Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
31. dec 2009

Hviezdička na nebi svieti
a deň za dňom neustále letí,
do Nového roka je už len krok,
tak Vám želáme šťastný nový rok 🙂 🙂

kila
31. dec 2009

Ahojte! Zmenili sme plány a prišli sme silvestrovať k mojim rodičom. Inak stále nemám silu na nič, už v noci mi začína byť zle, aj dnes som musela vstať o 2.00 v noci najesť sa, potom my bolo zle už o 5,30, tiež som sa najedla a práve by som už zase zaspala o siedmej keď Réka vstala. Potom som raňajkovala aj s manželom, už som pribrala 3 kg a brucho mám veľké ako v 4. mesiaci. 😖 V utorok sme išli do mesta na prechádzku ale mne prišlo tak zle, že som skoro odpadla, tak sme radšej išli domov. 😝

kila
1. jan 2010

Šťastný nový rok vám prajeme!
Ako ste silvestrovali? Réka petardy dosť dobre znášala, nezobudila sa ani o pol noci na petardy ale až o 0,30 keď zazvonil telefón. Ale potom spinkala do ôsmej. 🙂

terezicka
1. jan 2010

Ahojte 🙂 Všetkým prajeme krásny a požehnaný nový rok 2010, nech sa nám vetkým dobre darí a detičky nech krásne rastú a poslúchajú a nech pribúdajú nové detičky do tejto témy 😵
Lucka túto noc prespala úplne celú, to sa ešte fakt nestalo, spala 12 hodín v kuse, nezobudil ju žiaden rachor hoci susedovci z oboch strán plieskali a robili veľký ohňostroj...Inokedy sa zobudí na najmenší pohyb a túto noc nič... Marek bol v nočnej, ja som bola sama, počkala som na polnoc a okolo 00:15 som išla spať 😝

Kila som ti chcela napísať k tomu že máš veľké bruško, kolegyňa keď čakala druhé bábätko tak tiež jej hneď na začiatku narástlo rýchlo bruško, svokra si z nej robila posmech že bude mať dvojičky. Ale potom sa to ukľudnilo a už to nešlo tak rýchlo. To len ten začiatok mala taký rýchly.A pribrala okolo 15kg ako aj pri prvom dieťatku... Tak možno to aj ty tak budeš mať, že len začiatok je takýto...

terezicka
1. jan 2010

Dneska svokra priala Lucke aby na vianoce už mala sestričku alebo bračeka, aby sa mala s kým škriepiť 😀 😅 A včera sme sa s Marekom rozprávali že by sme aj druhé chceli dievčatko lebo nejako sme si zvykli že máme Lucku a neviem si predstaviť aké je to mať chlapčeka. Tým ale nechcem povedať že ak budeme mať chlačeka že sa nebudeme tešiť, budeme sa určite tešiť len to bude asi úplne iné ako s Luckou 😝

A ešte mám aj dobrú správu, sestru by mohli v pondelok/utorok pustiť domov z nemocnice, snáď sa to podarí

kila
1. jan 2010

Terezka asi by ste mali zorganizovať na každú noc ohňostroj aby Lucka dobre spala! 😀 Držím vám palce aby sa vaše prijanie splnilo! 😵 A držíme palce aj tvojej sestre! 😵

kila
1. jan 2010
pipika
2. jan 2010

Ahojte! 🙂

Nasa mala Lili ma dnes presne rok. 😵 Ako prekvapenie vcera vecer z nicoho nic zacala sama chodit. Doteraz presla 3-4 krokov a sadla si, od vcera prejde cely dom sama. Som na nu velmi hrda.
Tak isto vcera som ju prestala vecer kojit. Dostala um a o 9tej s tatinkom zaspala. Spala az do 8mej rano. Par dni jej este dam rano prsnik a potom koncime. Hoci mala by som ju kojit aspon este pol roka kedze ma alergiu, ale mam uz velmi malo mlieka a odkedy ma zubky aj hryzie. Koncom mesiaca mam ist na alergicke testy, dovtedy by som aj tak musela prestat kojit.
Mne mrcha stale nikde. Uz 3.den hodim kazdych 20 minut na vecko lebo sa mi zda, ze prave som ju dostala a nic. Test som aj kvoli tomu nerobila. Rano som si odmerala bt, 37.1. Pri mrche by mala byt nizko pokial dobre viem. Ak do zajtra nepride a bude vysoko bt tak spravim test.

babulka123
2. jan 2010

pipi.. vsetko len to naj malinkej.. je to slecna uzasna.. gratulujem k cupkaniu.. super..

a test.. noooo cakam na zajtra drzim palce.. cmuuk

pipika
2. jan 2010

babul, dakujeme 🙂

kila
2. jan 2010

Pipi presne tak som s tým čakaním na mrchu bola aj ja. A boli z toho 2 čiarky. Držím ti palce! 😵

terezicka
2. jan 2010

Pipika tiež sa pripájame a Lili prajeme všetko len to najlepšie a najkrajšie k prvému rôčiku 😵 Lucka jej posiela veľkú pusinku a gratuluje k chodeniu 😵 A tebe zajtra držíme palce na test, potom daj vedieť...
Kila no ten ohňostroj asi Lucke chýbal lebo táto noc bola otras, no čo už...

kila
2. jan 2010

Pipi gratulujeme a prajeme Lili všetko najlepšie!

terezicka
2. jan 2010

Kila pekná fotka, Réka ochutnáva šampanské? 😀

kila
2. jan 2010

Réka nikdy nebola taká že by si dávala do úst všeliaké hovadiny. Ani teraz neochutnala šampanské len v ňom člapkala ručičkami. 😀

terezicka
2. jan 2010

To fakt si Réka nepchala do úst žiadne blbosti? Lebo Lucka ešte aj teraz hočo vopchá do úst, čo nájde to isto smeruje aj do pusy a nevie s tým prestať...A v pohároch sa rada čľapká aj ona 😀

kila
2. jan 2010

Naozaj nie. 🙂

terezicka
2. jan 2010

Tak to je super, v dobrom závidím...
Lucka spala zas len 30 minút, raz ma šľak trafí z toho jej nespania cez deň 😅 Už som z toho total zúfalá, ani nič nestihnem za ten krátky čas ktorý ona spí... 🙄

kila
2. jan 2010

To je mi ľúto, ja si neviem ani predstaviť že by Réka nespala cez deň, stále spí 2 až 2,5 hod a ešte ju zvyknem aj budiť! 🙂

kila
2. jan 2010

Rozlúčim sa s vami lebo keď sa Réka zobudí tak ideme domov a ukážem sa tu asi až koncom januára. Majte sa a dávajte si pozor! 😉

mirka20
2. jan 2010

ahojte 🙂
najprv gratulujem velkackam lili a nikolke k narodeninam a prajeme im vsetko len to naj, hlavne nech su zdravucke a stastne.
pipika, zajtra som moc zvedava na test 😉
terez, drzim paste, nech sa vam ten denny spanok co najskor upravi.
k silvestru. nasa rebeka bola od polnoci do pol druhej hore. ale bolo to v pohode. bola som s nou v izbe, stala som pri okne a pozerala ohnostroje, co boli na okoli a ona si spokojne lezkala v posteli, sem tam si zdriemla, ked cosi rachlo, otvorila ocka, pozrela, ci som s nou v izbe a zas si driemkala. ked vsetko utichlo, zaspala. inak bolo fajn 😵

mirka20
2. jan 2010

pridala som fotky, ak chcete, kuk 😉

terezicka
2. jan 2010

Mirka tak maličkému ste krásne meno vybrali 😵 To je aj moje vysnívané meno pre chlapca 😵 A sranda lebo si vravela že ak by bolo dievčatko tak by bola Katka a my máme pre druhé bábätko vybraté meno Katka alebo Matúš 😀 Mám pocit že sme sa dohodli 😀

babulka123
3. jan 2010

pipi ako test???

pipika
3. jan 2010
terezicka
3. jan 2010

Pipika z celého srdca gratulujeme a tešíme sa že to bolo oveľa ľahšie ako pri Lili, že ste hlavne nemuseli absolvovať kopec vyšetrení... Tak nech sa vám dobre darí, drobček nech krásne rastie, nech si tehotenstvo užívaš v pohode a hlavne nech je bezproblémové... 😵

Verím a dúfam, že ďalší budeme my...

zabka
3. jan 2010

Ahojteeeeeeeeeeee 😉 😉
Dakujeme velmi pekne za gratulacie a zaroven gratulujeme aj Lili k narodeninkam 😵 .
Teeeda chvilu som tu neni a sa to tu nejako roztehulkovalo, ved ako tak kukam uz chybame iba ja a terez 😵 ...Vsetkym tehulkam gratulujem 🙂

adulina
autor
3. jan 2010

Ahojte, prajem Vam stastny novy rok 2010, plny pohody, lasky, a aby sa Vam splnilo vsetko po com tuzite a to co najskor 😀 🙂

alex
3. jan 2010

Pipika gratulujem! 😵

adulina
autor
3. jan 2010

No teraz so si Vas trochu kukla padam od uzasu, ktore ste tehulky, strasne Vam to prajem, hlavne ze Vam to tak super vyslo 🙂 tesim sa s Vami, ale strasne Vam zavidim a lutujem, ze tiez nepatrim medzi Vas a asi tak skoro ani patrit nebudem. ☹ dnes sa mi nechce na tuto temu rozkecavat, lebo sa tesim s Vami. 🙂 a uprimne gratulujem. majte bezproblemove tehulkovanie a konecne sa tesim, ze zacinaju aj chlapci pribudat. 😀 papa