Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
23. jún 2009

Krásny dník prajeme, tak dnes sme boli zas na kožnom, na kontrole s líčkom a dostali sme nové dve maste lebo ten krém predtým nám nezabral. Teda zabral ale iba nad očkom, na to hlavné to nezabralo, takže ideme krémovať teraz ďalšími. Tak uvidíme či nám to zaberie lepšie...
Zajtra ideme na návštevu, ideme pozrieť bratrancovho syna 3-týždňového už sa tešíme na bábätko maličké 😵

terezicka
23. jún 2009

Mirka boli sme aj my dnes v obuve a kúpili sme si všetci traja topánky, teda Lucke som kúpila dvoje papučky. jedny sú jej teraz skoro dobré a druhé som jej brala také väčšie aby mala aj na potom niečo...

Janka no Marekovi sa účes aj páči aj nie, vravel že som podľa neho dosť bledá teraz a že hnedý melír by bol lepší. A ešte ošomral že vyzerám skoro ako moja mamina, lebo aj ona má červené vlasy ale ona má celú hlavu červenú...
A napíš tie mená medzi ktorými sa rozhodujete, pomôžeme ti vybrať 😀

meliska
24. jún 2009

Dobre ranko babulky,

terezka: pridaj foto do albumu 😉 ake to mas vlasky... 😉
janka: a ty nam prezrad tie mena... ja som velmi zvedavaaa 🙂

jankabelka
24. jún 2009

Ahojte babuľky, včera som vám už nestihla napísať tie mená, lebo sme mali kopec práce. A dnes boli na poradni, a teraz som prišla, s bambulkou sme v poriadku a 30.06. ideme na sono.
Tie mená sú: Daniela, Lea, Laura, Nikola, Barbora, Alžbeta, Tamara

meliska
24. jún 2009

jeeej janka: Alzbetka je krasne meno, vybrali ste peknucke mena... naozaj... mate tazke rozhodovanie 😀

mirka20
24. jún 2009

ahojte 🙂
terez, takze ste dobre nakupili 🙂
jani, mne sa najviac paci laura, barborka a tamara 😵

meliska
24. jún 2009

mirka: meno Laura sa aj mne kedysi pacilo, az kym kamoskina dcerka neprisla domov zo skolky s placom, ze ju deti stale volaju larva, teraz chodi do 1. rocnika a este ich to stale drzi... 😒

jankabelka
24. jún 2009

Baby áno to je fakt ťažké rozhodovanie, a stále sa neviem s manželom zhodnúť. Inak tu začalo poriadne liať ako z krhly. budem musieť asi chvíľku počkať, aby som nepremokla do nitky 😕

meliska
24. jún 2009

janka: u nas tak lialo vcera, dnes je cely den zamraceny, ale zatial neprsalo, ale taketo pocasie ma byt vraj dlhsie... 😒

jankabelka
24. jún 2009

Meliska, hm, to je teda pekná perspektíva, hlavne že je "leto" 😎

meliska
24. jún 2009

pohodaaa... aspon nemam alergiu v tomto pocasi... 😀 beriem to z tej pozitivnej stranky... aj ked by som iba spala a spala a spala... 😀

jankabelka
24. jún 2009

😀 meliska, tak potom je to aj výhoda 😀 mne sa teda dnes vôbec nechcelo vstávať, a najradšej by som spala celý deň

meliska
24. jún 2009

aj jaaa, ale uz len pol hodinka a frcim domov spinkat.... 🙂

jankabelka
24. jún 2009

Meliska tak si dobre pospinkaj, ja už idem, lebo idem ešte k bráškovi. Tak vám prajem ešte pekný dník pa

meliska
24. jún 2009

😉 pa pa aj my vam zelame krasny dnik...

zabka
24. jún 2009

Ahojky pridala som jednu foto... 😉 dnes mi mala nechce vobec papat 😒

meliska
24. jún 2009

jeeej zabik aka je Nika zlatucka... perfektna foto 😀 😵

jankabelka
25. jún 2009

Dobré ránko kočky 🙂 ako ste sa vyhajali? my celkom dobre, až na to nočné cikanie 😖 vôbec sa mi nechce vstávať z postele 😠 včera som sa snažila odfotiť našu deku, ale stále sa mi zdalo že je ružovo modrá a nie marhuľková, musí mi ju odfotiť manžel 😅

jankabelka
25. jún 2009

Zabka a tá fotky fakt vyšla super, Nikolka je tam super 😉

jankabelka
25. jún 2009

Prepáčte môj preklep 😕

meliska
25. jún 2009

dobre ranko 😉
musim sa pochvalit vcera som kupila prve vecicky, lebo mali zlavy v mothercare 😀 taku zltu zirafkovu osusku s kapucnou a balenie 3ks pyzamka - alebo dupacky 😵 😵 tak som sa vytesovala... 🙂

terezicka
25. jún 2009

Ahojte včera sme boli celý deň mimo domu Lucka si bola pozrieť bratranca ale ako som očakávala, také malé dieťa ju vôbec nezaujímalo 😝 No ale keď vyrastie tak to bdue určite lepšie 😀 Potom sme ešte absolvovali jednu návštevu, malá bola zlatá lebo to super zvládala, len samozrejme zas veľmi málo spala cez deň. Som dúfam že v aute aspoň trochu pospí ale figu borovú, polhodina tam, polhodina späť a dosť 🙄
Dnes sa u nás ukazuje pekný deň, už som oprala 3 várky prádla, takže večerný program mám vymyslený. Ale musím to stihnúť požehliť dnes, lebo zajtra večer zas balíme kufre. V sobotu odchádzame do Blavy a prídeme až v utorok dakedy večer...Ale sa teším že zas vypadnem z domu 😀
A pred chvíľou si Lucka pricvikla prsty do šuflíka tak ešte teraz mrnčí z toho, aj kožku so kus odrala 😔

terezicka
25. jún 2009

Janka ja hlasujem za Danielku a Tamarku 😵
Meliska to poznám ten pocit z prvých nákupov 😎

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

mirka20
25. jún 2009

ahojte 🙂
my sme dnes vybavovali nasu dovcu. konecne sme si vybrali, zaplatili a teraz uz len dufame, ze neochorieme a pocasie bude ok.
terez, aj mna dnes caka zehlenie. cez obed som vytriedila, co netreba zehlit a teraz ma caka kopa, kt.treba zehlit 😖

jankabelka
26. jún 2009

Dobré ránko, ako sa vám darí? čo plánujete na víkend?
Mirka a kam idete na dovolenku?

mirka20
26. jún 2009

ahojte 🙂
jani, my mame na vikend naplanovany gulas vonku, ale neviem, ci nam to pocasie dovoli 😒 a na dovolenku ideme do chorvatska - omis-duce. este sme tam neboli, ale su tam piesocnate plaze, tak to bude pre rebeku ako take velke pieskovisko 😅

jankabelka
26. jún 2009

Mirka aj my máme mať guláš, a tiež sa bojíme aby nám počasie prialo, tak snáď to bude v pohode a nebude pršať.
Tak idete k moru to je super, budete mať kopec zážitkov, a dúfam, že si to tam poriadne užijete. a kedy cestujete?

alex
26. jún 2009

Ahojte kočky, prišla som sa vám pochváliť 😉

terezicka
26. jún 2009

Ahojte no dneska sme boli na kožnom na kontrole, konečne máme krásne líčko už je tam len malinký fliačik ale je to o 100% lepšie ako to bolo, tak som rada.
Dneska večer zas balím kufre, zajtra ideme do Blavy a vraciame sa až v utorok takže dovtedy ma tu nebudete mať...Dúfam že bude dobre, že aj počasie vyjde, som Lucke kúpila koleso tak ak bude v pondelok pekne by sme vyskúšali ísť s ňou niekde k vode že čo to spraví...
A v utorok mám promócie 😀