Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
27. dec 2008

Ahojte! U nás manžel plánuje ísť na silvestra ku kamarátom a malú by sme nechali doma so svokrou, ale mne sa nechce. Ešte sme nikde neboli bez nej. A bojím sa že o pol noci sa zobudí keď bude veľký hurhaj. Inak to plánujeme tak, že keď malá zaspí tak tam skočíme a po polnoci ideme domov, ale ja by som najradšej bola doma. Uvidíme... 😉
Žaby veď už hocikedy! Aj ja som rodila v 38 tt! 😉 😀 😉

kila
27. dec 2008

Vy čo plánujete na silvestra?

zabka
27. dec 2008

Ahojky to vazne? To si uz ani nespominam, takze aby som sa zacala uz pomaly obavat...Vsak tasku mam uz pre istotu zbalenu 😉 ... No my sa nechystame nikam vzhladom na moj stav 😀

kila
27. dec 2008

Žaby a čo pôrod na silvestra? 😀 😀 😀
Chcem sa vám aj pochváliť, že Réka nás 23. prekvapila aj s tým, že začala blabotať... 😀 😀 😀 doteraz len výskala, ale teraz už začína mrmlať čo jej príde na jazyk... 😀 😀 😀 je taká zlatá ako hovorí... najviac sa jej páči mmammamma... 😀 😀 O tom ani nehovoriac čo vyvádza v chodítku! Chodí ako blesk po byte! 😀

zabka
28. dec 2008

Ani nehovor, na silvestra by som radsej este bola doma... 😉 ... Zajtra alebo utorok iderm na poradnu tak som zvedava co nam povie doki 😵

terezicka
28. dec 2008

No ahojte krásavice, peknú slnečnú nedeľu prajeme aj keď je dosť zima vonku 🙄 Ja som teraz Lucku uložila spať, dúfam že mi zaspí aj dnuka a že bude aspoň dve hodinky búvať aj dnu...Inak táto noc no ja neviem čo sa malej robí, ale vstala o 00:30, tak sa najedla a zaspala hneď. Ale potom o 04:00 začala stenkať, krútila sa v postieľke a nevedela prestať. Tak som jej išla spraviť jesť, ale to nechcela len trošku cucla a dosť 😝 Tak sme si ju dali k nám do postele, no samozrejme že mňa vytlačila lebo sa veľmi mechrila.Ale potom išiel Marek do roboty tak ja som prešla na jeho stranu, no ale dlho som nespala. Totiž Marekovi sa pokazilo auto tak sa vracal domov, tak som čakala kým príde a potom išiel na svokrovom aute rýchlo zas do roboty, ale meškal vyše hodiny 😅 No dúfam že to auto rýchlo opravíme, lebo my sme bez auta ako bez rúk 😝

terezicka
28. dec 2008

žabka to by bolo super keby za výstrelov na Silvestra si ty rodila 😀 No som veru zvedavá kedy ťa to chytí, už to máš naozaj za pár 😉 A inak taká pomôcka že sa pôrod blíži môže byť aj to, že schudneš...Viem že aj Kila schudla a porodila za pár dní, Mirka tiež a ja tiež 😉 V stredu na poradni som mala o 1 kg menej a v pondelok už Lucka išla von 🙂
Idem pridať nejaké fotky 😉

terezicka
28. dec 2008

Tak už mám pridané fotky v albume, môžte spraviť kuk ak chcete 🙂

zabka
28. dec 2008

No pochybujem ze pocas tychto sviatkov moze niekto aj schudnut, ved nic nerobim len jem.... 😅 ... Idem kuknut fotecky... 😵

zabka
28. dec 2008

Jeeeeeeeeeej uz som kukla fotecky a Lucka je taka zlatucka, a uz aj poriadne povyrastla... 😵

terezicka
28. dec 2008

Žabka ale ty teraz môžeš úplne spokojne jesť, veď ste 2v1 🙂

kila
28. dec 2008

Ahojte! Lucka je krásna! 😵
My sa už vraciame domov, takže vám prajem zase ako prvá šťastný nový rok! 😅 😉 😵 Uvidíme sa o dva týždne!

mirka20
28. dec 2008

ahojte 🙂
krasne fotecky, baby. male su nadherne 😵
my sme prezili pekne vianoce, mala dostala kopec darcekov, najviac vsak vyuzivame stolicku. ta je super. a dostala aj babu, ktora je rovnako velka ako rebeka 😅
nove nemame nic. noci stale o nicom 😖 😝 ale ved raz sa to zmeni 🙂 aspon sme sa uz rozjedli a papame pekne, co pripravim. z toho sa moc tesim.
teraz sme u nasich, takze si uzivam trochu pauzy od malej, aj ked ak cez vianoce doma to bolo trochu uvolnenejsie, kedze boli u nas svagrovci, tak aj ti postrazili malu a hrali sa s nou, aj svokor a aj janko, kedze je konecne doma s nami 😵 a bude az do 12.1., takze sa moooc tesim
idem si trochu lahnut, lebo v noci som sa kvoli malej moc nevyspala a teraz ju zobrali nasi von na prechadzku, tak to idem vyuzit 🙂

terezicka
28. dec 2008

Kila aj tebe prajeme šťastný nový rok 🙂 A ďakujem za pochvalu mojej Lucinky 😵
Mirka tak vidíš ako ti je teraz dobre keď sa o malú má kto postarať alebo aspoň pomôcť ti 😉 Mne zajtra prídu dve moje sestry tak sa teším aspoň si dúfam aj ja trochu oddýchnem a od včera ma nejako bolí hrdlo a mám trochu sople, tak mi padne úplne vhod...
Ozaj Mirka a keď bude Janko teraz teda doma, tak čo keby ste dobehli nás pozrieť? Môžte vlastne prísť aj cez týždeň 🙂 Ak budete súhlasiť tak ti potom dám vedieť že kedy má Marek voľno a budeme radi keď sa naše dve baby opäť stretnú 😉
My sme chceli ísť s našimi inak o týždeň v nedeľu na výlet, asi do Tatier ale keďže sa nám stalo s autom to čo sa stalo, tak výlet odpadá... Ale dúfam že sa to dá do poriadku čím skôr, lebo byť bez auta je pre nás niečo hrozné 😅

marcaradko
29. dec 2008

lucke seeecko najlepsie k trom mesiacikom 😵 😵 😵

terezicka
29. dec 2008

AHojte takže dnes máme presne 3 mesiace a je pondelok a ja som presne v pondelok aj rodila, takže si to môžem všetko pekne po minúte obnovovať v spomienakch 😉 Som volala Marekovi okolo 14:15 a mu vravím že či pamätá že akurát mi voda začala odtekať o tom čase, o tomto čase som už mala fajné kontrakcie v čakárni na oddelení a tak...No a 20:20 hod. bude naša Lucinka presne 3 mesiace na svete 😵
Inak baby možno si poviete že som divná, ale mne chýba ten pocit keď som bola tehuľka, to bolo také krásne obdobie a normálne by som chcela byť zas tehuľka 😅 Ale asi ešte nie teraz 😕 Ale kľudne by som išla hneď teraz aj rodiť, pre mňa to bolo niečo úžasné celý ten pôrod 😵 Normálne by som rodila aj každý mesiac 😝

terezicka
29. dec 2008

Marči ďakujeme veľmi krásne 😵 Už sa neviem dočkať kedy ja budem tvojmu drobcovi takto gratulovať 😵 Verím že to bude čoskoro 😉

zabka
30. dec 2008

Ahojky pekny dnik prajem... vcera sme boli na poradni, vsetko ok, ziadne otvaranie, bambulka sa stale neotocila tak dnes som si vybavovala predoperacne a bola som aj na CTG aj to bolo ok... Tak som rada 😉 😵

babulka123
30. dec 2008

zabka... to znamena cisarak???

terezicka
30. dec 2008

Žabka teda ideš fakt na cisársky? Inak u nás v LC nechávajú rodiť dievčatká aj zadočkom, vtedy nerobia sekciu. So mnou bola jedna na izbe čo tak rodila a vravela že úplne v pohode sa to dalo...
Inak dačo vám prezradím, ale dnes je presne rok ako sa nám podarilo spraviť Lucku 😵 Tým som si 100% istá lebo presne viem kedy som otehotnela 😵

zabka
30. dec 2008

No ak sa neotoci do porodu tak ano 😔 ... No ale je to velke riziko rodit panvovym koncom, mozu poskodit nozicky, rucicky a ak nahodou ma babetko snurku okolo krku moze sa stat aj horsie...

terezicka
30. dec 2008

Žabka veď jasné, ja som sa tiež tomu trošku čudovala...Chlapcov určite nenechávajú tak, lebo takm hrozí poškodenie pohl. orgánov...
Ozaj Žabi ako pokračujete s bytíkom? Kedy sa sťahujete alebo už ste?
Inak ak všetko dobre pôjde tak aj my ideme kupovať ale domček...Len musíme ešte nájsť ten správny, lebo na stavbu nového nemáme peniažky a ani taký úver nám nedajú...
Inak včera sa mi Lucka prevrátila z chrbátika na bruško a tak krásne 😵

zabka
30. dec 2008

No zatial nijako je to zdlhavy proces v banke stale to natahuju, a teraz sviatky kazdy ma kopec casu....Ale nejako uz vydrzime...No teda tak to drzim palceky, bude to parada ked budete sami...Konecne ako rodinka.. 😉 😵
No teda Lucka robi take velke pokroky...Gratulujeme... 😵

lilix
30. dec 2008

ahojte, prepacte ze som vam sem vhupla, ale zaujala ma tema pripravy, ze coho sa to tyka? pripravy na co? tehotenstvo..?

terezicka
30. dec 2008

Žabka inak nás teraz tlačí aj to, že kým beriem materskú tak máme nárok na väčší úver a keď budem už len na rodičovskom ( od marca ) tak za to si nekúpime nič...Len zas narýchlo niečo kúpiť tiež nemusí byť výhra...

zabka
30. dec 2008

NO ved to hej....Radsej trosku pockat, aj nas to bude cakat ak sa to v januari nevyriesi, budeme musiet pockat... Aj ked nerada, ale co uz... 😒

terezicka
30. dec 2008

Lilix hej dobre si to pochopila, no píšeme si tu už aj my čo sme maminy alebo také čo práve čakajú detičky. Alebo sa toto môže vysvetliť ako prípravy na všetko 🙂
A kľudne sa pridaj, budeme radi 🙂

zabka
30. dec 2008

Presne tak to su pripravy na vsetko aj na tehu... 😉

lilix
30. dec 2008

no zaujimave. dakujem, ze ste ma prijali medzi seba, ale tazko by sa mi zorientovalo v uz zabehntej teme.
nechce sa mi to cele citat.. ale dakujem je to mile. 🙂

mirka20
30. dec 2008

ahojte. tak my sme este u nasich, tak este mozem pisat. ale uz ideme domov, tak neviem, kedy sem pridem, lebo mame pokazeny pc, tak ho svagor zobral opravit a uvidime, kedy nam ho posle. ale mozno uz na novy rok 😅
musim sa aj ja pochvalit. nasa mala zacala o dusu kecat. bababa-vavava je jej prve, ked otvori oci. doteraz to boli len vseliake zvuky, ale teraz uz hovori slabiky a je to nadherne.x-)
terez, super, ze sa mala tak pretocila. a uz pouzila aj nozicky a tak sa presvihla alebo este len pomocou hlavicky? inak ako si pisala o tom, ze sa ti pacilo byt tehulkou, tak ja mam rovnaky pocit. strasne mi chyba brusko a tehotenstvo. uz sa tesim na dalsie, aj ked viem, ze uz to nebude, ako prve, ale aj tak to bude urcite krasne.
zabka, podla mna porod cisarskym bude urcite lepsie, ako keby mala ist zadockom. urcite je to bezpecnejsie. a kedze moj porod nebol uplne bezbolestny, tak by som snad chcela aj ja cisarsky. aj ked zas po porode bolo mne lepsie ako babe, co so mnou bola na izbe a bola cisarskym.
lilix, vobec nemusis citat spat. kludne sa pridaj. ak budes potrebovat poradit, tak ti rady pomozeme. sme tu maminky, tehulky, snazilky. proste z kazdeho druhu 😀
idem sa este venovat nasim. tak zatial papa.
a ak nahodou spolu nebudeme dlhsie, tak vam prajeme krasne vykrocenie do noveho roka. 😵