Problém s e-mailovou schránkou na centrum.sk

kornelia
8. apr 2009

Dievcata ktore mate schranku na centrum.sk, stalo sa vam uz niekedy ze ste nevedeli otvorit vase prijate spravy napriek tomu, ze sa vam zobrazovalo aky pocet novych sprav mate v schranke??? Ja normalne mam vsetko vyznacene, ze mam XY novych sprav ale pise mi po kliknuti, ze v polozke nie su ziadne spravy. Napisala som do helplineu ale ked si spravy neveim otvorit asi mi to nepomoze. A tiez mi posledne dni chodia emaily opakovane, co s tym,????

mamutka
8. apr 2009

mam tam schranku, ale toto sa mi este nestalo, aj teraz funguje. ale mne zase urobilo centrum to, ze co som popisala, dorucilo o tri mesiace, tak sa ludia v marci cudovali preco im daco zelam do noveho roka a podobne.... no a obcas nedoruci co posielam. to mas divny problem, v spame nemas nic, tam sa dostanes?

saska.t
8. apr 2009

skus pockat do zajtra aj mne sa to stava ale vecer alebo na druhy den to otvorit ide a opakovane emaily mi nechodia 😉

kornelia
autor
8. apr 2009

aj spamy mam, ale tie si stale vysypem, no teraz sa neviem dostat ani tam. Len kde mam nove spravy, a to prijate a spamy.
Tiez ma znervoznuje to opakovane dorucovanie zbytocne.
Skusim pockat teda.

tilly
8. apr 2009

stale to blbne 😠

monikat75
8. apr 2009

ahoj kornélia, aj ja mám chránku na centrume a v poslednej dobe sa mi to stáva často, že mi buď neotvorí nové správy, alebo načítava veeeeeeeeeeľmi pomaličky, neviem, ale asi tam majú nejaký problém
a tiež ako píšeš nakoniec keď otvorím tie e-maily tak zistím, že mi prišli dve také isté a to už ani nehovorím keď ja posielam e-mail, tak mi tam 15 minút vypisuje, že správa sa odosiela, tak už minule som to vzdala, som si pomyslela, že pošlem neskôr a nakoniec som zistila, že tá správa odošla a dokonca 2-krát, pričom ja som ju písala len raz
no snáď sa to polepší, lebo nie je to nič moc ☹

kornelia
autor
8. apr 2009

Monika presne toto mi robi to iste, som im napisala, ze ked to neprestane robit budem nutena si otvorit novu schranku co by som nerada, lebo som bola spokojna doteraz, ale uz sa to neda, zbytocne to zabera vela casu. Tiez mi spravy odosiela tak pomaly ze az a ked dam aj prilohu tak mi to neodosle vobec. 😠

kornelia
autor
8. apr 2009

No este stale mi to neide, uz tam mam 22 neprecitanych sprav za jeden den, pani, kedy to potom docitam to neviem, dufam , ze tam nebudem mat zasa opakovane desat mailov. 😀

dadulka19
8. apr 2009

kornelia,ak ti môžem poradiť,sprav si stránku na azete alebo inde.S centrumom som mala vždy len problémy a jeden chalalnisko mi poradil azet(má aj veľkú kapacitu) a frčí o.k. 🙂

susik77
8. apr 2009

baby, moja mama ma centrum.sk a neotvara jej to fotky. vidi tam link a proste ked na to klikne tak jej to neotvori 😒

renka9
8. apr 2009

ahojte, mna asi slahne, teraz som isla na centrum a mam to tam komplet vsetko vymazane 😠 😠 😠
ako sa to mohlo stat???a maily mi chodia tiez duplicutne 😒 😠

mikalove
8. apr 2009

aj ja mam mail.schranku aj na centrume,ste ma vystrašili idem tam kuknúť 😕

maja22
8. apr 2009

Ja vrelo odporúčam gmail 😉

mikalove
8. apr 2009

ja mam aj g mail a centrum som teraz kuk a ide mi všetko ako hodinky 😉

nanyka
8. apr 2009

mne to tiez neotvaralo na centrume fotky, nedali sa odosielat velkokapacitne maily, blblo to casto..
tak som sa rozhodla otvorit si na gmail - a to je fakt super, neda sa to s centrom porovnat..

nanyka
8. apr 2009

kornelia - alebo to skus este otvorit v inom prehliadaci

lekno
8. apr 2009

Ahojte, ja mám tiež schránku na centrume a zatiaľ som s tým problémy nemala. Mám ju asi vyše roka. Nedávno som si zväčšila kapacitu na 2000 MB a v pohode 😉

ilduska14
8. apr 2009

kornélia aj ja, aj muž sme mali ten istý problém.ja raz,potom sa to dalo do poriadku a odvtedy v pohode.ale muž nie,ten si niekedy nevie prečítať správu,ak sa k nej dostane,nedá sa mu odpovedať.potom sa musí odhlásiť,znova prihlásiť a potom to ide.mal aj také že všetko si musel otvárať v novom okne ale potom celú správu nezobrazilo.viackrát im písal,odpísali,že prebehla kontrola jeho schránky a žiadna chyba sa nenašla.tak že si má skontrolovať či má dobré nastavenia.urobil to ako písali,prestavil si nejaké nastavenie,ale robí mu to aj tak.tak nech sa nevyhovárajú,ale oni majú problém.a kto si tam rieši aj pracovné veci ako muž,tak si viete predstaviť ako pení. 😠 ešte sme mali aj taký problém že neodoslalo správu,alebo ju odoslalo,ale dotyčný ju nedostal.a predtým ich v pohode dostával.tak asi tiež zmeníme a asi skúsime gmail.

chichinka
8. apr 2009

tiez som tam mala schranku volakedy a stalo sa mi to iste, nemohla som otvorit nove maily, neslo to velmi dlho, niekolko dni, hadam aj tyzden. napisala som na ten ich help line a nic. neozvali sa nikdy, a to som viac emailov napisala. tak som si zalozila novy mail na gmaily, dala preposielat maily z centrumu a neriesim 🙄 s gmailom maximalna spokojnost.

ankan
8. apr 2009

nemáš tam možnosť ako na gmaily že si môžeš preposlať maily automaticky na inú adresu? To mohlo tiež vyriešiť tvoj problém ak nechceš meniť adresu, alebo pokým nedáš novú všetkým ktorým chceš. Ja mám Gmail a zoznam a na Gmail nedám dopustiť je proste super. Dokca tam dáš len meno a nijaké iné osobné údaje. 😀

renka9
8. apr 2009

mne to uz zasa ide.. 😒

lalupa
8. apr 2009

viete niekto, na co je T-Express??? je to zalozka pod kosom a spamom,nikde k tomu nic neviem najst 😅

claudinka
9. apr 2009

mne cely centrum blbne posledny rok, tak som sa dala na gmail.. casto mi nejde odoslat spravu, to asi najhorsi problem, co ma vzdy isiel vytocit do zurivosti

kornelia
autor
9. apr 2009

dievcata konecne som sa dostala k mailom, ale poviem vam, zatial len pozeram kolko toho mam a tiez tam riesim obchodne veci, takze idem skusit ten gmail a ak je tam moznost preposielania tak to by ma potesilo, idem sa tam pozriet, lebo uz ma to fakt vytaca 😒 😠

kornelia
autor
9. apr 2009

ako si viem nastavit aby mi do gmail preposielalo spravy z centrumu? viete mi pomoct, neviem to najst nikde, ze by sa to uz nedalo??? 😖

kornelia
autor
10. apr 2009

nik tu nie je, baby prosim poradte ako presmerovat spravy z centrumu do gmailu? 😒

jaduska
10. apr 2009

kornelia, v schránke na centrum.sk si daj nastavenia, vytvor si tam filter, aby kópie správ posielalo na gmail....ja som s centrom mala tiež stále nejaký problém, tak som si urobila adresu na gmail

jaduska
10. apr 2009

alebo druhá možnosť: v gmail: nastavenia - účty - získať správy z iných účtov....a potom postupuj podľa pokynov

maca793
11. apr 2009

mne to blblo nejako minulý týždeň, otvára sa mi stránka s veľkými písmenami
niekedy mi písalo, že mám 30 nových správ a na to že tam nemám žiadne správy takže mali v tom chaos

kornelia
autor
15. apr 2009

uz mam novu schranku na gmail a spravy mi prechadzaju aj z centrum, sice ani sama neviem ako som si to spravila, no funguje to 😀 takze super, s gmailom som spokojna velmi.Dakujem dievcata.
Maca to iste robilo aj mne, takze ja som sa na to vykaslala, uz mi to liezlo krkom a a ni mi neodisali, tak som to nechala tak.

mamutka
5. okt 2010

baby co mate centrum, da sa vam to vobec otvorit? uz par dni sa mi Centrum ani nenacita......chodi mi tam vsetka posta a co teraz...ani kontaktu na nich sa nedopatram, ze co sa to deje....