Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
2. jún 2008

Ahojte! 🙂
terez, ja som tipovala na chlapca. Ale gratulujem k dievcatku. 😵
Ja som bola dnes znova na uzv, fazulka ma uz 1cm a dostala som uz aj tehu knizku. 🙂 Zaujimavost je, ze za fazulkou videl este nieco. Bude to bud dvojca (ale srdiecko mu nebije) alebo zlte teliesko. Nevedel na 100% povedat. O 3 tyzdne idem znova.

pahu
2. jún 2008

Pipi ahojky 😀 No teda, tak ty tam máš aj moje miminko... 😉

terezicka
3. jún 2008

Dobré ránko babenky, sestra mi poslala do mailu básničku tak vám ju sem tiež chcem ukázať, na mňa mala ohromný vplyv že ma hneď rozplakala:
ZÁZRAK LÁSKY

Zelam si par kridiel,

aby s anjelmi smela som lietat.

Kazdy den do neba letiet,

aby teba mohla som vidiet.

Uz len par dni a bude nas o jedneho viac,

uz len chvilu a budeme vsetci spolu.

Mama s ockom budu ta kolisat

a ty, zazrak lasky, krasne budes buvinkat.

Uz teraz si ako anjel,

potom vsak anjelom sa stanes.

Zatial v maminkinom brusku driemes,

na fotkach ta obdivovat smieme.

Co nevidiet prides medzi nas

a zazrak lasky, budes uz navzdy nas.

jankabelka
3. jún 2008

Dobré ránko babuľky 🙂
Terezka básnička je krásna 😅
Včera večer som bola na pohotovosti lebo ma uštiplo niečo do členku a začalo mi to puchnúť, tak som dostala antibiotiká a octanovú masť, nemám zaťažovať nohu takže by som ju mala mať vyluženú na stole v práci 😀

terezicka
3. jún 2008

Janka ahojky veru veru nôžky si len pekne vylož a radšej obidve aby boli v rovnováhe 😀 A všetci v robote nech ťa len pekne obskakujú 🙂

jankabelka
3. jún 2008

Terezka mali sme poradu, a zatiaľ ma nikto neobskakuje

terezicka
3. jún 2008

Teda Janka tak to treba rýchlo napraviť v robote, veď si teraz akoby pacient tak sa musia o teba pekne starať

zabka
3. jún 2008

Pekne ranko prajem ... Terez basnicka je kraaaaasnucka... 😉

jankabelka
3. jún 2008

No musím im veru povedať, že nech ma len pekne obskakujú

Ahoj Zabka 😅

terezicka
3. jún 2008

Žabka mňa hneď rozplakala 😵 Ale od dojatia samozrejme 😵
Inak hneď teraz poviem že som nestihla doniesť fotky, takže sa nehnevajte ale snáď zajtra mi to už vydá 😖

terezicka
3. jún 2008

Janka to nie že povedať, to treba rozkázať 😲

zabka
3. jún 2008

ahojky janka, takze teraz ti bude dobre vsetko ti donesu budes jak princezna... Aj keby nechceli musia.. 😀 😀 .. Terez akurat som sa chcela opytat na fotky... Inak babule je mi tak zle uz druhy den... Stale mam pocit ze som hladna ale zjest sa mi neda nic, stale boli zaludok.. 😖

terezicka
3. jún 2008

Žabka tie stavy si pamätám aj ja, ale dobrú radu ti na to dať neviem vôbec 😔 Skús aspoň ovocie ak by ti to išlo a veľa sa snaž aspoň piť...
Inak my sme mali včera zaujímavý večer s Marekom: začali sme sexíkovať a ja som najskôr dostala dobrý kŕč 😀 Tak sme museli prestať lebo ja som zostala ako kameň 😅 A potom ma strašne začalo pichať v pravom boku až to nenormálne bolelo, celú tú časť som mala total tvrdú...Tak sme museli skončiť lebo ja som sa len zviezla na gauč a nevedela som sa ani pohnúť...Tak Marek ma pekne hladkal po chrbte, nevedel čo sa so mnou deje bol z toho hotový....

zabka
3. jún 2008

NO terez ty si pripad, dost zaujmavy vecer si mala... 😀 😀 😀

terezicka
3. jún 2008

No veru bolo to zaujímavé u nás 😀

pahu
3. jún 2008

Terez, pekná básnička 😀 A dávajte si pozor pri sexe 😉
Zabka, Janka, ahojky 😀

terezicka
3. jún 2008

Pahu ahojky 🙂 Ako sa máš? 😀
Žabka inak pekný podbradník máš v albume 🙂

pahu
3. jún 2008

Terez, ja sa mám v pohodičke 😉 Po dlhom čase si zase vychutnávame sexík, len vtedy, keď máme naň chuť 😀 Však mám aj tak antikoncepciu 😀

terezicka
3. jún 2008

Pahu tak potom v pohode keď sa máš v pohode 😀

pahu
3. jún 2008

Terez, tak potom pohodička že ja som v pohodičke a aj ty o tom už vieš 😀

terezicka
3. jún 2008

Pahu s tebou je taká sranda 😀 😀 😀

pahu
3. jún 2008

Terez, tú básničku som čítala znova, je faaaaktickyyyyy veeeeľmi dobráááááááááááááááááááá 😀 Idem si ju skopírovať 😉

terezicka
3. jún 2008

Pahu kľudne si poslúž, ja som z nej bola hneď ráno úplne hotová 😵

zabka
3. jún 2008

NO to som predchvilou vlozila ten podbradnicek aj s ten zoznam na vybavicku... Ten podbradnicek mi doniesla kamaratka z Pariza...
ahojky pahu..

pahu
3. jún 2008

Zabka, aj ja som si ho už omrkla, je peknučký 😀

terez, ďakujem 😀

zabka
3. jún 2008

Dakujeeeeeem.... 😵

zabka
3. jún 2008

aj vam sa tak nic nechce ako mne ☹

terezicka
3. jún 2008

Žabka podobne som na tom aj ja 😝
Baby ktoré z týchto mien by ste mi poradili ako number1: Natália, Emma alebo Katarína?

zabka
3. jún 2008

No mne sa paci Natália keby mame mat dievcatko isto na nim uvazujeme... 😉

terezicka
3. jún 2008

Žabka my sme to zúžili náš výber na tieto tri mená, lebo keby ich bolo viac tak sa asi nedohodneme vôbec 😝 Len vieš teraz je veľa Natálií aj Emma je celkom obľúbené, ale tá Katka je predsa len klasika...Ale možno nakoneic bude Emma lebo to bolo úplne prvé meno na ktorom sme sa ešte ako slobodní s manželom dohodli 😉