Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
27. jún 2008

Ahojte! 🙂

zabka
27. jún 2008

Ahoj pipika 🙂

zabka
27. jún 2008

No co spinkame? 😔

pipika
27. jún 2008

No, rada by som spinkala, ale nemozem. Nenormalne co tu mam. Neznasam posledny den vyucovania. ☹

pahu
27. jún 2008

Ahojte 😀 😒
Hneď od rána mi tá moja koza-sekretárka pokazila celý deň 😠 Nič to, predýcham, ja musím byť v dobrej náladičke 😵 Včera som sa rozprávala so svojimi vaječníkmi, že dúfam, že už pracujú na budúcej fazuľke a poriadne usilovne 😀

adulina
autor
27. jún 2008

ahojte kočky 😀
ako ste prezili tie hrozne burky a orkany? 😲

zabka
27. jún 2008

Ahojte pahu a adu.. pahu dufam ze ta posluchli a usilovne pracuju 😀

meliska
27. jún 2008

zabka: uz som tu len dosiel kolega s cokoladovymi cukrikmi tak sme chvilu pokecali, praca je narocna a niekedy dost chaoticka, ale co uz... ale su aj pekne chvilky, aj ked tych je cim dalej tym viac 😖

meliska
27. jún 2008

pahu: to je super sa takto rozpravat, ja to mozno trosku blbo prirovnam ale... mojej fialke v praci som sa pekne prihovarala, ze nech pekne rozvitne a ona mrcha nic... tak som jej pohrozila, ze ju "vysmarim len taky rachot" a cuduj sa svete teraz je obsypana kvietkami 😀
...ale odporucam na svoje telo len po dobrotky 🙂

adulina
autor
27. jún 2008

pridala som par foto 😉

pavli, kasli na tu mrchanu a sustred sa na fazulienku 🙂

meliska
27. jún 2008

jeeej alexik je zlatucky, tusim sa mu uz aj vodicka zacala pacit 😉

adulina
autor
27. jún 2008

no trosicku, aj sa obcas smeje vo vodicke, som zvedava zajtra ako bude 🙂

meliska
27. jún 2008

no neboj sa jemu sa to tak zapaci, ze ho potom nebudes moc dostat von z bazena.... 😉 nakoniec z neho bude spravny Baywatchak 🙂 😀
...a kam chodite plavat do Senca?

adulina
autor
27. jún 2008

nie chodime do Alvy na trnavku, teraz sa ucime ponarat 😉
no nenahnevala by som sa keby priniesol par zlatych z plavania 😀

meliska
27. jún 2008

noooo tak to by bolo supeeer 🙂

adulina
autor
27. jún 2008

😀 😉

kde sa schovali vsetky babky 😕
asi vybehneme von, kym tak nepecie. pa a pekny vikend

meliska
27. jún 2008

no veru bezkajte, teraz je celkom prijemne 🙂 pa pa zatial

pahu
27. jún 2008

Tu som 😀 Ale bola som schovaná mimo kanclu, aby ma nenašla sekroška 😀

Adu, bože Alex je nádherný 😀

terezicka
27. jún 2008

Tak som s5, bola som na pošte a potom kolega že kde ešte chcem ísť a ja že už nikde. A on že ešte ide tam a tam, ja vravím dobre idem s vami 😀 Ale už mi bolo dlho a aj potom videl na mne že som unudená, tak ma po vyše hodine vozenia sa v aute odviezol nas5 na podnik 😨

pahu
27. jún 2008

Terez, ty si ale flákačka? 😀

meliska
27. jún 2008

terez aspon si sa povozila 🙂

terezicka
27. jún 2008

Pahu aká flákačka že som??? 😲 😀 😝 Ale už ma to veru nebavilo toľko sa navážať pravdu povedať a ešte na takom aute ( 1203 😲 )
Meliska ja sa asi budúci týždeň budem dačo navážať v tých Tatrách, ale keď sa bude hlasovať tak ja budem za to aby sme chodili peši alebo zubačkou 😀

meliska
27. jún 2008

terezicka: hlavne opatrne, len take lahucke tury, nieze zmordujes Emku a bude mat potom aj dva tyzdne svalovku 😉 jasne? 🙂

terezicka
27. jún 2008

Meliska nemaj boja, ideme tri rodiny, tehuľky tam budeme dve a dokopy 4 detičky + 2 ešte v bruškách...Takže podľa našej zostavy vidíš že vymýšľať veľmi nemôžeme 😨
Ale neboj pozor si dám určite a aj Marek dá na mňa pozor, sa o mňa fakt stará, sa ma pýta či mi niečo nie je, či nemám nejaké ťažkosti, či vldázem... No úplne skvelý je 😵

meliska
27. jún 2008

tak to je super, bude Vam tam poriadne veselo 🙂 potom aj prihod nejake fotocky z dovolenky 😉 potom este pojdes do robotky, alebo uz na MD?

terezicka
27. jún 2008

Meliska foto prihodím, dúfam že nezabudnem 😀 Po dovolenke v Tatrách prídem na 2 týždne do roboty, potom máme dva týždne celozávodnú a po nej si dočerpám ešte zbytok dovolenky, ale možno na nejaké 2-3 dni ešte prídem 😝
Idem si ja zohriať papať, lebo Emmi je hladnučká 😀 A ja s ňou samozrejme 😀

terezicka
27. jún 2008

Vidím že tu akosi nie ste, idem ja porozdeľovať poštu a pozapisovať zmluvy, aj keď v tomto teple ... 😝

meliska
27. jún 2008

no uz som s5, len som bola nieco schrumat 🙂

pahu
27. jún 2008

Aj ja už som tu, po obedíku 😀

meliska
27. jún 2008

takze bruska mame naplnene a mozme spolu cakat na koniec pracovnej doby 😀 😀 😀 ja uz o pol hodku 😝