Problémy s chlapmi

marianqa
14. dec 2013

Aj Vy by ste niekey najradšej svojho chlapa kopli do zadku že by letel kozmickou rýchlosťou?A tak si uvedomíte že ho milujete?Prečo niekedy chlap povie niečo čo strašne ublíži a potom sa ospravedlňuje že to už ide na nervy...či to je len môj pocit?

cta
14. dec 2013

@marianqa moja akoby si hovorila o tom mojom niekedy mi tak príšerne liezie na nervy, že by som ho najradšej uškrtila ale keď sa pozriem na chlapov okolo som rada, že mám to moje trdlo lebo lepšieho chlapa by som pod slnkom nenašla 😀

freyjanr
14. dec 2013

@marianqa ja by som mojho najradsej prefackala,taky hnusny kreten to vie byt ale pritom ho aj tak stale vsade chvalim jaky je to dobry chlap,naozaj je ten najlepsi akeho som kedy spoznala ale aj tak je to debil ked chce vie byt strasne zly 😖

cta
14. dec 2013

@freyjanr je mi lúto, že niečo takéto prežívaš. Jediné kedy mi dokáže ten môj liezť na nervy je vtedy keď rozpráva aka som skvela a úžasna a neviem aka (pričom aj ten dojem nemám 😉 ) a vtedy by som mala pri sebe aj normálneho chlapa čo rozpráva a chová sa ako chlap ☹ ale potom čo si prečítam čo niektoré baby splašili neviem kde si hovorim, že som dopadla ešte vcelku dobre. Nebije ma, každý deň mi vyznáva lásku, kupuje darčeky a lúbi ma

linda20111
14. dec 2013

@marianqa tiez to tak citim niekedy... zlosti ma a hadame sa..on vycita nieco mne, ja jemu... a nakoniec sa vzdy zhodneme ze aj tak by sme nechceli byt s nikym inym a na tom co sme si povedali pocas hadky sa zasmejeme. zvykneme si z toho aj utahovat, ked mi povie ze je so mnou len kvoli sexu a ja mu poviem ze som s nim len kvoli tomu ze ma dobre auto - pritom sex mame menej casto ako predtym a auto tiez nestoji miliony :D :D

usiko
14. dec 2013

@marianqa huraaaa, takze nie som sama🙂

freyjanr
14. dec 2013

@cta neprezivam nic take strasne 🙂 len mam na krku dve deti a chcela som len jedno...hneva ma ako moze byt dospely chlap tak strasne nezodpovedny...nemozem mu ani peniaze dat do ruky,cela jeho vyplata chodi na moj ucet a potom sa s nim musim hadat co treba kupit a co su sprostosti...on by to minul za 3 dni a to zaraba naozaj pekne...a vecne trapasy v nakupnych centrach ked sa pred chovproduktom hadame ze on chce korytnacku,v elektre zakazdym tazka hadka preco si nemoze kupit 3d tv a playko...ked ide na nakup dojde zo sladkostami asi tak za 40 eur...no proste 31 rocne decko

cta
14. dec 2013

@freyjanr xixix tak nieco taketo mam presne doma. priatel prvy nakup lektro a to ze nie su na to peniaze neriesi. ja mam zas problem zo sladkostami ale nastastie vieme urcit hranice pokial mame peniaz a pokial nie. Nastastie deti nemame pretoze on deti nechce a ja sa neviem este rozhodnut

jahodka8
14. dec 2013

@freyjanr aspoň že sa dobre doplňate. U nás tiež niečo podobné. Každý má svoje slabosti.

adri266
15. dec 2013

@marianqa ziaden vztah nie je idealny. Kazdy mame svoje muchy, aj ja, aj moj manzel. To, co sme na zaciatku prehliadali, kvoli zaslepenym ociam z lasky 😎 , vychadza po rokoch najavo. Ale ked uz maju partneri rodiny, svoje spolocne byvanie, historiu, a ked prevladaju tie pekne veci nad tymi zlymi,s toji za to o vztah bojovat a hlavne si ho budovat. 🙂

snopkulka
15. dec 2013

... pretože chlapi sú z Marsu, ženy z Venuše... nesnaž sa ich chápať, treba ich len ľúbiť 😉

freyjanr
15. dec 2013

@snopkulka. Treba ich len ľúbiť...ale úprimne niekedy by si to každý z nich zaslúžil bez toho ľú... :D

severanka96
15. dec 2013

vo fotoblogu máš že máš milujúceho manžela čo dodať....musíš si uvedomiť,každý máme lepšie aj horšie dni no na kom by sme ich vybili keď na na tom koho máme najradšej???

maribell
15. dec 2013

@marianqa to mas tak..proste clovek ktoreho milujes je ten koho by si najradsej zabila ale nemozes lebo by ti chybal 😀

mimake
15. dec 2013

My uz vieme z pohladov vycitat kolko bije takze vidim kolko krat by ma do toho zadku najradsej kopol aj on 😀 😀

kuwait
15. dec 2013

@marianqa tvoja prva veta -absolutne-kazdy den este si to aj takto hovorievam ze by som ho najradsej kopla ze by letel kozmickou rychlostou,chlapi vedia nastvat s tym sa musime zmierit ze niesu dokonali ako my zeny 😉

marianqa
autor
15. dec 2013

Ale ja milujem svojho muža len niekedy neviem či je svoj právny 😀 no čo vám poviem ako každý chlop,raz ma tak nasral že som mu vykričala" Na každú šviňu voda vre" a do teraz sa s toho hrozne smejeme 😀

mima4
15. dec 2013

@marianqa az take hrozne pocity som nikdy nemala 😀 Moj manzel je fantasticky clovek a velmi si ho vazim, ale odporucam ti uvazovat o tvojom manzelovi iba v dobrom, predsa dala si mu slub, ze v dobrom aj zlom 🙂

sliznik
15. dec 2013

Ale no tááák baby! My o vás vždy tak pekne..... 😉

livka299
15. dec 2013

@sliznik Prepáč, nechcem písať, že tu nepatríš, ale neviem si predstaviť, žeby ten môj chodil "občumovať ženské reči" 😀

sliznik
15. dec 2013

@livka299
Nebolo zamknuté. A "očumovaním" získavam cenné poznatky o vsetkom možnom.
Poviem Vám..... niekedy sa nestíham čudovať. 🙂

livka299
15. dec 2013

@sliznik Veď o to ide 😀

sliznik
15. dec 2013

@livka299 Často veľmi poučné čítanie.... 🙂
Inokedy sa mi zas rozum zastavuje.
Inde zas smutné pribehy, tam zas smiech, detská bezprostrednosť....

Skrátka taká dobrá živá kniha. 🙂

livka299
15. dec 2013

@sliznik Presne tak, preto tu chodíme väčšina 😉

cica869
16. dec 2013

aj ja by som mojho najradsej teraz nakopala ale momentalne mame tichu domacnost sprava sa jak male decko alebo pubertiak 🙂 🙂

kuwait
16. dec 2013

@cica869 presne aj moj ako 5 rocny sa chova 😖

marianqa
autor
16. dec 2013

@cica869 ja si niekedy myslím že v lete mužom rozum zamrza,v lete im rozum pripečie,a medzí tým majú odmäk 😉
@sliznik Vitaj medzi nami 😉

cica869
16. dec 2013

@livka299 ty si mi nejaka povedoma....nemas brata Peta? 😉

livka299
16. dec 2013

@cica869 Noo mam a odkiaľ nás poznáš?

cica869
17. dec 2013

@livka299 no svet je maly....on bol moj kolega kedysi davno

livka299
17. dec 2013

@cica869 Tak by som ho aj pozdravila, len neviem od koho 😅