Problém s ihlami po feťákoch

caruzo19
17. jún 2009

mami,co robi teta? pyta sa ma 2,5 rocna dcera,pozerajuc z okna o 7.rano
pozriem von a uprostred sidliska(mame panelaky postavene do kruhu) bezostysne stoji fetacka,tricko nad pupok,nohavice na kolenach,spodne pradlo nikde a hlada si zilu....
uplne bezny obrazok na nasom sidlisku,inak velmi peknom a nebyt tychto individui,raj pre deti a psickarov(cast z nich sa dokonca uz naucilo po psoch zbierat kopecky)
tak volam 159,opisem dispecerovi situaciu a ze on tam posiela hliadku.stale pozeram von,po 20 minutach vola na policiu mama a tam jej povedia ze uz volala JEDNA pani
sakra,to tu nikto nebyva na tom sidlisku okrem nasej rodiny?
nehovoriac o tom,ze 25minut po mojom telefonate si fetacka za pomoci dalsej nadhery zilu nasla,odhodila striekacku na zem a do slova a do pismena odtancovala zo sidliska.policajti nikde.kde asi tak musia mat hliadku,aby nestihli prist za 25 minut?
teraz vecer vencim psa a suseda nad nami,krvi by sa jej nedorezal,jej 4 rocna dcera tu ihlu nasla.nastastie sa nepichla
fakt neviem co robit,bojim sa dieta pustit na travnik,obzvlast v sandalkach
manzel navrhuje kupit gulovnicu

niekto mi hovoril,vraj v cechach je v kompetencii mestskych policajtov chodit zbierat a likvidovat aspon tieto ihly.u nas asi mozme zabudnut.

hasleerka
17. jún 2009

caruzo to je hrozné ... to už sa tu nemôžeme spolahnúť ani na tých čo nás majú chrániť .. myslím že aj včera dávali v správach, že si to dvaja pichali rovno pred školou ☹

kisska
17. jún 2009

caruzo otras... to skor, keby si zavolala do jojky alebo markizy, tak su tam skor... a hned za nimi aj policajti... ☹

hasleerka
17. jún 2009

kiska aký dobrý nápad to by ma ani nenapadlo

caruzo19
autor
17. jún 2009

ja by som to aj nejak takto riesila,len fakt sa mi s 2 detmi nechce nieco rozpravat do kamery,aj sa bojim,muz chodi na 2tyzdnovky a sama vonku s 2 detmi ked ta napadne nejaka fetacka....

hasleerka
17. jún 2009

caruzo ved to by sa mohlo aj bez tvojho svedectva, hlavne žeby ju bola telka stihla nasnímať

mirka414
17. jún 2009

ta gulovnica je super napad..

kisska
17. jún 2009

neboj, zmenia ti hlas, rozmazu tvar... myslim v telke, nie fetaci 😉

caruzo19
autor
17. jún 2009

zeby som tam zavolala?
tu natocia v pohode nieco,staci ze si sadnu a budu cakat
ved ti fetaci si normalne daju na travnik karton a spia uprostred sidliska salam parky
ludia chodia okolo a kaslu na to,nemaju deti,je im to putna.
najviac ma stve,ze keby sem na 2 tyzdne nasadili policajtov v civile,by sa to tu vycistilo,lebo aj drogy sa tu predavaju okato,kazdy psickar o tom vie.asi su mali dileri nezaujimavi na nejaky zatah 😒

mikalove
17. jún 2009

musíš to nejako riešiť lebo ak sa niečo stane budeš si to vyčítať do konca života,ani nevieš čo môžu deti chytiť od feťákov,fakt vystrielať ich všetkch 😠

caruzo19
autor
17. jún 2009

no ved to.
na jednej strane chapem mestskych policajtov,ze sa neponahlaju,lebo co s takymi chudakmi,ale keby sem chodili castejsie,tak si chodia aspon pichat inde 😠
takto to urobili pretdym,oni sa nam sem ti fetaci nasunuli zo susedneho pentagonu,kde stale chodia hliadky,lenze to uz je ina mestska cast,tak ta hliadka uz nepokracuje k nam

bora8
17. jún 2009

a čo myslíš, že tí policajti v civile spravia? dobre môžu ich zobrať za to že majú u seba drogy - kým si ich nestihnú pichnúť ale to ich do väzby nikto nezoberie, lebo expertízu budú mať hotovú za dva mesiace a do vtedy nemôžu konať..... tak ich pekene krásne pustia a mať u seba jednorázovú dávku drogy nie je trestný čin ale priestupok..... a čo môžu robiť ak ich tam nájdu spať alebo pichať? nič.... maximálne ich vykázať - lebo potulka nie je trestný čin, a aplikácia taktiež, toto je priestupok k verejnému poriadku a to by mali riešiť mestskí policajti.... ale tí radšej vyberajú pokuty za zlé parkovanie..... 😠

bora8
17. jún 2009

a posunúť ich pichať si to niekde inde.... aj to je riešenie... ale kam? aj tam sa budú ľudia sťažovať, nie?

mikalove
17. jún 2009

bora ty sa vyznáš tak jej porad 😵

caruzo19
autor
17. jún 2009

bora,ved ja si toto vsetko plne uvedomujem,preto mam hlavu v smutku

bora8
17. jún 2009

vyznám, ale takto verejne to nejde - ak máš problém tak napíš IP a možno niečo poriešime 😉

asitka
17. jún 2009

caruzo...jééémine...ty kde bývaš???? no som zhrozená.....

caruzo19
autor
17. jún 2009

v ba

caruzo19
autor
17. jún 2009

bora,problem je v tom,ze ja s tym nieco robit chcem,ale na druhej strane sa aj bojim,aj na to nemam vela casu a ani energie a takych je nas na sidlisku ocividne vela,ked sa nikto nehrnie s tym nieco robit
ale na druhej strane,robit s tym co?no jedine uz tu gulovnicu 😀

asitka
17. jún 2009

môj otec má aj brokovnicu 😀 aj gulovnicu... 😀 požičiam??? len neviem, či by si si ty viac neublížila....lebo to je šleha keď vystrelíš.... 😀

patricia1971
17. jún 2009

ahoj caruzo 🙂 🙂 🙂 🙂 joooj to je desné,čo píšeš ☹ a to kde bývaš????ja viem,že nikde pri mne,ale mi tu feťákov na tráve nemáme....ak tak mi napíš do IP....ja by som tiež volalal tv,ale tiež by som sa aj bála,ale len kvoli deťom 😢 😢 😢

caruzo19
autor
17. jún 2009

no byvam v podunajskych,na ulici vedla pentagonu,vecny problem v tejto lokalite 😖

cuchre
17. jún 2009

aha suseda..... 🙂 no aj som videla aj sexujucich za bieleho dna pri plote do skolky, nastastie cez vikend....zeleni policajti su tam kazdy den, mozu ich akurat zbalit...diluje sa tak, ze sa stretnes s typkom na lavicke, ze cau,a ko sa mas, das mu prasule a on ti povie, najdi si davku tam v krikoch. ked pridu polisi, nic mu nenajdu, tak mu figu mozu. bola som u kamosky v petrzke a aj tam pod branou striekacka....asi si nenavyberame....ale zas mame najbezpecnejsie parkovisko 🙂

patricia1971
17. jún 2009

aha tak už viem....no je to tam horor,ale niekde som čítala,že ten pentagon budú likvidovať,teda ľudí odtial...ale to sú len plány.......no je to strašné,normálne bezmocnosť ☹ a hlavne detičky tým trpia a pýýtajú sa ☹ ale ja neviem,tam ani tv ani nikdo nepomôže,je to tam známe a nikoho to asi ani netrápi....teda trápi to ľudí čo sú normálni a ťijú tam,ale tých dilerov a fetakov,tým je to jedno.....a nechcete odtial odísť??????niekde inde bývať?????

cuchre
17. jún 2009

zas to tu take zle nie je ako to prezentuju media. teda vo vnutri, za branou ano, ale len v 2 vchodoch, kde byvaju romovia a dileri. maju kamerovy system, branu na magneticky kluc, pravidelne policajne hliadky a prepady kuklacov. ludia sa snazia s tym nieco robit, ale ked je niekto majitelom bytu, tak sa tazko riesia veci. no a kam ich vystahuju? a kam pojdeme my? byt tu vdaka "medialnej kampani" kupi malokto a urcite nie za taku cenu ako inde....

patricia1971
17. jún 2009

ty tam bývaš???oni hovorili o neplatičoch a fetakoch a dileroch,že m zoberu tie byty....aj jedna známa tam má byt a verí,že tam raz bude bývať klude 😉

cuchre
18. jún 2009

no o tom zobrati hovorili, maju moznost zo zakona, ale asi je to na dlhe lakte. som zvedava, kedy to bude.....nebyvam tam, byvam rovno oproti, s krasnym vyhladom na vchod 🙂

caruzo19
autor
18. jún 2009

to uz hovoria roky rokuce,ze ich vystahuju a stale je to rovnake
odkedy tam chodia policajti,tak zacali chodit fetaci na nas dvor.takze kym s tym nic nerobili,nam bolo lepsie 😅 😅 😅 alebo som to len tak nevnimala,este som nemala deti.a ako pise cuchre,kam sa vystahujes? su tu najlacnejsie byty v ba.sme radi ze mame kde byvat,aspon teda,my,aj to sme u mamy.inac nepoznam krajsi a odhliadnuc od tych fetakov bezpecnejsi dvor,mame kopce na sankovanie,ako decka sme sa vyblbli vonku cele dni same,rodicia zakazali ist za cestu a my sme mali obrovsku plochu na hry a mama varila a videla nas z okna.teraz?kdeze.ani smeti by som nesla vyniest s tym,ze sa mi dieta hra same na dvore 😒
cuchre,aj vas zatepluju? pochopila som ze tam niekde byvas

nikollette
18. jún 2009

Hm caruzi, no otras veru 😖 😖
Pri pentagone, hned som si myslela.. ja to proste nechápem.. aby sa ludia bali ist s detičkami von, ci venčit psa, a aby do niecho nestupila, vi nentrafili, na sfetovaného psychoša 😒 😠

ikke
18. jún 2009

mozno naivna rada ale - ak nepridu policajti, skusila by som zavolat na nieco ako protidrogove centrum napr. http://www.zoznam.sk/firmy/s/2582079/Centrum-pr... http://www.infodrogy.sk/ActiveWeb/AdresarInstit... BA/vymena_a_distribucia_injekcnych_striekaciek_a_ihiel.html
a spytat sa ich, co robit, ake su vase prava dostat takychto ludi prec z vasej lokality

monikka22
18. jún 2009

moj nazor je taky ze policajti sa ich boja... narkomani fetaci to je tema ktora je u ako tabu... robim v obchode a ked k nam pridu kradnut tak policajti im len napisu blokovu pokutu... povedia ze kradli pod natlakom pasaka,,,je to smutne ale na slovensku je to tak.. a este ved na ich ihli a striekacky kazdy den robime my... dostavaju ich z nasich dani... 😔