Problém so zabudovaným dávkovačom na jar

zuz11
18. okt 2008

Ahojte,
viem ze nie som sama ale mam taky problem ze ma trapi zabudovatelny davkovac na jar, moj konkretne hrdzavie ( hrdza sa uklada na spodku v nadobke tu mam umelohmotnu) a hrozne to smrdi. Pritom jar vobed neriedim vodou 🤐 kamoska ma uz asi 4 davkovac a tiez ma stale s nim neaky problem ale zatial nemala ten co ja 😀
pouzivate ho niektora a ak ano mate s nim problemy resp. je neaky co je bezproblemovy? my sme ho kupovali v hornbachu ( rada by som ho vymenila len sa bojim ze zasa ma postretne neaky problem tak chcem vediet aky odporucate ( teda ak existuje bezproblemovy davkovac 😀 ) dakujem za kazdu radu a postreh 😉

luciar79
19. okt 2008

Ja mám od Franke s kovovou hlavou, stal asi 1000 sk. Treba si dať pozor, lebo keď nie je hlava kovová, býva lacnejšií a aj menej vydrží.Asi treba voliť kvalitnejší. buď Blanco alebo Franke.A je naň tiež 2 roky záruka.Môj otec má firmu a my do kuchyní dávame drezy len od týchto značiek a zatiaľ žiadna reklamácia.A robíme to už 16 rokov.

bibula
19. okt 2008

😀 to prvy krat vidim,ako to vyzera funguje? naco je to dobre? mne jedna flasa jari na linke nevadi 😅 😕

luciar79
19. okt 2008

funguje to ako dávkovač na mydlo. z drezu trčí len taká pumpička a zásobník je v skrinke pod drezom. no mne práve tá fľaša vadila 😀

zuz11
autor
19. okt 2008

no ja mam kovovu hlavu snad nekovove ani nevyrabaju 😀 dres mam blanco tak asi skusim aj ten davkovac 😀 a ak ani ten nebude posluchat tak do toho otvoru dam namontovat ovladac na drtic, kedze otvor tam uz je 😀
aj na tento moj davkovac je 2 roky zaruka a stal cca 400sk lebo ta flaska na jar je z umelej hmoty, viem ze mavaju aj celu kovovu a ten stoji cca 800 v hornbachu a podobnych obchodoch 😀

dalsia vec na drese mam 2 odtoky a tam kde mam ten odkvapkavac tak tam mi ten odtok hrdzavie tak asi nie kazdy blanco a franke je naj... netusim ale co robim zle... ale urcite budem kontaktovat v tomto dodavatela kuchyne

luciar79
19. okt 2008

zuz keď stál 500 tak nie je s kovovou hlavou.je to len pochromované. neviem čo presne je pod tým.je to poznať aj podľa váhy. teda ak máš možnosť si ich poťažkať oba.aj ja mám flašku plastovú.V tom hornbachu to môže byť trebars aj z číny alebo poľska, vyzerá to rovnako ale ten ich chróm nevydrží. Predávali sme aj také chrómové stĺpy do kuchyne a medzi poľským a slovenským bol riadny rozdiel na kvalite pochrómovania.Inak aj Franke má aj tie s kovovou hlavou za tých 1000 sk aj s nekovovou hlavou tie sú tuším okolo 500.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz