Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
12. jún 2008

Sharlotta polku z toho čo si napísala je pravda - robím na sekretariáte ale nie v škole 😀 Robím u cestárov - na ktorých všetci nadávajú 😠 A ja na našich chlapov nedám dopustiť

sharlotta
12. jún 2008

Jaaaaj...Uz si spominam 😅 Idem si asi dat este jednu kavu...Esteze som trafila dnes do prace...

terezicka
12. jún 2008

No Sharlotta tak to bol dneska teda pre teba úspech a ozaj si v dobrej škole? 😀

meliska
12. jún 2008

Ahojte babulky 😉
sharlotta: ty si expert, ale je fajn, ze vzdy trafis na MK 😀

terezicka
12. jún 2008

Vidíš Meliska to je ńaozaj pre dnešný deň pre Sharlottu obdivuhodný výkon že na MK došla bez problémov a ešte aj do dobrej témy 😀

meliska
12. jún 2008

terezicka: to uz su reflexy 😀 uz aj ja mam taky vypestovany, zacalo to na moja svadba, kde som stravila rok, potom na chvilku modrastrecha a teraz som tu 😀 pekne postupne vybudovany reflex

meliska
12. jún 2008

pahuuuu: som kukla tvoj albumik, to toto vsetko si ides pichat.....? brekekekeeee

terezicka
12. jún 2008

Meliska a keď nejde ani jedna stránka tak vtedy je to pohroma však? Úplná katastrofa 😖

meliska
12. jún 2008

terezicka: no to mas pravdu.... potom len kazdych 15 min kontrolujem, ci sa to nahodou nezmenilo
ale na mojusvadbu uz moc nechodim, uz som tam stara nevesta 😀

sharlotta
12. jún 2008

😀 To my sme uz total stare nevesty, uz si ani svadbu nepamatame 😀

pahu
12. jún 2008

Ahojte 😉
SWharlott, ty popleto 😀

Meliska, áno.... Teda okrem Utrogestanu, to sa vkladá tam dole do vnútra 😕 😨 Už asi chápete, že som v strese 😀

sharlotta
12. jún 2008

Pahu, ja by som bola uz na mraky z toho...

terezicka
12. jún 2008

Sharlotta ale predsa si len aspoň dačo zo svadby dúfam pamätáš 😀
Pahu ahojky, no poviem ti pravdu že ti nezávidím toľko všetkého čo máš na tej jednej fotke, blé 😅

pahu
12. jún 2008

Sharlott, ja som na mraky... Odráža sa to na mojom zažívaní, ja si totiž stres prechádzam cez žalúdok a črevá 😀

terez, bojim bojim, no ale keďže viem, čo ma potom čaká, tak sa teším 😀

terezicka
12. jún 2008

Baby idem si pozrieť na nete aspoň dačo čo bolo v Lets Dance v nedeľu, tak potom sa ozvem 😀

meliska
12. jún 2008

pahu: to chce kliiiiid 😉 predstav si ten vysnivany ciel... 😎 drzim palceky nech tie injekcie moc nestipu ale hlavne nech zaberuuu co najskor 🙂

pahu
12. jún 2008

Terez? Normálne si nás vymenila za môjho zamestnávateľa???? Oki, aspoň bude dobrá návštevnosť webu 😀 Nejaké prémie 😀

meliska
12. jún 2008

pahu: ty si taka nasa drogistka 😝 😉

meliska
12. jún 2008

musim ist trosku popracovat, neskor sa k vam zasa pridam 🙂

pahu
12. jún 2008

Meliska, feťáčka? 😀 A jasné, však to kvôli tomu cieľu robím 😀 😀 😀 😀

sharlotta
12. jún 2008

Hladam restiku na promocie, bleeee, neviem, kam mam ist... ☹ Pre mna je podstatnejsie dobre jedlo...ako prostredie. Pahu, ty si z BA, porad daco. My mame plan ist do Furmanky v Cunove, ale tam to nevyzera bohvieako.

sharlotta
12. jún 2008

Nikto ma nema rad ☹

pipika
12. jún 2008

Ja ta mam rada, ale netusim kam by ste mohli ist. 🙂

sharlotta
12. jún 2008

Diky 😉 Som z toho uz v strese, v sobotu mam promocie a nemam zajednanu restauraciu. 😖 Surfujem po nete a neviem si vybrat. 😒

pipika
12. jún 2008

Rada by som ti poradila, ale my do BA moc nechodime. A keby si sa popozerala po okoli. Myslim tym male dedinky.

sharlotta
12. jún 2008

My sa chodime najest lacno a dobre a vela. 🙂 Takze ja neviem, kam sa da ist na taku akciu. 😒

pahu
12. jún 2008

Sharlott, a pre koľko ľudí? A aký druh papkanice? 😉 Ja viem o veľa reštikách 😀

sharlotta
12. jún 2008

Jeeeej, no tak mi porad, pre 8 ludi, jedno jedlo do cca max 170sk, najlepsie v peeetrzke, Oaza uz je obsadena...

sharlotta
12. jún 2008

Papkanica? Skor masko a slovenske. 😝

pahu
12. jún 2008

Sharlott, mrkni sa na reštauráciu mýtny domček-petržalský koniec starého mosta, dá sa tam sedieť aj vonku aj vnútri.... majú aj webovú stránku, alebo ja som mala promócie v Danubius reštaurácii, to je na nábreží ale na mestskej strane pri múzeu, alebo som mala svadbu na lodi MARINA, tam je krásne prostredie, sedíš na teraske... Ale tam je to myslím trochu drahšie... 😀