Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
27. dec 2009

Ahojte, dnes som dostala menzes a tentokrát ani nemeškal tak dlho ani zvykne, len necelé dva týždne... Tak teraz ešte nech prišla a potom už idem tento cyklus k dr a snáď to nebude dlho trvať a pridám sa aj ja do klubu tehuliek 🙂

kila
27. dec 2009

Terezka to by bolo super keby si sa k nám pridala, bola by som rada! 🙂

vejinka
27. dec 2009

ahojte kocky po sto rokoch..waw kila srdecne blahozelam 😵 ...aj my sa snazime no zatial vzisla z toho len mrcha 🙄

kila
27. dec 2009

Vejinka tak potom držím palce aby si sa k nám čím skôr pridala! 🙂

vejinka
27. dec 2009

jooj to nebude tak skoro...ako sa poznam mozno na rok 😀

kila
27. dec 2009

Vejinka nemôžeš vedieť, možno to tentoraz príde skôr než si myslíš... 😉

mirka20
27. dec 2009

ahojte 🙂
v prvom rade ti gratulujem kila k tehu. aj ked to nebolo planovane, urcite to bude super (vlastna skusenost 😉 ). o unave by som ti tiez porozpravala. neboj, to prejde. ja som s rebekou tiez cez obed spavala.
vejinka, drzim paste, nech to vyjde co najskor.
pipika, ze by? 😉 drzim paste aj tebe.
terez, tebe tiez, ale ved to vies 😉
my sme vianoce stravili u mojich rodicov. bolo super, az na to, ze rebeka sa zacala pytat pri veceri spat, tak ma skoro piclo. ale nastastie sme ju ukecali a potom este 2 hodiny fungovala, jak keby si nabila baterky 🙂 lietala s novym kocikom a babikou ako o dusu, zlata bola. k babike dostala aj flasticku, tak ju velice krmila, hotova mamina 😀
na dalsi den sme sli domov, tu sme si spravili druhe vianoce so svokrom a svagrovcami, tiez bolo super. rebeka dostala okrem ineho aj lego, z kt.sa najviac vytesuje ocko. vo velkom sklada a rebeka mu to ako demolacna cata rozobera 😵
drobcek sa rozkopcoval, tak sa vytesujem, ake je to krasne 😵 bola u nas svagrina, kt. je o tyzden pred nami v tehu, tak to bolo zlate, sme si vylihovali, porovnavali bruska 😅

terezicka
27. dec 2009

Mirka aj u nás funguje demolačná čata na 100% 😀 Marek to berie ok, ale snovci sa zlostia na Lucku že prečo im berie skladačky keď oni niečo skladajú a podobne...

terezicka
27. dec 2009

Malo byť napísané synovci, nie snovci 😅
Kila som ti zabudla napísať predtým že my sme už skoro mesiac bez cumľa a išlo to oveľa ľahšie ako som čakala. Treba len aby si vydržala potom a možno ťa Réka prekvapí a sama sa ho zbaví. Ja som Lucku sa snažila ukľudňovať tým že som jej opakovala že je už veľké dievča a tie cumeľ nepotrebujú a že ak sa chce hrať s jakubkom ( synovec ) tak ho už nemôže mať...Prvých pár dní bolo takých kadejakých, hlavne v noci by ho zniesla zo začiatku ale teraz je to super čo sa veľmi teším...
Ale keď prídeš na to ako naučiť Réke na nočník tak daj návod, zíde sa aj nám 😀

Mirka viem že mi držíš päste, ja sa stále spolieham na tvoje "zázračné" bruško, keďže pri Rebeke to pomohlo k našej Lucke tak aj teraz by mohlo. A keď nie bruško tak dúfam že maličký sám osobne sa mi "nalepí" 😵

kila
27. dec 2009

Ahoj Mirka, teším sa že si sa ukázala! 🙂
Terezka dúfam že ani u nás nebude problém s cumlom, ale u nás to také ľahké asi nebude, pretože práve v posledných dňoch si začína Réka pýtať cumeľ aj cez deň, hoci doteraz sme ho používali len na spanie. A vždy presne vie kde sme ho nechali, aj keď ja ani netuším tak mi ukáže. 😅 Začína byť strašne prefíkaná. Keď jej niečo nedovolím ide k manželovi prosíkať. Budeme sa musieť dohodnúť že keď jeden povie nie, tak to ani ten druhý nedovolí. A s tým nočníkom to bude tiež zaujímavé. Už som zistila že to inak asi nepôjde len tak že jej vôbec nedám plienky, pretože inak nezistí čo sa stane keď sa pociká a pokaká, darmo jej teraz vysvetlujem vôbec nerozumie kým si to nezažije na vlastnej koži. Asi budem prať non-stop. 😝

zabka
27. dec 2009

Ahojky.. 😉
No chvilu sme tu neni a same novinky... Kila gratulujem k tehu, tak druhe kolo sa zacina rozbiehat, hadam to budu sami chlapci, kedze uz Mirka jednym zacala 😉
A ozaj dodatocne Vam prajeme pekne sviatky, dnes sme sa vratili od svokrovcov tak sme sa nemali ako ozvat...Zajtra ideme pre darceky k nasim a potom znova na chalupu, takze sa tu zase dlhsie neukazeme...No nasa drnda na vianoce tiez papala zarovno s nami aj z oblatky si dala... A darceky? Normalne sme nechapali, akoby tomu uz rozumela tak sa tesila ked sa rozbalovali a vyskala...taka bola zlata...No pomaly sa zacina pustat, uz aj pekne a pevne stoji, ked ju drzime tak uz iba za jednu rucku...Tak snad coskoro sa osmely..Inak pomaly sa chystame na oslavu, blizi sa nam jeden rocik... 😉

kila
28. dec 2009

Žaby veľmi dúfam že to bude chlapec... 😅 😉

kila
28. dec 2009

Keď sa Réka zobudí ideme domov, potom prídeme až okolo 8.1., dávajte si na seba pozor! 😵

sharlotta
28. dec 2009

Jeeeeeej Kila! Gratulujem!!!! 😵 Aj ja chcem uz! Uz nechcem mrchu 😠

marcaradko
29. dec 2009

ahojte 🙂
v prvom rade aj ked tak opozdenejsie,ale parjem vam vsetkym prijemne sviatky 😉
dalej gratulujem kile,spatne mirke podruhy x a to z tohodvovodu,ze sa tentokrat pridavam ku vam "aj ja" 😵
z predoslych skusenosti som to tajila do konca toho tretieho mesiaca,a teraz sa uz zaciname pomalicky,potichucky tesit,a dufame ze bude vsetko v poriadku,aj ked nas zaciatkom potrapil neaky ten zapal moc. ciest 🙄 ,popichvanie a spinenie 😅 zatial je vsetko ok...klop,klop,klop....a dufam bude aj nadalej...
terka,sarlotka,vejinka...,myslim ze za vsetky tri tehulky vam teraz posielam osobitne kazdej tehu vyrusiky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

...a buduci rok bude ten najporodnejsi v tejto teme 😀 😉 😵
terka,vreckovku som uz vyprala aj ja....a to som mala do pol pracky spodne pradlo 🙄 😠 😝 😅

pipika
29. dec 2009

jeeeej marca, ty si v 16tt? Uzasneee, gartulujem! Drzim palce aby bolo vsetko v poriadku. 🙂

Ja som mala vcera zacat spinit a dnes dostat mrchu a ta nikde. Ziadne priznaky na nu nemam. Lenze robila som si test a je negativny. Tak teda neviem co je so mnou. Tehu priznaky su zo dna na den silnejsie. Co mam robit? Jedine cakat, vsak?

terezicka
29. dec 2009

Ahojte, konečne svieti slniečko len škoda že nie je sniežik lebo Lucke sa veľmi páčil 😎 Ale aj to slniečko nás teší... Včera a predvčerom ma Lucka veľmi prekvapila, lebo som sa s ňou išla prejsť po našej ulici na pešo a ona sa vybrala ešte ďalej, tak sme pešo prešli až k starkej ktorá býva dosť ďaleko od nás - cca 300-400 m a Lucka šlapala sama, vôbec sa nepýtala na ruky a prešla to fakt krásne v pohode. A včera sme boli aj so švagrovcami na menšej turistike a Lucka keď videla synovcov že oni idú pešo, tak sa začala driapať z nosiča a išla pešo hore kopcom dobrú hodinku a zas úplne v pohode...
Dnes sa s ňou bol prejsť Marek ale už sa jej tak veľmi nechcelo, cestou domov mu zaspala na chrbte tak som to potom fotila a neskôr pridám fotky 😀
Inak vše po starom, aj sa to bojím napísať ale od nedele začala oveľa lepšie papať, okrem raňajok tie sú také biednejšie ale od obeda toho poje veruže dosť... Tak dúfam že jej to aj zostane...A dnes mámu 15 mesiacov 😀
Jaj a Marek rozbil v nedeľu večer štamperlík, ja som dnes rozbila tanier. Keď sme naposledy rozbili riady tak to bolo na nový rok 2008 a o 9 mesiacov sme mali Lucku 😀 Tak uvidíme čo to bude znamenať teraz 😀

mirka20
29. dec 2009

marca, z celeho srdca gratulujem a prajem uz len krasne a pohodove tehulkovanie 😵 som strasne rada, ze sa vam to podarilo.
pipika, skus pockat este den - dva a potom opat testuj. mozno len bola posunuta ovu a este je na testovanie skoro. drzim paste 😉

terezicka
29. dec 2009

Marči tak oficiálne gratulujem aj tu 🙂 Nech to všetko dobre dopadne a keď budeme v Haliči tak si možno dobehnem chytiť aj tvoje bruško ak dovolíš 😀
Aj zajtra ideme k našim, teda len moji súrodenci sú doma, mamina so sestrou sú stále v nemocnici a nevyzerá to veľmi nádejne že by prišla na nový rok domov... Najhoršie je že možno pôjde opäť na operáciu aj keď našťastie nie s nohou, ale aj tak je to na figu všetko... No uvidíme, nádej umiera posledná...

mirka20
29. dec 2009

terez, snad to rozbijanie riadu u vas signalizuje drobceka v brusku 😉

terezicka
29. dec 2009

Mirka no a možno aj dvojičky keďže sme obaja rozbili niečo 😀
Pipika tak ako ti píše Mirka ešte počkaj trochu a testni napr. vo štvrtok/piatok ak nepríde mrcha...Ale ak chceš byť tehuľka tak ti prajem aby neprišla 😵

Mirka a čo meno pre malého? Nejaký pokrok ste spravili?

mirka20
29. dec 2009

to so sestrou ma mrzi, ale snad vsetko dobre dopadne

terezicka
29. dec 2009

Mirka to sme sa tu už dávno nestretli takto 😀 Rebeka spí? Lucka ešte nie, ale spala polhodinu Marekovi na pleci tak ešte počkám chvíľu a potom ju uložím

mirka20
29. dec 2009

hej, rebeka spi. sice sla o hodinu neskor ako chodime,lebo sme boli v meste a nestihali sme sa vratit do dvanastej, ale aj tak vystraja v postielke. ale zas som ju neuspavala hodinu, tak je to fajn. som bola 2 hodiny u kozmeticky a nejak ma to zmohlo,tak rozmyslam, ze si idem aj ja lahnut (alebo je ta unava tym, ze sme v noci boli asi 3krat hore? 😒 ) to je jedno, idem si aj ja schrupnut. papa

terezicka
29. dec 2009

A poslendé dve noci sme mali horzné, toľko plakala v noci, vrtela sa hrozne nevedela sa uložiť ani zaspať... Zúbky jej možno idú, vyšla nám štvrtá stolička a sa mi zdá že asi aj očný sa jej dolu driape, tak neviem či to je z toho alebo čo sa deje...

pipika
30. dec 2009

Ahojte!
Mame vonku 4. zub. 🙂

Baby, chystate sa buduci tyzden na socialku? V novinach pisali, ze sa da stiahnut ziadost z netu, ale ja som nic take nenasla. Vobec sa mi nechce stat hodiny v rade. 😒

vejinka
30. dec 2009

ahojte kocky..marca dakujeme za virusiky...a prajem vela sil a pohody 😉 krasne ze 16tt len tak dalej 😉

terezicka
30. dec 2009

Ahojte 🙂
Mirka včera Lucka dostala takú istú fľašku na pitie ako má Rebeka a chúďatko taká bola vyhúkaná z toho, lebo už sa konečne naučila sama piť a už vie že musí zdvihnúť ruky aby jej niečo išlo. A teraz zrazu nevdela pochopiť že prečo pri tejto fľaške ruky dvíhať nemusí a že prečo keď ich zdvihne jej z fľašky nič nejde 😅

pipika
31. dec 2009

Ahojte!

Malej Nikolke prajeme vsetko naj naj naj k prvym narodeninam 🙂 😵
My oslavujeme pozajtra. 🙂

terezicka
31. dec 2009

Ahojte, tiež sa pridávame a Nikolke z celého srdiečka prajeme všetko krásne k prvému rôčiku, veľa šťastných krokov, úsmevných dní a veľa radosti zo života a Nikolka hlavne nech ťa rodičia poslúchajú 😵
Pipika vám zagratulujeme o dva dni 😀

Dnes sa kamoške narodila dcéra, už majú syna skoro 2-ročného a dnes sa im narodila Sára Mária, o 2 týždne skôr ale všetko je v poriadku, aj pôrod prebehol ok... Som bola prekvapená keď mi prišla sms-ka že malá je už na svete 😝