Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
22. jún 2008

Jankabelka, trošku ti závidím tú dovolenku... my tento rok nemôžeme ísť nikam... ja nie som takej povahy že by som malú nakojila hocikde na ulici... 😅 a manžel je z toho úplne nešťastný... 😕 no ale raz to vydržíme, Rékuška za to stojí... 😉
Terezka a keď ty zostaneš doma na materskej budeš mať doma internet? 😕
Pahu tebe už len toľko, že ťa fakt obdivujem aká si vytrvalá a držím veľmi veľmi palce a dúfam, že už nebudeš dlho čakať na fazuľku! 😵

mirka20
22. jún 2008

kila, si ma nepotesila s tym sexikom. ☹ no uvidime, hadam budem vynimka 😉
som rada, ze mliecko pomaha. som na teba myslela, ked som kojila malu a cela bola ostriekana mlieckom 😵
a ani my nejdeme na dovcu a dokonca v juli ani nebudeme s manzelom, lebo ide na skolenie do talianska, takze my s rebekou ideme k mojim rodicom

mirka20
22. jún 2008

som pridala par foto do albumu, tak kuk 😵

kila
22. jún 2008

Aj ja som pridala nové fotky! 😵

terezicka
23. jún 2008

Dobré ránko babenky prajeme 🙂 Tak už mám aj sladkú vodu za sebou tak sa teším, nebolo to nič hrozné...Najhoršie ale na tom pre mňa bolo to, že som musela vypiť studené a naraz 2,5dcl čo je pre mňa problém 😅 Dnes po 10-tej mám volať za výsledky tak dúfam že je všetko ok 😕
Idem si pozrieť nové fotky čo ste popridávali kočky 🙂
Kila internet by sme chceli, lebo ho potrebujem aj kvôli škole, len u nás v našej dedine je slabé pripojenie...Takže to musíme vyšpekulovať cez tú "mikrovlnku" 🙄

zabka
23. jún 2008

Dobre ranko prajem... V piatok som musela necakane odist preto som vam uz neodpisala... No to byvanie preto lebo zatial byvame so svokrovcami a chceme byvat sami ked pride malicke... 😉 Kukala som fotky su krasnucke.. 😵

meliska
23. jún 2008

Dobre ranko babenky,
ako sa mate? Pozrela som albumiky, dievcence su krasne 😉
Kila: som rada, ze to mliecko Rekuske pomaha, za chvilocku bude mat ocka cistucke aj bez hnusnej ihly, drzim prstiky

terezicka
23. jún 2008

Som sa odmlčala ale už som s5, mala som viac robotky 😝
Žabka premýšľate nad smaostatným bývaním? Som to nejako nepostrehla v tej diskusii keď som tu nebola...My tiež chceme, teda ja chcem viac ako Marek, no nejako máme strach z takej veľkej pôžičky...

zabka
23. jún 2008

No presne tak chceli by sme to vyriesit kym sa malicke narodi, tak tajne dufam ze sa to podari... No u mna je to tiez tak, ja chcem viac ... 😵

adulina
autor
23. jún 2008

ahojte, viete o tom, ze marse uz je druhy krat mamina, alebo len ja nic neviem, mala je krasna 😉

terezicka
23. jún 2008

Adulka vieme o tom a aj fotky má Marse na nete? 😕

adulina
autor
23. jún 2008

no samo, ze ja nic neviem 😠 a miery boli ake, Terez?

adulina
autor
23. jún 2008

no uz som to nasla, sprava od Pahu 😉

pahu
23. jún 2008

Ahojte 😀

Mirka, Kiluš, oba krpčeky sú krásne 😀 A aj vy maminky 😀

Ahoj Adu 😉

No a mne prišla v sobotu mrcha, takže zajtra bude 4.DC, idem na krv a folikulometriu a pridávame ďalšie injekcie 😲 do zadku do svalu (neviem či mi ho tam manžel nájde) 😀 😀 😀 Takže ranná rozcvička budú pre mňa 2 injekcie 😀 Babuľky, ale cca o 2 týždne by to mohlo všetko vypuknúť 😀 😨 😕 😔 😠 ☹ 😉 😎 😀 😀 😀 😀

terezicka
23. jún 2008

Pahu ahojky, prajem ti s Emi všetko najlepšie k meninkám, hlavne to vytúžená šťastie aby sa ti dostalo do bruška 😵
Som sa vypýtala od riaditeľa skôr z roboty, lebo som mu povedala že po pracovnej dobe naozaj nemám chuť tráviť ešte hodinu v banke...Tak ma pustil, aj keď tým nebol veľmi nadšený ale čo už mal robiť keď som sa nedala 😀

pahu
23. jún 2008

Terez 😀 Ďakujeeeem 😀

Chudiatko riaditeľ, už mu budeš teraz stále utekať, však? 😉 Ale aspoň konečne pochopí tvoju skutočnú cenu 😀

adulina
autor
23. jún 2008

Pavli, vsetko najlepsie a drzim hrozne paste nech Ti Vam to vyjde, velmi Ti to zelam 🙂

pahu
23. jún 2008

Adulka a Alex, ďakujem Vám obom 😀 Myslím, že tento krát tehuľka budem,... Cítim to tak 😀

adulina
autor
23. jún 2008

pridala som par fotiek 😉

terezicka
23. jún 2008

Pahu no má smolu môj riaditeľ, mňa tu už nič nezaujíma na podniku...A keď idem so služobnou poštou tak vždy chodím až po pracovnej dobe na poštu a to mi nik nepreplatí náhradné voľno 😅 Ale inak keď to rátam tak už som v robote iba 3 celé týždne 😀

adulina
autor
23. jún 2008

super Terez, to volajako dobacujete s Emkou a potom mate pokoj a mozes si uzivat este tehu a potom uz s Emkou 🙂

zabka
23. jún 2008

Aj ja prajem vsetko len to najlepsie, a nech sa ti splnia vsetky snicky... 😉 😵

adulina
autor
23. jún 2008

Terez my sme zobrali internet cez T-mobile a celkom to ide, skuste kuknut pokrytie

meliska
23. jún 2008

Pahu: aj ja sa pripajam k ostatnym babenkam a zelam Ti vsecko len to naj a aby sme ta tu coskoro mali min. 2v1 😉 😉 😉 alebo 3v1? 😝

meliska
23. jún 2008

Terez my mame cez T-Com mozem odporucat, ctaci, ked mate pripojenie na pevnu linku, telefon nemusis mat len tu zasuvku 😉

pahu
23. jún 2008

Ďakujem gratulanktky 😀
My máme zase Orange 😉

terez, stále sa mi zdá, že nás voľajako klameš... Však ešte len pred 2-mi mesiacmi si nám ukázala 2// na testíku 😀

Adu, idem sa mrknúť 😀

terezicka
23. jún 2008

Pred chvíľou som volala sestričke za výsledky z piatkovej krvi, tak na cukrovku čo mi brala je všetko ok - výsledky sú v norme...Ale na krvný obraz čo mi brala, tak povedala že ho mám znížený oproti minulému braniu a mám si zavolať zajtra keď tam bude aj DR a dohodnúť sa s ním, že možno mi bude treba predpísať nejaké lieky...Teraz ani neviem čo si mám o tom myslieť a musím čakať do zajtra na to čo povie môj dr...
Meliska u nás v dedine neni pokrytie od T-comu 😝 A od T-mobilu sme sa pýtali zrovna v piatok na to,a tá ženská tam sa "vyznala fakt" a kukala to a povedala že možno by to aj išlo 🙄

pahu
23. jún 2008

Aduli, Alex je fakticky superský.. Ja musím mať pre neho babu 😀

marse
23. jún 2008

ahojte uz sme domka 😵

Pahu vsetko najlepsie k vcerajsim meninkam, prepac ze neskor ale vcera nas pustali a hned sme mali navstevu tak som viacmenej zabudla sa priznam 😅 nech sa ti splni to tvoje najvacsie zelanie na svete 😉

terezicka
23. jún 2008

Pahu ani nevrav, ja mám pcoti že dve // som objavila len dnes ráno 😅
Marse ahojky, no vrav aká je Laurinka, čo na ňu zatiaľ hovorí Vikinka, aký si mala pôrod, ako sa cítiš...A hlavne ti gratulujeme - to som mala napísať asi ako prvé