Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
4. aug 2008

sharlotta, ten dokumet som aj ja pozerala.
Zabka, pytala si sa na 3D? Moj drahy teraz vymyslel ze chce ist, nech sa objednam.

zaza_na
4. aug 2008

ahojte kocky 😉
nejako vas zanedbavam ☹ to preto, lebo sa nam pokazilo spanie cez den. neviem preco, ale uz mi pospi len asi 2 hodiny celkovo. aj teraz sa uz zobudila, takze spala asi len 45 minut... takze dlho nebudem...
mame sa inak fajn. mali sme super vikend. boli sme s akmosmi na chate. dufala som, ze tam mi lepsie pospi v kociku vonku, ale bolo to to iste...
stale sa este kojime kokko sa da a popritom dokrmujeme.uz sme presli na nutrilon HA. boli sme u koznej s tymi vyrazkami a vyzera to tak, ze mame ekzem. dostali sme na to 3 masticky a minulu tyzden sme mastickovali a uz jej to pekne zmizlo 😉 tak ja utekam. Lilusa uz protestuje v postielke...

zabka
4. aug 2008

Ano pytala som sa ze sa chodi az po 20 tt takze to mam este cas a som sa ho pytala kde to mam najblizsie, takze zevraj tu kusok v Pruskom to robia 4D a vysetreniee trva vyse 1,5 hodiny... 😉

pipika
4. aug 2008

1,5 hodiny?? Dost.
Asi sa aj ja uz teraz objednam. Ktovie, mozno bude mat volno az o 3-4 tyzdne. To teda budu peniaze. To sono bude 800 a 3D 600.

zabka
4. aug 2008

No v tom pruskom to zevraj stoji 1600,- komplet aj CD

pipika
4. aug 2008

U nas fotky s cd stoja okolo 600. Zda sa mi to malo,ale uvidime.

zabka
4. aug 2008

no len toto je nejakych 100 fotiek + videa, lebo toto 4D.. Aspon tak pisali baby co tam boli...

pahu
4. aug 2008

Ahojte 😀
Zazka, dlho som Vas nevidela 😉 Mrkla som aj na fotečky, tak Lili rastie ako z vody 😵

zabka
4. aug 2008

ahoj pahu 😉

pahu
4. aug 2008

Zabka 😉 Veľmi sa k Vám nepripájam, sono a 3D neriešim 😵

mirka20
4. aug 2008

uz som aj ja tu, ale len na skok, idem sa venovat tomu nasmu chrustikovi 🙂
ja som platila za 3d 1500,- a dostali sme 3 fotky a cd s 20minutovym videom

terezicka
4. aug 2008

Tak som tu nešiel nám internet, ale snáď už to pôjde teraz v pohode...

mirka20
4. aug 2008

ahoj terez 🙂
ako brusko? uz je lepsie?

terezicka
4. aug 2008

Ahoj Mirka, no ani neviem či lepšie...keď som teraz doma tak sa celkom dá, ale ráno som bola v meste, zaparkovala auto, prešla asi 20m a už ma zas veľmi začalo bolieť a celé som ho mala total tvrdé...Som z toho dosť zmätená, len dúfam že je to z tohto tepla a nie z niečoho iného... No a v noci vôbec neviem spávať

mirka20
4. aug 2008

terez, nezbehnes zajtra radsej k dokimu? ono to tvrdnutie je uz vo vyssom stadiu tehu bezne, maternica sa pripravuje na porod, ale ta bolest ako pri mrche sa mi nepaci 😒 s tym spanim ti neporadim. neskusala si nejaky caj na ukludnenie, co tehulky mozu? ja som uz akosi pozabudla, co sa moze a co nie. mna teraz skor trapi, co naduva, co nie, co je alergen, co nie je...

terezicka
4. aug 2008

Mirka asi už nejako vydržím, poradňu mám budúci týždeň tak mu potom poviem... Utešujem sa tým že malú cítim väčšinou naozaj nonstop, takže si myslím že je v poriadku... Uvidím o týždeň čo mi povie...A budem si asi dávať väčší pozor a nebudem veľa chodiť a keď už hej tak len veľmi pomaly... Čaj som neskúšala, pila som večer len mlieko lebo to vraj pomáha k spánku...A dnes som bola ráno trochu v robote tak kolegyňa mi vravela že aby som si dala pohár čierneho piva večer 😕
A ty inak ako? Čo Rebeka? Pekne rastiete? Takže teno týždeň už idete domov? Janko kedy príde?

mirka20
4. aug 2008

tmy pomalicky rastieme, uz je z malej velka slecna. teda, ja to vidim len na vecickach, ale napriklad teraz prisli nasi po tyzdnovej dovolenke a povedali, ze opat strasne podrastla 🙂 vo stvrtok ideme domov, lebo janko by mal prist v sobotu mozno uz v rannych hodinach. v piatok si chcem trochu poupratovat, navarit (janko si "rozkazal" segedin), aby som sa v sobotu mohla plne venovat jankovi, aj ked on asi vacsinu soboty prespi, lebo z talianska bude soferovat on a je to nejakych 12 hodin cesty. vies, ako sa uz na neho tesim? uz aby bola sobota 😵

terezicka
4. aug 2008

Mirka moja to ti verím že sa na neho tešíš, veď po takom dlhom čase... som rada že príde domov, a budete spolu 😵 A taký segedín by som si inak dala aj ja 😀 Ja ho doma vôbec nerobím, lebo Marek nechce jesť kapustu...
A Rebeka isto rastie, veď to vidno aj na fotkách čo dávaš do albumu...
Ozaj moja nevieš mi praodiť v tomto? Sme rozmýšľali s Marekom že keď je naša Emmi taká veľmi aktívna v brušku že či jej tam nemôže neičo vadiť 😨 Ja si veľkosť bruška neviem ovplyvniť a myslím že na 8 mesiac ho nemám extra veľké ale neviem či aj toto môže byť príčinou jej ustavičného kopania... Túto noc som si od nervov aj poplakala, lebo som nevedela vôbec spať čo sa stále hýbala 😔

mirka20
4. aug 2008

terez, to fakt neviem, ci to moze ovplyvnit velkost bruska. ale podla mna nie. ty si malicka, tak nemusis mat brusisko ako slon 😉 . skus nejest sladke, nepit kavu ani iny kofein a skus popozerat nejaky cajik na ukludnenie(napada ma jedine mata, ale neviem, ci sa v tehu moze), mozno sa ta mala nezbednica v brusku trochu ukludni.
ideme sa prejst k mojmu starkemu, tak sa rozlucim. nebojkaj, bude dobre. a skus si zdriemnut aj cez den, ved si na materskej, tak si to uzivaj, lebo ked pride emmi domkov, uz bude koniec uzivania 😉

terezicka
4. aug 2008

Mirka veď cez deň to ešte celkom ide zdriemnuť si, ale tie noci sú total katastrofa...
Tak prajem príjemnú prechádzke a dávajte si pozor 🙂

zabka
5. aug 2008

Pekne rannko prajem
😉

mirka20
5. aug 2008

dobre ranko 😵
my sme mali dnes super noc. mala vstala prvykrat na papanie az o piatej, aj to sa len mrvila v postielke, tak som ju rychlo isla zobrat, lebo este chvilu a prsniky by mi explodovali. potom sme vstavali o pol siedmej a od vtedy mame budicek.
vcera vecer sme sli so segrou do kina na bathoricku, ale kedze bolo vypredane, tak sme si kupili listky na dnes a ideme dnes na osmu. to uz bude malicka spinkat, takze budem kludna. lebo ked som bola naposledy v kine na sex v meste, boli sme o piatej a to som len trpla, aby nasim neplakala, ze je hladna. a moje obavy sa naplnili, plakala. ale stari rodicia ju ponosili, tak kym sme doleteli, skoro im zaspala. ale takto ked ideme na osmu, tak to je uz okupkana, napapkana a pekne spinka v postielke. som sa tu u nasich rozsupla s kulturnym vyzitim, ale len vyuzivam, ze sa maminka postara o malu, lebo ked pridem domov, tak budem na to sama, teda ak neratam janka, ale keby som sla von, tak najradsej s nim a to by sme museli zobrat aj malu a do kina by sme v trojici asi nesli 🙂
vcera bola u nas aj maserka, tak mam dnes miernu svalovku na chrbte, ale uz sa tesim, ked to prejde.
idem sa ja dat do poriadku, lebo malinka zatial spinka, tak to vyuzijem.
papa

pahu
5. aug 2008

Dobre ranko babulky 😉
Terez, dufam ze si sa vyspinkala 😔 😕 😵
Mirka, ešte si teda uži opatrovateľku maminku. Ja už som Bathoryčku videla, zrejme budeš mať z toho zmiešané pocity, ale je to dosť dobré 😀

vejinka
5. aug 2008

kocky virusiky..chytajte 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

terezicka
5. aug 2008

Ahojte babenky tak som na chvíľu dobehla 🙂
Pahu ako vieš že som sa dobre vyspinkala? Si myslela na mňa celú noc a preto vieš že som dobre spala? Ale Emmi aj tak trochu kopkala okolo polnoci, aj som si pošomrala...Marek sa zobudil, dohovoril jej a ja som potom zaspala a spala som v kuse až do 5:30 😲 Normálne som nechápala, potom som ešte zaspala a spala ďalšie dobré dve hodinky 🙂
Mirka teda ideš sa dnes kultúrne vyžiť? Tak ti prajem príjemne prežitý večer 🙂
Ja budem dnes v noci zas sama, teda prišla na prázdniny moja sestra na tento týždeň... Ale Marek ide v noci preč, lebo sa ide previezť so svojim kmotrom do Rakúska a príde až zajtra niekedy poobede 😔 Takže aj zajtrajšok budem čiastočne sama, ale aspoň si spravíme so sestrou na obed ryžový nákyp keď tu Marek nebude, lebo on ho nemá rád 😀

pahu
5. aug 2008

Terez, asi som na Vás poriadne myslela 😀 A ako bruško dnes? Netvrcne? Nebolí? 😵

pahu
5. aug 2008

Veji, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 Ďakujeeeem 😵

vejinka
5. aug 2008

pahu aj nabuduce 😉

mirka20
6. aug 2008

dobre ranko 🙂
dnes som tu prva? 😕
vcera sne biku v tom kine, bolo to super, sa mi to pacilo, len to bolo dost dlhe, tak ma aj nohy zacali boliet, pred koncom sa mi aj hlava zacala tak tocit, ako keby som bola opita a to som pila len mineralku. ale to bude tym vzduchom, lebo bolo plne kino, takze asi preto. a tocila sa mi riadne este aj v noci, ked som vstavala o druhej k malej,tak som mala strach, aby ma s nou niekde nehodilo. ale nastastie sme to zvladli, malicka sa pekne napapala a spinkala dalej a ja tiez. teraz je to uz lepsie, aj ked este nie uplne.

zabka
6. aug 2008

Dobre ranko.... 😉