Problém s bazárom

lenicka6697
24. júl 2017

Co sa deje s Modrym konikom? Uz vyze pol hodiny ma nepusti do Moj bazar a Moje nakupy. Nefunguje cez mobil, ani tablet ani notebook. Ked idem cez noteboom ukaze: nepovokeny, zanietnuty pristup. Stranka nie je dostupna. Co sa deje? Forum normalne funguje. Chcem zaplatit za tricko v Mojich nakupoch no nemozem lebo ma tam nepusti 😵

deniky
24. júl 2017

Taktiež mi to nejde kuknúť upozornenia na mobile jedine na tablete😑😬

dkant74
25. júl 2017

AHojte mna to stále vyhadzuje ako ste na tom vy?AKO to riešite? viete mi pomôcť?dík

tanjalea
25. júl 2017

Nefunguje to stále ☹

dkant74
25. júl 2017

uvidíme , ale mohli by sa na to pozrieť, potrebujem adresu na zaslanie vecí, ach na nervy.

dada1617
25. júl 2017

Skuste cez tablet alebo notebook komu sa da mne to nefunguje iba cez mobil dufam ze sa to opravi coskoro 😔😔😔

matisek_pb
25. júl 2017

Vymazala som si tú vyr. pamäť a funguje!!!

tanjalea
25. júl 2017

@myskahryzka skusam cez mobil

myskahryzka
25. júl 2017

@tanjalea Urcite to pojde. mne na mobile to slo cez iny prehliadac a chrome som opravila podla tohto navodu.

dada1617
25. júl 2017

Funguje podľa návodu 👏

tanjalea
25. júl 2017

Ale to nefunguje😐

myskahryzka
25. júl 2017

@tanjalea Isla si presne podla navodu?

dada1617
25. júl 2017

Treba z vyrovnavacej pamate vymazat vsetko da sa to tam nastavit a vtedy to pôjde....ja som mala na hodinu a tiez neslo skusila som znova a vsetko a uz ide perfektne 😊

tanjalea
25. júl 2017

@myskahryzka idem cez mobil (chrome) prosim ťa tam je vsetko v agl.vieš mi to dat do slovenciny -postup.....

myskahryzka
25. júl 2017

@tanjalea otvoris si chrome a hore tie tri gulicky pod sebou kliknes, tam dole NASTAVENIA--- rozšírené Ochrana súkromia----Uplne dole ...Vymazat data prehliadania.... a tam si hore nastavis.. vymazat data z CELEHO OBDOBIA... a dole aby si mala tymi modrymi fajockami oznaceny druhy riadok Subory cookie a data webov a pod tym OBrazky a subory vo vyrovnavacej pamati. Ostatne si mozes odznacit. A klik VYMAZAT UDAJE. Popripade mozes aj historiu prehliadania vymazat, ale v tomto pripade to nie je potrebne. Skus to a daj vediet, ci to funguje.

masala
25. júl 2017

Ani mne to nešlo od včera, podľa návodu od myskahryzka 👍 už mi to funguje.
Ďakujem za pomoc 👍 👍 😘

tanjalea
25. júl 2017

@myskahryzka haleluna😀 a druhy pokus to už funguje.....dakujem krazne...😉

tanjalea
25. júl 2017

Akurat mi pismenka teraz skáču😂

masala
25. júl 2017

👍

nadabula
25. júl 2017

@myskahryzka dakujem velmi pekne, podla Tvojho navodu som si tiez spristupnila vsetko

deniky
25. júl 2017

@myskahryzka Mne to vôbec nefunguje ani tak na tablete ☹( Na mobile všetko ide ako ma a natom tablete vôbec som skúšala aj vymazať tie dáta prehladania a nič 😣🤔

myskahryzka
25. júl 2017

@masala
@tanjalea
@nadabula Za malicko dievcata.

@deniky skusila si ho aj vypnut a zapnut?

deniky
25. júl 2017

@myskahryzka skúsila som to ešte raz celé zopakovať a ide to ďakujem 😊💜

myskahryzka
25. júl 2017

@deniky Super. To som rada a dakujem za ♥️