Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
17. júl 2009

Dobré ránko, dnes som posledný deň v práci potom mám dovolenku, a o 2 týždne materská 😅
Mirka na ten oddych sa dá rýchlo zvyknúť 😀 a ešte pri tom mori viac

meliska
17. júl 2009

ahojte, tak ja som uz doma zo sluzobky... teda v praci 🙂 a poviem vam uz som asi so sluzobkami skoncila... je to des cestovat v takom teple a taaak dlhoooo 😒 ale zvladli sme to a dnes budeme oddychovat 🙂
...jani aj sa lucis s kolegovcami nejako? lebo ja sa smejem, ze sa s nimi rozlucim na takej party co mavame kazdy rok v praci v oktobri 😀

terezka: sestre vlasky po chemoterapii rychlo narastu a budu zasa krasne, na psychiku to sice nie je nic moc ale urcite to zvladne na jednotku...

jankabelka
17. júl 2009

ahoj meliska 😅 veru tie teplá a ešte chodiť po služobkách to nie je nič moc, už ti treba oddychovať.Mala som rozlúčku teraz v stredu, sme sedeli vonku u môjho ocina v altánku, opekali sa špekačky, ale bolo teplo tak sme dlho nevydržali 😖 ale inak bolo výborne.

meliska
17. júl 2009

janka: tak to je super... no ja by som to chcela nejako natlacit do tej nasej firemnej party 😀 dufam, ze ju pre krizu nezrusia, ale ked to tolke roky fungovalo tak snad bude aj toho roku... 😅

terezicka
17. júl 2009

Krásny slnečný dník prajeme, Lucka práve zaspala svoj prvý spánok a čuduj sa svete to bolo úplne bez plaču, len som ju dala ležať do postieľky a ona zostala ticho ležať a už pekne spinká. Ani si nepamätám kedy naposledy takto krásne zaspala. A včera poobede mi spala 2 hodiny ale zato večer vystrájala do 9-tej asi sa veľmi vyspala cez deň.
Ja idem dnes baliť, ideme do Bratislavy a prídeme v utorok, ešte mi treba obed uvariť, chcem si ísť vlasy zmyť, no radosť... Tak len tak krátko aby som to všetko stihla...

terezicka
17. júl 2009

Mirka mne je už lepšie ale Marek nevedel hovoriť tak som ho vyhnala do lekárne kúpiť si nejaké lieky.
Inak sme Lucku ráno trošku ostrihali, lebo sa veľmi potí, furt ma celú hlavičku mokrú. Ale neviem či jej to nejako pomôže uvidíme...
Meliska aj sestra vie že vlasy jej dorastú len momentálne je to ťažké pre ňu...Ale isto sa vylieči a bude dobre 😵

meliska
17. júl 2009

terezka: a stastnu cestu zelam, tusim si spominala, ze budes soferovat, tak nech Ti cesta rychlo ubieha 😉

pipika
18. júl 2009

Ahojte! 🙂
Boli sme az na tretej strane.
Ako sa mate? U nas je strasna burka. Mala spinka. Pridala som par fotiek.

mirka20
20. júl 2009

ahojte 🙂
janka, krasnu dovolenku plnu oddychu 😵
pipika, lili je krasna 😅
my sme tu cez vikend mali mojich rodicov. bolo fajn, zavarali sme uhorky (129poharov 😝 )
dnes sa crta opat pekny slnecny den, tak sa tesim 🙂

meliska
20. júl 2009

ahojte babulky,
ako sa mate po vikende? Mirka to ste teda riadne nazavarali tych uhoriek aj my by sme chceli... nechcete aj nam nejake nazavarat...? 😀 zatial sme uhorky nezohnali, tak som zvedava, ci nebudeme tohto roku bez... 🙂

inak babulky, nejake tipy, co sa tyka vybavicky pre babo, co ste napr. vobec nepotrebovali a naopak, co ste vyuzili uplne naj? 😉 nechcem toho nakupit na kvanta 🙂

pipika
20. júl 2009

Ahojte!
Potrebujem radu. Mirka, je to normalne, ze mi meska mrcha uz 3. tyzden? Beriem tabletky 3. mesiac. Povedz, ze nemozem byt tehotna. Hoci mam priznaky, cikat chodim kazdych 20 minut, som strasne unavena, bolia ma prsia a napina ma. 😒 Test nemam doma a ani sa nechystam do mesta aby som kupila.

mirka20
20. júl 2009

meliska, ja som max.vyuzila napr.lehatko. to je super vec. prebal.podlozku som vobec nepotrebovala, prebalovala som na posteli. ale skusim este porozmyslat a budem si to spisovat a dam ti vediet 😉
pipika, nemozem ti povedat, ze nie si tehu, ale ak beries antikoncepciu a kojis, tak je normalne, ze bud dlho mrchujes (moj pripad - som aj 3 tyzdne v kuse), ale ju nemas. ale zas tie priznaky 😒 ten test by bol najlepsi. inak u nas ho predavaju uz aj v bille a aj v drogerkach, tak sa skus pozriet u vas v nejakom obchode, ked nechces ist do mesta.

mirka20
20. júl 2009

jaj, som este zabudla. mel, tie uhorky si u nas zavarali moji rodicia. kupili sme ich v blizkej dedine, ale hovorili, ze mame stastie, lebo buduci tyzden uz nebudu. ale zas nam v zahrade dozrievaju len teraz, tak si myslim, ze este urcite zozeniete. ale pomoct vam neprideme, mam toho po vikende az nad hlavu. a to nas caka aspon raz - dvakrat do tyzdna zavaranie tych nasich, nastastie ich nie je tak vela, tak 2-3 pohare.

meliska
20. júl 2009

mirka: no uhorky snad este nejake zozenieme... 🙂 no ale ked teda nepridete pomahat, tak ich nekupime vela 😀 jo a ked ta nieco napadne, tak len pekne spisuj, ja sa necham rada poucit... nechcet nakupovat kopec zbytocnosti 😉
pipika: no niekedy aj HAK dokaze riadne zmotat hormony, asi by bolo najlepsie skocit pre ten test do lekarne, nech si si na istom.... lebo tie priznaky, hmmmm.... kedy ti zacalo byt zle pri Lili, lebo sa mi zda este skoro na nevolnosti.... inak tusim aj terezke tak dlhsie meskala mrcha a uz sme sa tesili 😀 ale nakoniec to bol plany poplach 😉 drzim palec, nech to dopadne tak, ako si zelas... 🙂

pipika
20. júl 2009

Nemam pravidelne nevolnosti. Svagrina hovori ze ak beriem antikonc. tak by som mala mat mrchu pravidelne. Ona je lekarka. Ak do zajtra nedojde idem kupit test. Ak som tehotna tak musim okamzite prestat kojit lebo mozem potratit. Baby, bojim sa, neplanovali sme dalsie babo. 😒
Meliska, u Lili som mala presne tieto priznaky uz hned na zaciatku.

Inak k tej vybavicke, kup podbradniky a vela. Mojej denne vymienam aj 3x tak slinta. Ja som mala tiez lehatko, ale ani raz v nej nebola tak som ju predala. Ak vies tak zozen textilne plienky. Ja pouzivam na slinu a aj pod hlavicku v kociku aj v postielke este moju. Tie su velmi kvalitne. Tie, co sa daju dnes kupit su skoro priesvitne, podla mna sa neoplatia kupit. A su aj drahe.

Mirka, nechystate sa do Kvetoslavova na navstevu?

babulka123
20. júl 2009

pipi ako tak citam tak nie ze jeden ale tusim sa u vas risuje aj druhy zazrak..

pipika
20. júl 2009

babul 😒

pipika
20. júl 2009

citam, ze prvy aug. tyzden. Super, drzim palce. 🙂

babulka123
20. júl 2009

pipi noo dufam .. uz mam toho dost a hlavne tieto teploty.. no nic moc..

prosim ta ty si kup test a daj vediet..

babulka123
20. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6265003

inak davam do pozornosti tuto link, je to kamoska, uz som ju sem obcas davala.. predava veci po svojich babach.. a su super.. ja som tiez kopec od nej zobrala..
tak nakuknite..

zabka
21. júl 2009

Ahojky, konecne som sa sem dostala, teraz sme skoro stale na chalupe a tam nemam internet... Pipi nic si z toho nerob, ja som mala ten isty problem...az vcera som sa odhodlala urobit si test a nic...tiez som zacala brat pred troma mesiacmi antiku a vtedy som dostala prvu mrchu a odvtedy nic tak som sa zlakla aj som vysadila teraz na mesiac ci nepride a neprisla tak som radsej vyskusala test a nic...tiez som sa veru bala.. ale doki mi hovoril ze pri tej antike, mozno ju mas aj ty (tu pre kojace) mozes mat mrchu ale aj nemusis... 😉

meliska
21. júl 2009

ahojte babulky,

zabka: akurat vcera som na teba myslela, ze si sa dlho neukazala... tak super, ze chaluparcite, aspon si oddychnete na cerstvom vzduchu... aj ja by som sla 😀

mirka20
21. júl 2009

ahojte 🙂
pipika, pri tabletkach, kt.beries je len jeden hormon, teda preto ti moze strajkovat mrcha. mna hned na to upozornil doky, ze pri tychto tabletkach, ked este kojim nie je nic vynimocne, ak nemrchujem, alebo ak budem krvacat aj mimo cyklu. ale test to urcite vyriesi 😉 do kvetoslavova sa teraz nechystame, ale ja by som aj hej, len akosi mame vikendy dost obsadene. ale ked pojdeme, urcite ti dam vediet 😉
babulka, tak tebe sa to uz riadne blizi. strasne drzim paste, nech to uz co najlepsie dotiahnes do konca a potom sa uz len teskas z maleho chrobacika.
zabka, supis, ze si takto uzivate 😵
my dnes asi ignorujeme spanok 😖 aj som nasu princeznu isla ulozit, pekne sa nakojila, ale potom ako keby dostala energiu a konec.a to som mala toho tolko naplanovaneho, ze porobim, ked bude spat. a teraz chodi po dome a tlaci. a smrdi 😀 uz len cakam, kedy skonci, aby som ju mohla ist prebalit.

meliska
21. júl 2009

mirka: 😀 som sa zasmiala, ze "chodi po dome a tlaci a smrdi 😀
babulka: tebe sa to fakt blizi, preco ides na cisarak? kvoli tym lonovym kostiam?

pipika
21. júl 2009

Ahojte!
Takze test mam negativny. Mozno ste aj poculi ako mi padol ten kamen zo srdca. 🙂 dakujem za podporu. Teraz uz len cakat kedy pride.

mirka20
21. júl 2009

pipika, az sem do vk bolo pocut ten rachot 😀 vidis, je to tymi tabletkami 😉

meliska
22. júl 2009

pipika: 😉

mirka20
22. júl 2009

dobre ranko 🙂

jankabelka
22. júl 2009

ahojte babenky 🙂

babulka123
22. júl 2009

babulky dakujem.. uz nech to mam za sebou , lebo toto cakanie posledne dni je asi najhorsie na svete.. o teple ani nehovorim
meliska.. ano kvoli tej lonovke.. pekne si to prespim .. teda chcela by som celkovku.