Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
17. okt 2008

Terez tak tak 😀

Lucka? Fakticky? Zašepkaj jej do uška moje meno a ona zase zaspinká 😉

meliska
17. okt 2008

jeee pahu tak to ste mali aspon vzruuuso 😀 poootopa sveta.... 🙂

pahu
17. okt 2008

Meliska tak to sme teda mali 😀 Ešte som sa smiala, lebo som ho lákala skôr spinkať, lebo podľa Jonáša máme teraz správne dni na počatie 😀 😀 😀 😀 Tak ak by sa to fakt podarilo, bude sa musieť volať Vodník 😀

meliska
17. okt 2008

he he staci ak to bude maly vodnar 😀 😀 😀 alebo aj zabiatko,
...ked prsalo mrholilo, ..... 😀 😀 😀
juuuuj tak takuto akoze "srandu" Ti teda prajem 😉

zabka
17. okt 2008

No ja sice skoncim skor ale kym pridem domov je pol stvrtej.... 😉 .. Teeeda Lucka si moc nepospinkala, alebo si aj ona chce s nami pokecat....Pahu 😀 😀

pahu
17. okt 2008

Zabka, ako napísala Maliska, možno sa aj nám narodí nejaká žabka alebo vodník 😀

mirka20
17. okt 2008

ahojte 🙂
my sme od siestej hore, dnes som skoro aj revala od unavy, tak moc som chcela spat a ten nas drobec ani za svet. sice si zdriemla na 20 minut, ale to bolo vsetko. ale teraz konecne zaspala, tak som sem prisla len na skok, lebo idem predavat vecicky po malej cez net, tak sa idem zabavat.
terez, neviem, ci sa mi to zda, ale lucka sa mi podoba na mareka.
pavli, dufam ze jonas prorokuje dobre a vam to vyjde 😉 a co ta praha? ake mate vysledky?

zabka
17. okt 2008

Tak potom radsej nejaky zabiacik a my vam ponukneme zabku 😀

zabka
17. okt 2008

Ahojky Mirka, na tej fotke kde su iba oni dvaja Marek a Lucka sa aj mne pozdava viac na Mareka 😅

pahu
17. okt 2008

Mirka tak sa vykašli na vecičky a lahni si aj ty na hodinku 😉 Z Prahy budeme čakať na výsledky ešte cca 2 týždne, tam to trvá mesiac 😀

Zabka, zabiacika berieme, a aj Zabku od Vás 😀

terez, aj mne sa podobá na Mareka ale po tebe má veľké očiská 😀

zabka
17. okt 2008

Tak dobre sme dohodle.... Nasa mini zabka sa uz tesi 😀

terezicka
17. okt 2008

Baby tak toto bol des, Lucka sa krásne zobudila lebo spala až 10 minút 😲 Tak sme zas jedli, odgrli si, trochu sa ponosili na rukách, položila som ju, začala plakať a otvárať zas pusinku. Tak som ju chcela oklamať cumlíkom, vydržalo to asi 5 minút, potom zas plač najprv Luckin potom skoro aj môj, lebo takto fungujeme od rána od 5:15 😅 Teraz sme zas jedli a zatiaľ sa tvári že spí, no som zvedavá že dokedy. Ja si idem odsať trochu mliečko, lebo idem o 12:30 do školy, tak som zvedavá ako to svokra zvládne lebo aj bude Lucka v kuse otvárať pusu na papanie tak neviem neviem...A Marek tiež nie je doma, to je najhoršie lebo keby bol tak by išli so mnou do školy a hádam by to bolo jednoduchšie. A ešte som veľmi zvedavá čo si odsajem keď malá je furt na mne nalapená 😲
A máte pravdu s tou podobou, hlavne na tej fotke kde sú oni dvaja to je veľmi vidno že je to naozaj Marekova dcéra 😀 To jendoducho nemôže pochybovať 😀

mirka20
17. okt 2008

pavli, na hodinku 😀 mala spinkala asi 20 - 30 minut. uz je hore a trapi sa v postielke.
terez, skus jej davat cumlik, ked ho vypluje znova a pridrz, kym nezacne sat. a neboj, svokra to nejak zvladne 😉

terezicka
17. okt 2008

Mirka ona sať začne ja ho držím jej v ústočkách, ale ona má v sebe nejakú extra veľkú silu že ho vždy dokáže vypľuť a nechce ho vôbec naspäť potom. Ale budem skúšať, včera som jej dala gumený cumlík a ten teda aspoň v puse dokáže podržať lebo silikónový nechcela vôbec...
No a dúfam že to svokra zvládne, ja mám len obavu aby nechcela dať malej kravské mlieko keď bude stále hľadať a pýtať jesť 😅 Lebo toto by z nej určite vystalo, to aj Marek povedal 😕

mirka20
17. okt 2008

terez, určite jej povedz, nech jej v ziadnom pripade nedava kravske mlieko, lebo to sa do nejakeho roka nesmie davat detickom. nech jej da radsej cumlik.
musim ist, mala je uz nervozna a ani hracky ju uz nezaujimaju 😒

terezicka
17. okt 2008

Mirka ja viem že sa to nesmie dávať kravské mlieko, ale ona je toho schopná aby ju utíšila...Poviem jej to nejako medzi rečou keď jej budem vravieť za cumlík...Ale radšej by som bola keby Lucka vydržala spinkať aspoň do 14-tej, potom nech jej dá moje odsaté mliečko a potom už dúfam prídem domov ja 😔

marcaradko
17. okt 2008

ahojte 😎
jeeej muska,cely tato je ta muska 😉
kocky poradte nieco proti paleniu zahy,odkedy som dobrala tie ATB,pali ma po kazdom jedle a ked zjem nieco sladke,nedajboze cokoladu,az mi stahuje hrdlo 😖 😝

pahu
17. okt 2008

Terezka ty brďo.. Fakticky by bolo toho schopná? Určite jej to povedz, nejako nenápadne ale povedz 😉

Mirka, takže žiadny spánok? 😅

marcaradko
17. okt 2008

ahoj pahu,podla jonasa mas plodne dni teraz po mrske?
maminy tak to vstavanie vam teda nezavidim 😖

pahu
17. okt 2008

Marci, tak tak 😀 Kukni na graf a včera dnes a zajtra si Jonáš myslí že je naj čas na plodenie mini-jánošíka 😀

marcaradko
17. okt 2008

a kde mas grafiiik?sice ja som do tych grafov trochen jelen,to akoze ked mas najvissiu teplotku tak mas byt plodna?a podla coho vies,ze sa asi zadarilo?neklesa teplotka a ci co? 😕

marcaradko
17. okt 2008

ja si to nemeriam,bo viem ked mam plodne dni,pobolieva brusko zo 4-5 dni ako pred mrskou,a niekedy medzi tym mam aj plodny hlien.no je mi to prd platne ked som furt chorkana a bojim sa otehotniet cez zimne mesiace 😔

pahu
17. okt 2008

Jaaaj, ja som zabudla že ty si začiatzočník v grafoch 😀 Tak nič, keď sa raz rozhodneš že si chceš merať BT, tak ti to poriadne vysvetlím, oki? 😀 Ale ja podľa grafu vôbec nemám teraz plodné dni, to len podľa toho Jonášovho výpočtu 😉

marcaradko
17. okt 2008

tak to som velmej zvedava,ci vam to vyjde 😕 pfuj,pfuj,pfuj nech ano 😉

meliska
17. okt 2008

marca: ak nemas po ruke lekaren, tak by mal pomoct aspon na chvilku silno mentolovy cukrik najlepsie bez cukru alebo mne pomaha aj pohar mlieka
a potom bezkaj do lekarne a kup si Talcid ten mne celkom zabera, ale maju rozne znacky a potom to cmulaj

pahu
17. okt 2008

Meliska, Talcid je náš rodinný kamarát 😀 Aj môj aj manželov 😀 Furt je u nás na návšteve 😉

mirka20
17. okt 2008

ahojte.
tak pavli, spanok sa nakoniec konal, ale az poobede. ale trochu mi to pomohlo. 😵
a cochvila ma caka dalsi, tak sa teskam 😵

marcaradko
17. okt 2008

meliska,dik za radu,s tym tuhým cukrikom nemam dobre skusenosti,ale mlieko som neskusala,tak idem na to 😉
a v pondelok pobezim pre talcid....dufam ho nebudem potrebovat skor 😒

marcaradko
17. okt 2008

....ozaj dufam neskodi ak by som castejsie uzivala talcid.....,? 😕

terezicka
18. okt 2008

Ahojte babenky, takže dnes doobedu zas Lucka chcela byť dosť často na mne,stále len pýtala a hľadala papať. Ráno sa najedla poriadne, ale potom poťahala asi 5 minút a zaspala. A keď som ju zdvihla odgrgnúť, tak začala plakať a zas nevedela zaspať. Našťastie nám potom zaspala, tak som ju rýchlo obliekla a spinká vonku v kočíku a ešte tak hodinku by si mohla pospať 😕