Problém s tretím otehotnením

zvedava29
15. jan 2016

ahojte, mám dve dievčatká - školáčky a teraz túžim po treťom bábätku, a nejako sa nedarí. Máte aj vy takú skúsenosť? hoci sa snažíme len pol roka, ale zakaždým, keď dôjde mrcha,som sklamaná ☹ ☹ ☹ . Asi sa príliš sústredím,hm

janinah
15. jan 2016

Nám sa dievky zadarili v mojich 30 a 32r. a syn prikvitol v mojich 42r. ani neviem ako 😉 Nechaj život plynúť ako ide,nie si predsa bez detičiek.

petruska222
15. jan 2016

Pol roka je nič,niekde som cital,že normálnemu zdravému paru trva v priemere rok kým sa zadari🙂

astonka
15. jan 2016

@zvedava29 ahoj no nam sa tretie podarilo po 2rokoch...držim palce ono sa lahko hovorí,že nemyslí na to...no žiaľ aj ta psychika robí veľa...

zvedava29
autor
15. jan 2016

@astonka veď práve tá psychika, asi to robí najviac, v kuse na to myslím, počítam dni, asi mi z toho šibne 😝

zvedava29
autor
15. jan 2016

a to dnes mi meškala mrška už 4-ty deň, už som išla s testom na wc-ko a prask, prišla, joj 😠

armimi
15. jan 2016

.
@zvedava29 ...poznam :( a drzim palce nech sa skoro zadari...ono z psychiky ti moze aj tyzden meskat a mozes si uz navravat ze si v tom...preto treba najst sposob ako.nato co najmenej mysliet...ale je to tazkeeeeee

priora
15. jan 2016

Nám prvé trvalo pol roka a to až vtedy ked som nato nemyslela mala som zápal a brala antibiotiká a myslela som si že koli tomu mi meškajú a druhé trvalo mesiac co som tiež nečakala netreba len na to myslieť a príde to samo 🙂