Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
25. júl 2008

Pekný večer vám prajeme 🙂
Mirka idem ťa prezvnoiť a uvidíš či sa ti bude dať prísť alebo nie, ale ak si chorá tak radšej pekne ležkaj a lieč sa

mirka20
25. júl 2008

ahoj terezka. chora sice som, ale nie je to uz az take zle a janko prisiel dnes skor na net, tak si uz piseme. ale nebudem tu dlho, lebo pojdem kupkat malu, este si podriemkava, ale uz je jej cas na kupkanie a vecerny spanok 😵

mirka20
25. júl 2008

ako bolo v meste? co si kupila?

nellie_
25. júl 2008

Jéj ahojte kočky 🙂 no ako mamča a za chvilku mamča? 😉

terezicka
25. júl 2008

Moja v meste bolo celkom dobre, aspoň mi deň rýchlejšie prešiel...Kúpila som sebe a Marekovi takú mikinu na doma a pre malú som kúpila iba odsávačku na soplíky, nejako ma nič extra veľmi nezaujalo... Ale sme dostali pozvanie na svadbu na 13.9., čo je 2 týždne pred mojim tp tak s Marekom teraz nevieme čo máme spraviť a ako sa máme rozhodnúť 😅

nellie_
25. júl 2008

A dnes moja dovolenka konci... ☹ ako mi bolo doma super....len som si doma lenosila a troska poupratovala a dovolenku mala aj segra tak sme vybehli na nakupy a tak...no fajn nam bolo, len to tak rychlo ubehlo..... 😅

nellie_
25. júl 2008

Terez, tak teda mate dilemu...to je dost tazke to takto dopredu posudit, ako sa budes citit...musite si to nechat prejst hlavou...
Ako citam, Mirka je chora, snad ti to rychlo prejde...Mirka a kde mas Janka, ked citam ze spolu pisete???

terezicka
25. júl 2008

Nellie ahojky super že ťa človek aj vidí 😀 Tak sa ti dovča teda končí? Joj a najhorší bude isto pondelok keď bdueš ísť do roboty 😅 Joj moja, ale nejako to už len zvládneš 🙂

mirka20
25. júl 2008

ahoj nell 😵
my celkom fajn, sme teraz u nasich, lebo janko je sluzobne odcestovany cely mesiac a vrati sa az 8.8. malicka rastie, uz je z nej velka dama. papame len moje mliecko, tak sa z toho moc tesim. spinkava vseliako, v noci krasne, cez den je to uz horsie. spinkava max.30-minut, takze nic moc. ale uvidime, ci to len nie je kvoli zmene prostredia a ked prideme domov, tak uz to bude ok
a vy ako? co domcek? a snazenie?

mirka20
25. júl 2008

nell, janko je v taliansku

terezicka
25. júl 2008

Nellie no veru dilema to je a riadna...Oni s nami rátajú, že jedine ak budem rodiť tak nemusíme prísť 😀 😲 Ale ešte teda uvidíme, veď pred tým už budem chodiť aj častejšie na kontroly a ak bude niečo čo sa dr nebude pozdávať tak určite nebudeme svadbu riskovať...Ale ak bude všetko ok, tak možno aj pôjdeme ale asi len maximálne do polnoci lebo myslím že dlhšie to už pre mňa až priveľa 😝

mirka20
25. júl 2008

terez, aku odsavacku si kupila? lebo my mame na vysavac, ale nastastie nam ju zatial nebolo treba.
s tou svadbou ti moc neporadim, ale ak nie je moc daleko, tak myslim, ze uplne v pohode mozete ist

terezicka
25. júl 2008

Mirka svadba je v Haliči, takže to je úplne v pohdoe - je tam aj omša v kostole a potom aj hostina 🙂 A ja som z Haliče takže v noci nebudeme musieť ísť domov ale k našim 🙂 A odsávačku som kúpila takú že jednu časť dáš bábätku do nošteku a tou druhou ty ťaháš soplíky 😅 Ja si takú pamätám ešte od mojich najmladších súrodencov

mirka20
25. júl 2008

terez, tak na tu svadbu urcite chodte. ved je to blizko lc, takze ak aj nieco, tak to mate blizko

terezicka
25. júl 2008

Mirka to hej to máš pravdu, tašku asi necháme zatiaľ pripravenú u našich že hneď pri dverách ak dačo 😀 Ideme aj teraz 16.8. na jednu svadbu ale to ideme do BB tak uvidíme ako zvládneme tú

terezicka
25. júl 2008

Mirka ozaj na čo je dobrá tá mastička Pytiol? Lebo ja som ju videla na tom zozname čo si mi dala a dnes ma to napadlo keď som bola v lekárni tak som ju aj hneď kúpila 😅 To je na červený zadoček?

mirka20
25. júl 2008

terez, urcite dobre. len sa zabavte a nemyslite na to, ze co ak. mala emi vie, ze je jej u maminky v brusku dobre a ze najskor v polovici septembra sa moze zacat pripravovat na cestu na svet 😉

mirka20
25. júl 2008

terez, dava sa na zadocek, ked je zapareny, ale ja ho sice mam kupeny, ale pouzivam sudocrem a s nim som spokojna

terezicka
25. júl 2008

Mirka ja uzatváram s Emmou dohodu že sa má narodiť 18.9., aby sme mohli spolu oslavovať narodeniny 🙂 Dúfam že ma poslúchne a spraví maminke radosť a dá jej ten najkrajší darček k narodkám 😵

mirka20
25. júl 2008

terez, len aby neurobila to, co nasa mala a prisla az den po jankovych narodkach. ale aj tak to bol ten najkrajsi darcek, ci v den narodenin alebo den potom. aj keby to bolo tyzden, mesiac, stale je to nas pokladik a najkrajsi darcek, aky sme si mohli dat 😵

nellie_
25. júl 2008

No nas domcek je nekonecny pribeh..vybavujeme stale uver, riesime s pravnikmi rozdelenie chalupy no je to prisnesne komplikovane, uz stracam nervy...taha sa to od aprila a to som si myslela ze v oktobri najneskôr byvame... :(
Snazilkovanie sa nam nedari, snazime sa 8-my mesiac, moja doktorka sla na staz do Afriky tak do septembra nic neriesime a potom ideme uz na vsetky mozne vysetrenia...bojim sa.. a aj si hovorim ze my sme asi ten par, ktoremu nemôze ist nic lahko... ☹ ☹ ☹ ☹

ale nechcem sem medzi vas vnasat nejaku negativnu energiu, ja stale verim ze sa to obrati a vsetko bude dobre... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka20
25. júl 2008

idem prezliect malicku, aj ked sladko spinka, ale ma len kratky rukav, tak aby jej nebola zima v noci. potom sa napapame a ide sa do hajan. aj ja pojdem, lebo na mna prichadza spanok. dobru nocku 🙂

mirka20
25. júl 2008

nell, neboj, vsetko sa na dobre obrati. vy budete mat pekny domcek a krasne babo v nom 😉

terezicka
25. júl 2008

Mirka keď to spraví tak nevadí, aj tak ju budeme ľúbiť 😵 Ale páčilo by sa mi to 😵 No veď uvidíme či sa nechá ukecať maminkou alebo nie 😉
Nellie to ma mrzí s tým domčekom že sa vám to takto komplikuje a neni tos tále dotiahnuté 😕 A s tým snažilkovaním ma to tiež dosť mrzí a apravdu povedať ani neviem ako by som ťa aspoň trohu utešila, ale vlastne už viem, neičo ti posielam a je to iba pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵

terezicka
25. júl 2008

Idem aj ja kočky preč od PC, ale ešte si chcem trochu čítať knihu a potom idem spať aj ja 😝 Snáď sa mi podarí prísť vás kuknúť aj cez víkend, ale už zajtra ráno príde aj Marek domkov tak sa budem venovať aj jemu 😀 Mirka ale ak budeš na nete tak prezvoň a skúsim dobehnúť ak sa bude vtedy dať 🙂
pa a pekné sníčky 🙂

mirka20
27. júl 2008

ahojte.
tak ja som nascipana ako slak, z nosa mi tecie ako z vodovodneho kohutika, hrdlo ma uz tak neboli, vcera to bolo horsie. len sa modlim, aby to neskocilo na malu ☹ ta ma od vcera spacie obdobie, co mi moc vyhovuje, lebo som uplne k.o. normalne cez den spinkava aj 2 - 3 hodiny v kuse, co sa nam uz davno nestalo, lebo spinkavala max.30minut. a pekne spala aj v noci, tak dufam, ze jej to vydrzi, aspon kym sa z tejto choroby dostanem. lebo od dnes az do utorka noci sme same, nakolko nasi aj s bratom isli na na tyzden na dovcu a sestra dnes odchadza na skolenie do prahy a vrati sa az v utorok v noci.

pipika
28. júl 2008

Ahojte!!! 🙂
Kde ste vsetky?

Zabka?????

terezicka
28. júl 2008

Dobré ránko prajem Cez víkend som nejako nestíhla prísť na MK, bol aj Marek doma tak som sa venovala jemu A túto noc som zas spala veľmi zle, teda lepšie povedané nespala vôbec...O 3 som išla jesť, potom som sedela polhodinu v kuchyni, potom som si ľahla naspäť do postele ale zo spánku zas nič nebolo...Tak som išla do obyvačky čítať knihu, potom som si zhlasla lampu na chvíľu zadriemala...Potom ma už Marek prišiel hľadať že kde som keď ma nenašiel pri sebe Tak som išla naspäť k nemu, a celkom sa mi asi aj podarilo zaspať lebo som vyšla z postele iba teraz Ale samozrejme že som zaspala len preto, že naša Emmi sa rozhodla že aspoň dve hodinky nechá maminku na pokoji No ak to moje dieťa bude aj potom také živé ako je teraz tak ja neviem...A celé noci dokáže byť hore, no koniec

mirka20
28. júl 2008

ahojte 🙂
kdeze ste vsetky?
my sme mali celkom dobru noc, malicka pekne spala od osmej do stvrtej, napapala sa a spinkala do siedmej. potom sme opat papali a s prestavkami spali skoro do pol desiatej.
terezka, nezabudni si do porodnice zobrat glycerinove cipky, pollitrovku nejakej vody-ja som pila, kym som cakala na porod a jednu 1,5l vodu-jemne perlivu alebo vobec neperlivu. po porode treba vela pit, aby sa tvorilo mliecko. ked ta pride pozriet marek alebo nejaka navsteva, nech ti donesu dalsie vody kvoli mliecku a susene slivky alebo slivkovy kompot kvoli stolici (na to su aj tie glyc.cipky). jaaj a mozes si kupit aj caj pre kojace matky, my sme pili taky sackovy (viac mi chuti, ako granulovany a pijem ho stale), podporuje tvorbu mliecka.

terezicka
28. júl 2008

Ahojky no my sme boli vyberať dar na svadbu bratrancovi čo ideme o 3 týždne do Bystrice, takže som doma ani nebola...
Mirka ja mám taký pocit že keď ťa prídem najbližšie ešte pozrieť pred pôrodom, tak si donesiem čistý zošit a budem si písať všetko čo vravíš lebo ja teraz zabúdam na všetko 😲 Len dúfam že potom nezabudnem na ten zošit že kde ho mám 😅 Ale tie čípky a slivkový kompót si pamätám 😉