Problémy s kolegyňou. Ako sa mám zachovať?

snehulienkaaa
11. dec 2008

ahojte moje, musim sa postazovat, nastupila som po materskej do roboty a mam jednu kolegynu, ktora ma ignoruje a strpcuje mi pracu...neviem uz ako sa mam k nej chovat, vobec sa so mnou nerozprava, neporadi, neodpovie...proste nic...viete mi niekto poradit ako sa mam zachovat? mam sa s nou snazit rozpravat alebo ju mam ignorovat aj ja? pjosiiiiim proadte mi ...dakujem

norik1
11. dec 2008

moja prva reakcia je 😝 ignoruj ju aj ty 😝 ale vela zavisi aj na vasom pracovnom vztahu - ste poziciou rovnako alebo je ona vyssie? Boli ste kolegyne aj pred materskou? Mozno ti len nieco zavidi...

berni
11. dec 2008

snehulienkaaa je to tazke,ale ignoracia tiez nie je dobrym riesenim, musite spolu robit tak je to tazke, normalne sa jej opytaj ze preco sa s tebou nechce bavit, alebo ci jej prekazas, proste narovinu sa jej opytaj....to bude najlepsie, ja by som to tak urcite robila...
a ste v kancelarii len dve?

sirinka
11. dec 2008

tiez by som povedala ignoruj najprv, ale neviem, co robite a ako si od nej zavisla co sa tyka informacii...
ja som mala podobny problem, akurat ta baba bola kvazi na nizsej pozicii, ale ja som nebola jej nadriadena, no museli sme spolu komunikovat, aby robota klapala, tak som to obmedzila na najstrucnejsie otazky a odpovede tykajuce sa iba prace...ak neodpovedala, pripadne mala ustipacne a ignorantske poznamky, riesila som to nasou spolocnou sefkou...ale velmi nepomohlo, no ja som bola kryta, ze ked robota nebola ok, bolo to preto, ze som nedostala adekvatne informacie... 😉