Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
30. mar 2009

ahojky,
ako sa mate babulky? 😉

pahu
30. mar 2009

Ahojte babuľky 🙂 😀

sharlotta
30. mar 2009

Ahojte. Pahu ako sa mas? Melika ako? Nie je ti zle?

meliska
30. mar 2009

ahooj pahu 😉
sharlotta: 🙂 uz od vcera, bleeee... ale zatial je to len take light, aspon myslim... 😅 a ty ako? vasi boli v BA? idete na velku noc do PO alebo ostavate doma?

mirka20
30. mar 2009

no tak som sa sem skor nedostala. som upratovala a potom vstala mala, tak sme sa hrali, papali a tak.
mel, co znamena light? uz si aj grckala?

mirka20
30. mar 2009

pahu, ahojky. ako sa mas? co snazilkovanie? chystate sa na dalsie ivf?
sharlotta, a vy ako so snazilkovanim? mel ta navnadila?

sharlotta
30. mar 2009

Navnadila, navnadila...prave mi vcera skoncila mrcha, tak .....skusime, uvidime

Meliska, nasi boli, tak mi bolo smutno, ked odchadzali ☹ Povedala by som, ze mam z toho este stale depku 😖 Samozrejme, ze ideme na Velku noc do PO, co by sme tu sami robili? A Vlado(Blatko) bude mat 30, takze bude aj oslava. 😀

meliska
30. mar 2009

mirka: to light znamena, ze mi je len tak zle, ale negrckam, len mam taky roztraseny zaludok... taky tazky, alebo ako to popisat 😉
sharlotta: drzim palec silno... nech sa to podari... 😉 ja sa budem smiat, ked budes mat ty v januari a ja v novembri 😀 😀 a to Blatko uz bude mat 30... waw 😉

meliska
31. mar 2009

halo halo,
kde ste vsetky? 🙂

mirka20
31. mar 2009

tu smeeeee 🙂
dobre ranko inak prajeme.
sharlott, drzime paste, nech sa to podari a o mesiac sa budes tesit z // 😉
mel, ako dnes? zaludok je stale tazky? 😕
u nas nic nove, vsetko po starom. teda nie, som zabudla, ale nasa rebeka od vcera tlieska, tak sa vytesujem. lebo do teraz som do nej hudla a ukazovala jej tap tap tapusky a ona nic a vcera sme si pustili cd s detskymi pesnickami a hned pri prvej zacala tlieskat, tak som len oci otvarala. a potom som to hovorila vecer muzovi a ona opat zacala tlieskat. no a dnes rano opat, takze snad to uz nezabudne 😵

terezicka
31. mar 2009

Jej super keď už Rebeka tlieska 😀 Naša Lucka len reční zatiaľ, aj včera večer bola hore do pol 11-tej 😅 Ja som myslela že ma picne...Nakoneic ju dal Marek do vajíčka a tak ju uspával, ja som si ľahla do postele lebo už som nevládala a som zaspala skôr ako malá 😅 A ráno bola hore už o 6:30, mohla si radšej pospať trochu dlhšie

meliska
31. mar 2009

jaaaj mirka zaludok je tazky je ale sa da to prezit 😀, ak to bude len takto, tak bude dobre... 😉 a ak to bude horsie, tak aj to vydrzime... 😵
to je super, ze rebeka tlieska, to musi byt strasne zlate... 😉

mirka20
31. mar 2009

zlate to je, hlavne ked rano rozlepila ocka a ja som pustila to cd a ona sa este taka rozospata snazila capkat a sem tam jej rucky utiekli a netrafila sa 😀

meliska
31. mar 2009

😵 pockaj teraz bude cely den len tlapkat... 😀 ale inak u takych malinkych cloviecikov to musi byt dost tazke trafit si rucky 😉

zabka
31. mar 2009

Ahojky my mame dnes 3 mesiaciky, nasa mala uz zacina vsetko chytat, viskat a ked ju dam na brusko uz sa mi aj prevali na druhu stranu 😵 😵

terezicka
31. mar 2009

Žabka ahojky a na očkovaní ste boli? A Nikolke posielame veľký cmukavý cmuk na líčko a gratulujeme 😵 A nechcem ti kaziť radosť z pretáčania malej, ale ona sa pretáča kvôli tomu že nevie udržať rovnováhu na brušku 😅 To všetky detičky robia, ale ja som to tiež nevedela a keď mi toto povedali, tak aj tak som sa vytešovala že Lucka sa pretáča z bruška na chrbátik 😀 Počkaj keď sa začne pretáčať z chrbátika na bruško a keď sa nebude vedieť ešte sama pretočiť naspäť, to si potom užiješ. To Lucka začne byť mrzutá vtedy, zlostí sa a aká kedy ju prídeme otočiť my 😀

terezicka
31. mar 2009

Mirka prosím ťa vtedy si písala že chodíte na alcný chvlieb do Maďarska, kde ho kupujete, v Tescu? My ideme zajtra do Tesca tak že či tam ho vieme kúpiť

mirka20
31. mar 2009

aj my sa pripajame ku gratulantom a malej nikolke zelame vsetko naj 😵
s tym otacanim je to pravda, co napisala terezka, ale aj tak je to krasne, ze 😉
terez, ano v tescu. ale to bol vtedy v akcii. ale aj ked nie je v akcii, tak stoji asi + - 17,-, co je v porovnani s 30 - 35,- rozdiel. a je super. nam vydrzal tyzden a aj po tyzdni bol v pohode (tyzden nam vydrzal preto, lebo my sme naraz kupili 2-3chleby. ved ked boli po 9,- , no, nekup to 😀 )
u nas je JAAAAAAAAR. krasne tu svieti slniecko, je teplucko. aj sme uz boli na prechadzke, len sme zistili, ze ciapocka, co som si myslela, ze bude jarna nam je velka, tak sme museli ist kupit dalsiu, lebo nam tato stale padala do ociek alebo si ju rebeka davala dole, kedze je bez snurok.
a rada pre mamicky. urcite kupujte ciapocky so snurkami, lebo ked si uz vase pokladiky budu vediet davat dole ciapku, tak koniec s ciapkou na hlave (vlastna skusenost 😝 )

terezicka
31. mar 2009

Mirka takže zajtra kupujeme aj chlieb v tescu, veď už keď tam budeme 😉

zabka
31. mar 2009

Dakujemee... 😉 No teda aj ja som sa uz tesila co ta nasa stvara... 😵 😵 Ale kazdy den ma niecim prekvapuje, je to uzaaaaaaaasne... 😵

danka24
31. mar 2009

ahoj zabka jeee nikolka je krasna jaka baculka je 😵 sikovnica po mamicke ze 😵

zabka
31. mar 2009

Ahoj tehulka 😵 😵 Je zlatucka robi mi velku radost... Vsak uvidis ake je to super ked sa na teba usmeje tvoj drobcek 😵

terezicka
1. apr 2009

Ahojte dnes ideme pomíňať peniaze do Maďarska 😅 To zas vybielime účet, no ale keď je tam dosť veľa vecí lacnejších tak nekúp to 😀
Inak Lucka sa nám dáko veľmi rozrečnila, hlavne v noci 😅 Aj dnes v noci sa zobudila o 1:30 a polhodinu rečnila, už som robila na ňu z postele že "ticho" a ona stále len rečnila 😀
Mirka vďaka za radu ohľadne čiapok, ja som Lucke pred dvoma týždňami kupovala čiapku a taká je v nej krásna 🙂 Som prišla do obchodu že si prosím čiapku neutrálnej farby a predavačka predo mňa vyložila košík ružových čiapok 😅 Tak som si teda vybrala neutrálnu ružovú farbu 😀
Žabka jasné že to otáčanie je krásne, ja som sa tiež vytešovala ako malá 😵 A zaujímavé je, že potom keď sa začne točiť už z chrbátika na bruško tak naspäť sa nebude vedieť otočiť tak ľahko ako teraz

terezicka
1. apr 2009

A inak už začíname Lucke obúvať topánočky - capačky, lebo sa veľmi stavia do nôh a stále vlastne na špičky, tak nech si zvykne že má niečo na nôžkach a nech sa aj pekne stavia...
Mirka ty si kedy začala Rebeke obúvať topánočky?

mirka20
1. apr 2009

ahojte 🙂
terez, topanocky som davala malej, az ked sa sama postavila. podla mna su teraz este zbytocne, aj ked viem, ako to myslis s tym spickovanim. ale to sa spravi, ked uz bude sama stat na nozickach. nasa sa tiez uz dost skoro tahala do stoja, ale to su len take jej pokusy, to objavili deticky nieco nove, tak skusaju 😅
prijemne nakupy. ak budete v tescu, pozri, ci maju nejake smykalky alebo odrazadla. lebo tu na slovensku su v akcii a chcela by som vediet, kolko vyjde v madarsku. dakujem 😵
mna dnes cakaju okna 😝 teda taky plan som si spravila vcera, ked bolo krasne slnecno. ale dnes je tu nejak pod mrakom, tak neviem, ci sa mi to oplati. a poobede ideme do poradne, tak som zvedava na nasu vahu. a caka nas aj ockovanie. to zas budeme teplotovat 😖

terezicka
1. apr 2009

Mirka pozriem dúfam že nezabudnem. A mňa čakajú okná v sobotu ak vyjde pčasie normálne. A príjemné očkovanie, hlavne nech Rebeka veľmi neteplotuje 😅
Tie topánočky uvidím, to jej aj tak nebdue dávať na ceý deň lebo by si ich zjedla. To len možno tak na chvíľu a uvidíme ako si bdue zvykať na to

mirka20
1. apr 2009

ahojte 🙂
tak sme po poradni. mame 8700g, co je narast o 750g od minula (od konca februara). asi minule zle odvazila, lebo sa mi nezda, ze by tolko pribrala. ale som rada, ze sme prekrocili u nas magicku hranicu 8kg 😵 aj nas ockovali. trochu si poplakala, ale potom sa aj smiala, takze v pohode. teraz uz ma trosku zvysenu teplotu, ale spinka, tak snad to prejde. a ak nie, dame sirupcek a bude 😉 a dalsiu poradnu mame uz az v auguste. uz sme velke, uz nemusime chodit tak casto.
okna som umyla, ostalo mi uz jedno, takze na zajtra mi toho uz moc neostalo, co sa tesim 😅
terez, ako ste nakupili?

babulka123
1. apr 2009

baby vy mate baby.. hehehe to je ale zvrat co ... kamoska predava po svojich dcerenkach nejake oblecko a tak by som vam dala rada do pozornosti jej stranku..

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&user...

mimochodom to mensie je moje krrrrsna a je uplne bohovska.. ale co sa tyka veci.. tie veci su ozaj v dobrom stave, kamoska je priiiiserny pedant na veci takze ak si nieco kupite tak nebudete lutovat.. vrele odporucam.. a keby vas to zaujimalo pridala som n nove foto bruska...

meliska
2. apr 2009

jeeej babulka ake mas uz krasne brusko 😵
mirka: tak rebeka je uz velka kocka, dufam, ze vas teploty z ockovania velmi nepotrapili 😉
terez: co pekne ste nakupili?

sharlotta
2. apr 2009

Ahojte. Meliska, zajtra ides k tej doktorke, vsak? A kedy ti potvrdi tehu?