Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

marse
23. jún 2008

terez dakuejm, mala je uzasna, porod asi tak, ze o 12,00 som dosla na porodnu sal, o 12,30 mi praskli vodu a o 14,35 bola mala na svete cize len dve hodky bolesti. pre mna opat uzasny porod, uplna malina 🙂 citim sa dobre sice este boli trocha sitie ale inak vsetko super, 2 hodiny po porode som uz chodila jak veverica po oddeleni 😀

terezicka
23. jún 2008

Teda Marse aj ja chcem zažiť taký super rýchly pôrod ako ty 🙂 Ale som rada že ste v poriadku, že už maličkú pri sebe a môžte sa z nej teraz vytešovať 🙂

meliska
23. jún 2008

terezicka: neboj sa asi mas len malo zeleza 😉 neboj pustis sa do spenatu ako Pepek namornik a bude to OK 😉

terezicka
23. jún 2008

Meliska tak špenát mi nehrozí určite, takže mi radšej ponúkni niečo iné 😀

sharlotta
23. jún 2008

Ahojte, ja uz mam neodolatelne prezdninovu naladu. Uz sa mi strasne nechce. Zajtra mame poradu, takze konecne fajront. 😝

mirka20
23. jún 2008

ahojte 😵
vratila som sa od gyndosa, som vraj zdrava mlada zena, tak sa tesim 😵
dnes nas caka dalsia navsteva, tak musim ist trochu poupratovat, prichystat chlebicky, kym mala spinka.
terez, super, ze mas cukor ok a tie horsie vysledky budu urcite len to zelezo, takze pekne brokolica, spenatik...
marse, super, ze si to mala tak rychlo za sebou. idem kuk foto

pahu
23. jún 2008

Marse ďakujeeem 😀 Ja som nepredpokladala, že mi zagratuluješ ešte tento týždeň, a to máš čas? 😉 Ty brďo, ja by som nevedela kde mi hlava stojí 😀

meliska
23. jún 2008

terez: šróoobiky 😀 😀 😀

meliska
23. jún 2008

sharlotta: takze ty uz pomaly ale isto vegetis... 😉

pahu
23. jún 2008

Babuľky, všetky ste niekam zmizli, aj ja, ale ešte Vám teda poprajem krásny večer 😀

pipika
23. jún 2008

Ahojte!
Je tu este niekto?

pahu
23. jún 2008

Pipi 😀

bianka30
23. jún 2008

ahaaaaaaaaa ja som tu ... no co uz mate menej ??? krasne ti pribudaju tie tt

pahu
23. jún 2008

Bianka, ono to vyzerá až neuveriteľne však? Pamätáš, keď sme stretli Pipiku celú vystresovanú v čakárni? 😵

pipika
23. jún 2008

Vystresovana som bola aj dnes. Mala som poradnu, ale je vsetko v poriadku. Mame uz 3.4 cm a tiez 2 nozicky a 2 rucicky. 😵

bianka30
23. jún 2008

no pekneeeee... to je supeeeeeeeeer sa tesiiim

terezicka
24. jún 2008

Dobré ránko babenky, ja som túto noc spala nejako slabšie...A o 3 začalo pršať aj sa blýskalo, ale mne nedošlo že sú to blesky a tuho som rozmýšľala čo biele to vonku svieti 😅

zabka
24. jún 2008

Pekne ranko prajem... No mne sa tiez akosi tazko spalo tuto noc... 😵

pipika
24. jún 2008

Ahojte!
Ja mozem povedat, ze som skoro ani nespala. Bolo strasne teplo a mangel chrapal. 😠

bianka30
24. jún 2008

ahoojte, ja som spala ako zabita tuto noc... asi kvoli tej burke co bola v BA okolo 12,00 v noci ,,,, otvorene okno, trosku studeneho vzduchu... no nic viac nepotrebujem... ( pre vysvetlenie preco nie v Samorine - manzel je na sluzobke ja sama doma nebudem tak som bola u svokrovcov)

pahu
24. jún 2008

Ahojte 😀
Bianka, ako si došla do práce? 😉

Ja som spala v pohode, a už mám v sebe aj novú injekciu 😀 Od dnes totiž pridávam Fostimon 😵 A doki mi povedal, že ak by moje telo reagovalo extra extra dobre, možno už v stredu by som išla na odber vajok 😀 Bojim bojim, ale teším že to už bude 😉

pipika
24. jún 2008

No, u nas ziadna burka nebola. Ale by som prijala teraz dazd.
Pahu super, tesim sa aj ja. 🙂

zabka
24. jún 2008

No paradicka takze uz o nedlho to vypukne hrozne moc moc drzkam palceky... 😵 😵

pahu
24. jún 2008

Babuľky, aj ja dúfam a verím že to vyjde 😉

bianka30
24. jún 2008

pahu v pohode, dokonca som aj zaparkovala... tak dufam ze dnes bez pokuty hehehe

pipika v noci tam tym smerom nic nebolo? ja som bola v petrzke a stalo to zato...

zabka
24. jún 2008

Jasne ze to vyjde s tym pocitam... Potom dame stretko a budeme spolu kocikovat... 😉 😵

terezicka
24. jún 2008

Už som tu aj ja 🙂 Riaditeľ odišiel, ja by som mala ísť s kolegom tiež do mesta ale som mu nič nepovedala tak neviem neviem...Ale dúfam že do hodinky sa vrátiť neplánuje 😅

pipika
24. jún 2008

Bianka, ja byvam az za DS, tam ani kvapka nebola.

pahu
24. jún 2008

Jeeeeeej... Som nervózna, idem na WC, zatiaľ len 2.krát... 😖 😵

terezicka
24. jún 2008

Pahu a nezabúdaš pekne papať a piť???