) 😀

sharlotta: no tu nohu budes dlho citit, mna to aj rok po vyvrtnuti bolelo, ale neboj saaaaaa raz to urcite prejde.... 😀

sharlotta
13. okt 2008

Si ma potesila... 😅 Inak v lete som si narazila prst a doteraz ma niekedy zaboli, ked ho trosku ponamaham...a ta namaha je, ked nepouzijem na obuvanie obuvak, ale prst 😅

meliska
13. okt 2008

😀 ty si exot

meliska
13. okt 2008

jo a ako dopadli tie pohovory, ci to len tento tyzden mas?

sharlotta
13. okt 2008

Bola som na jednom vo stvrtok a tie dalsie dva som zrusila, lebo to bolo vsetko v jazykovkach s Callanovou metodou a mne to proste nereze. Je to absolutne nekreativna praca a nebavilo by ma dookola to iste rapotat a este pri tom aj nacvicovat gymnastiku(lebo oni kladu doraz na body language). Ja som sice trosku mierne strelena, ale az tak nie...

meliska
13. okt 2008

skoda... 😒

meliska
14. okt 2008

dobre ranko babenky,
taham nas hore, lebo sme riadne zapadli.... 😉

zabka
14. okt 2008

Pekne ranko prajem... 😵

pahu
14. okt 2008

Aj ja pekné ránko 😀

pipika
14. okt 2008

ahojte! 🙂

zabka
14. okt 2008

AHojte vsetky 😉 😵 ... Co mate nove dnes?

pipika
14. okt 2008

Ja nemam nic nove. Mala vystraja. 🙂
Zajtra idem na tie testy.

zabka
14. okt 2008

Aj moja veru vystraja, ale aspon viem ze ju mam 😉 .. No aspon mi povies, ja idem v pondelok

pahu
14. okt 2008

Aj ja vystrájam 😀

zabka
14. okt 2008

To mi vieme 😀 😀 😀

pipika
14. okt 2008

Pahu, ty kedy nevystarjas? 😀
Zabka, neviem ako mi bude zajtra, mozno uz do prace nepridem. potom dam info vo stvrtok.

zabka
14. okt 2008

Jasnacka ved to pondelka mas cas podat info 😉 😵 .. Ozaj minule si mi nenapisala preco sa nemoze ta studena kava...

pahu
14. okt 2008

Ja vystrájam hlavne okolo obeda 😀 A ptom v druhej fáze okolo 16,00 😀

terezicka
14. okt 2008

Ahojte, včera som sem ani nestihla prísť, už chápem čo je to starostlivosť o bábätko 😀 Ale ani nie tak preto som nestihla prísť, ale v nedeľu večer na mňa zrazu prišla strašná zima, som si dala horúci kúpeľ, teplé pyžamo, zaliezla pod teplú deku ale stále mi bolo strašne zima. Potom Marek mi chytil čelo a že celá horím,tak som si merala teplotu a mala som 39,3°C 😲 Proste bolo mi total otrasne...Tak dve hodiny mi Marek dával zábaly, mňa ešte začalo aj riadne brucho bolieť akoby som mala svalovku na bruchu a veľmi ťažko som sa dokázala aj postaviť. Cez noc mi našťastie teplota klesla pod 38°C, ale bolo mi treba veľmi zvracať tak som 2x zvracala...A vôbec som sa nevládala ani len pohnúť, to brucho ma veľmi bolelo a malú som tiež nevládala dvíhať...Som mala čo robiť keď som ju pri kojení držala 😅 Ani keď plakala som sa k nej nevládala zdvihnúť, to bolo niekedy okolo 7, to musel Marek vybehnúť celý mokrý zo srpchy lebo ja som bola úplne nevládna 😔 Našťastie ma to potom niekedy pred obedom prešlo, aj keď jesť mi včera nechutilo vôbec ale nejako som sa premáhala aspoň kvôli malej aby som mala dobré mliečko...A dnes mi je už dobre, brucho síce sem tam zabolí, ale inak všetko ok

terezicka
14. okt 2008

Tak keď ja prídem tak tu nikto nie je?
Ozaj Mirka kedy si začala cvičiť cviky na brucho? Koľko si bola po pôrode? Lebo aj ja sa chystám, len neviem kedy je vhodný čas aby som s tým začala...
A inak fakt je pravda že kojením sa chudne - ja jem vtedy keď som hladná, nedávam pozor na to že koľko je hodín a mám o kilo menej ako som mala pôvodnú váhu pred tehu 😝

elimka
14. okt 2008

ahoj terezicka,prečítala som si tvoje trampoty.Vieš mala by si si viac odychnuť,asi nevieš že do šiestej nedeli po tehotenstve je aj žena citliva a oslabená. Tomu sa hovorí šestonedelie.Tymto tvojim životnym tempon si môžeš zbytočne ublížiť.Takže by som ti odporučila trochu odychu,aby si na to škaredo nedoplatila.Telo ti dava aj znamenie/tou tepoltou/A cvičiť teraz určite nie.Neboj príde čas ked na to bude vhodna chvíla.Zbytočne neriskuj,lebo ohrozíš zdravie aj Tvojej Lucky.Ona ta potrebuje.... 😉

elimka
14. okt 2008

Po šiestej nedeli po pôrode som myslela ... 😀 ....cakam a tu stale nikto nie je asi ste všetky vonka...tak sa majte a prajem príjemny zvyšok dna 🙂

terezicka
14. okt 2008

Elimka ahojky ja viem že som teraz ešte relatívne čerstvo po pôrode, ale fakt sa snažím šetriť a cvičiť určite nechcem začať hneď dneska, len zas nechcem začať ani skoro tak preto som sa pýtala. A snažím sa zbytočne nestresovať, nepreťažovať si organizmus a venujem sa viac - menej iba Lucke. Aj moja domácnosť je teraz v takom stave, že niekedy mám problém aj nájsť nejaké veci 😅 A Marek ma šetrí teiž to mu musím uznať 🙂 Je strašne zlatý, Lucku vždy prebaľuje on, aj v noci on vstane prvý, prebalí malú, ja ju nakojím - Marek si zatiaľ zdriemne 😀 A potom mi ju vždy zoberie na odgrgnutie a uloží naspäť do postieľky 🙂

mirka20
14. okt 2008

ahojte. tiez nejak nestiham, tak az teraz, aj ked som tu len na skok, lebo ide ordinacia 🙂
terezka, ja som zacala cvicit asi 2mesiace po porode, ale kedze som potom mala tu dlhu mrchu a pripisovala som to tomu, tak som to nechala tak a odvtedy som len raz cvicila, ale zas som spinila, tak som to uz uplne nechala tak a proste mam brusko, co uz 😅 ved som len 5 mesiacov po porode.
to s tym trapenim a bruchom ma mrzi, ak sa ti to zopakuje, radsej chod na pohotovost, nie je to sranda.
marek je zlaty, ako ti pomaha. aj janko mi moc pomahal, aj ked on vacsinou nevedel, ked som kojila, lebo nasa mala neplace, ked je hladna, teda neplakavala a iba sa zacala viacej vrtiet v postielke a uz som bola pri nej, prebalila ju, nakojila,dala odgrgnut a buvali sme dalej. teda ak este nechcela byt hodinku - dve hore, vtedy bol s nami aj janko hore 😅 ale ked som bola unavena, som ho zobudila a spravil vsetko, co bolo treba 😵

zabka
15. okt 2008

Pekne ranko prajem... Terezka vsetko najlepsie k meninkam, vela, vela zdravicka, stasticka, lasky.... 😉 Nech sa ti skratka splni este vsetko co si prajes... 😵

meliska
15. okt 2008

Ahoj zabkaaaa, ako zabkujete? 🙂

Ozaj Terezka, zelam Ti len a len to najlepsie a najkrajsie a veeeelmi vela zdravicka, usmevov od Tvojej Lucinky a proste vsetko na co siahnes nech sa zadari 😉

zabka
15. okt 2008

AHoj mel... zabkujeme pomalicky, dokoncujem bak.pracu, uz ma tlaci termin, takze dufam ze to stihnem, zohaname byt, takze mam toho nejak vela naraz... 🙂

meliska
15. okt 2008

ojjoj joooooj.... no to ste si toho nabrali hodne vela, ale strasne ma tesi, ze zhanate byt... je to uzastne byvat len vo dvojici.... ooo pardon, v trojici 😀
...a bak. pracu uz nejak dotiahnes... ja som diplomku pisala na poslednu chvilu, tusim som si musela aj ziadat o posunutie terminu 😅 ale to je ine, lebo ty skolu robis popri zamestnani, vsak? ... a popri tehulkovani 😀