Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
12. aug 2008

Inak Rékuška je zdravá, rastie , pomaličky priberá, má 5500g, budúci týždeň ideme na poradňu, som zvedavá čo na to povie lekárka. Dostaneme aj ďalšiu dávku z očkovania. 😖 Tak sa môžeme pripraviť zase na horúčku. 😖 Pridám aj fotky do albumu, potom kuknite. Rékuška už krásne drží hlavičku, otáča sa, hlasno sa smeje a vydáva všeliaké zvuky, je to s ňou už zábava. 😀 Už ju nebalíme na široko vôbec, ani cez noc, takže obyčajne už nespí na chrbte ale otočí sa na pravú stranu. 🙂 A potom ráno ju nájdeme v postieľke úplne inde ako som ju položila. 😅

kila
12. aug 2008

Terezka už len 42 dní!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Už sa neviem dočkať! 😀 😀 😀

mirka20
12. aug 2008

ahojte 😵
kila, terezka, gratulujem vam k dnesnemu vyrociu svadby. my sme mali prve, ked som bola este v porodnici, takze to bolo take nijake 😖 , ale hadam druhe bude lepsie. 😵
kila, tu je pisane o hemangiome: http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=1100 . nasa rebeka to ma na rucicke, na zapasti a zvacsuje sa to, tak chceme, nech sa na to kuknu odbornici, ze co s tym. ma to aj na niektorej fotke, tak kuk ak chces.
super, ze rekuska je zdrava a aj ked pomaly pribera, urcite je ok. a je to aj riadna sikulka ako citam.a to ockovanie hadam zvladne dobre. aj my uz mame prve za sebou, aj teplotu sme mali a som rada, ze to mame na 6 tyzdnov z krku.
terez, uvidim, aka bude vo stvrtok situacia, ale rada by som ta videla. ozveme sa vo stvrtok.
idem sa ja pobalit, zajtra skoro vyrazame. papa

mirka20
12. aug 2008

kila, pozerala som malu, je to riadna kocka 😵
aj ja som pridala foto, tak kuk

kila
12. aug 2008

Mirka, dúfam, že Rebeke to čoskoro zmizne z ručičky... 😨 😉 Odkedy to tam má? Od narodenia?

lucka1905
12. aug 2008

mirka20 ahoj .volam sa lucia .aj mojmaly ta mal od narodenia a nam povedali že to do roku zmizne a už ked mal pol roka to nemal len take malicke( mly mi zomrel mal nador v hlav.
) ☹ ☹ ☹

terezicka
13. aug 2008

Krásne dobré ránko prajem babenky 🙂 Idem trochu vychváliť našu Emmi lebo asi za to že jej rodičia mali výročie, tak maminku nechala pekne spinkať celú noc, iba raz som musela ísť na záchod 😝 Normálne som až nechápala keď som sa zrazu zobudila a bolo už svetlo vonku 😲
Kila ahojky, no moja som rada že si prišla k vašim a môžme si teraz trošku popísať keď budeš u vašich 🙂 No kukala som aj fotky, Réka je veru riadna krásavica a veľmi pekne rastie 🙂
Mirka držte sa v tej BB a zajtra sa ozvi ak vým vydá z času, my budeme len radi 😉

jankabelka
13. aug 2008

Ahoj Terezička, tak gratulujem ku krásnemu druhému výročiu svadby a hlavne veľa krásnych spoločných rokov.
Kila aj Vám gratulujem k výročiu a želám všetko dobré 😉 a Rékuška je už riadna slečna
Mirka držím Vám palce, aby ste to všetko zvládli, a Rebeka je kočka 🙂

terezicka
13. aug 2008

Žabka veľmi na teba myslíme, držíme palce a neboj všetko dobre dopadne 😵

terezicka
13. aug 2008

Jani ahojky no moja som rada že som ťa zastihla, lebo s tebou som už veru veľmi dávno nebola 😕 Ako sa darí moja? Snažilkovanie ako pokračuje?
Baby našla som si číslo na Žabku tak jej idem napísať za nás všetko ok?

terezicka
13. aug 2008

Už som napísala Žabke za nás všetky 😵

pipika
13. aug 2008

Ahojte! 🙂
Aj ja som jej pisala, dufam,z e bude vsetko ok.
Terez, vcera vecer som citila take jemne bublinkovanie v podbrusku. Mozu to byt prve pohyby? Aj dnes rano som citila. 🙂

jankabelka
13. aug 2008

Terezka, naše snažilkovanie pokračuje tak že som doužívala 9. augusta poslednú tabletku, čo som mala na zápal. Malo by to byť už v poriadku, a chcem ísť ešte ku svojmu gynďovi, v septembri na kontrolu 🙂
a snažilkujem inak o 106 😀
Pipika ahoj, tak tie bublinky musia byť úžasné 🙂

pipika
13. aug 2008

janka, je to zvlastny pocit, ale uzasny. 😵

jankabelka
13. aug 2008

Pipika určite je to krásny pocit, len dúfam že ho čoskoro zažijem už aj ja 😉
Prajem Vám dobrú chuť k obedu 😉

pipika
13. aug 2008

Baby, pisala zabka. Uz ma zakrok za sebou,vraj sa to dalo zvladnut a ani to nebolelo. Teraz uz len cakat na vysledok.

terezicka
13. aug 2008

Aj mne písala Žabka že je to už za ňou...Tak verím že všetko dobre dopadne 🙂
Pipika áno, mohol to byť drobec, teda ja si myslím že si cítila prvé pohyby...Teraz zo začiatku ich budeš cítiť hlavne keď si v kľude, ležíš alebo sedíš...Naša Emmi mala zo začiatku asi týždeň také jemnučké pohyby a po týždni sa rozbehla naplno, už aj Marek ju vtedy cítil keď si priložil ruku...A teraz ju už vidí každý aj cez oblečenie 😀
Janka neboj sa moja, nepotrvá dlho a pohyby budeš cítiť aj ty 😉

jankabelka
13. aug 2008

Terezka verím tomu, že aj ja ich už budem čoskoro cítiť 😉

kila
13. aug 2008

Ahojte! Kam išla Žabka? 😕 😅

kila
13. aug 2008

Už vidím že išla na odber plodovej vody... hrozné... ešte si spomínam ako som sa cítila keď som aj ja mala zlé výsledky na Edwardrov syndróm... 😖
Žabka tie krvné testy sú kravina! Toho kto ich vymyslel by mali posadiť do rakety a poslať na Mars! 😠 😝

kila
13. aug 2008

Terezka už len 41 dní! 😀

terezicka
13. aug 2008

Ahojte, tak som prišla z mesta, bola som na cvičení...Ale v tomto teple je aj cvičenie niečo hrozné, som poriadne ani nevládala ale všetky baby sme tam iba fučali od toho tepla 😝

terezicka
13. aug 2008

Kila ty sa ako tešíš a ako mi pekne odratúvaš dni 😀
Idem ja do sprchy lebo to inak nezvládnem a potom sa ozvem, pa zatiaľ

kila
13. aug 2008

Terezka len nie že porodíš priamo na cvičení! 😀 Ešte ťa tam pustia? Môžeš cvičiť do konca? 😅
Užívaš si že si doma?
Už sa neviem dočkať Emi! 😀
Už si dohodnutá so svojím lekárom? Bola si aj na pásoch? 😅

kila
13. aug 2008

Idem zobudiť malú, lebo už spí od pol tretej. Potom mi nebude chcieť spať večer. Možno ju dám postrážiť mame a ja sa vrátim k vám...

terezicka
13. aug 2008

Teda Kila toľko otázok si na mňa vychrlila, musím teraz pozerať čo si sa pýtala a postupne ti odpovedať 😀
- na cvičenie ma pustia, môžeš tam kľudne chodiť až do konca tehu a cvičenia robí pôrodná sestra na dôchodku, takže keby dačo snáď mi pomôže 😀
- či si užívam že som doma? Ani sama neviem pravdu povedať...Ale vlastne hej, som rada že nemusím chodiť do roboty, ale tieto horúčavy sú niekedy na nevydržanie...Ešteže je Marek taký zlatučký, lebo ma do ničoho nenúti, prispôsobuje sa mi vo všetkom...
- s mojim dr ešte dohodnutá nie som, idem ešte do ordinácie 2.9. tak vtedy sa ho isto spýtam a uvidím ako sa s ním dohodnem, ale počula som na neho samé dobré odporúčania aj čo sa týka jeho osoby ako pôrodníka aj že vychádza ženám v ústrety takže hádam to bude ok...
- na pásoch som ešte nebola, to budem chodiť asi až vtedy keď už budem chodiť každý týždeň do nemocky do poradne...
Tak dúfam že som nič nevynechala 😀
Pôjdeme sa my o chvíľu prejsť, aby som mala aj trochu pohybu, teda ja idem na kofolu a Marek ide na pivčo 😀

kila
13. aug 2008

Nevynechala si nič! 😀 Kedy idete do nemocky s Marekom na prípravu? Aby mohol byť pri pôrode... 😉

jankabelka
14. aug 2008

Dobré ránko kočky 🙂

pipika
14. aug 2008

Ahojte! 🙂
Kde ste vsetky???
Zajtra tu nebudem, ideme na vylet do viedne. A v pondelok na mna myslite, idem pre vysledky AFP testov. Bojim sa!

zabka
14. aug 2008

Ahojky tak uz sme doma... 🙂 ... Vsetkym dakujem ze ste na nas mysleli.... 😉 ... Este ma boli spodok bruska ale celkom to zvladam... Robil mi aj ten morfologicky ultrazvuk a vsetko ok, tak dufam ze aj vysledok bude ok...A mozno to bude chlapcek, ale este to nebolo dobre vidiet, tak mozno predsa len prispejem nejakym chlapom... 😵