Problémy s predaným tovarom cez MK, čo robiť?

tinka132
23. máj 2019

Zdravim, prosim vas mate niekto podobnu skusenost? Pani si odomna kupila kocik za 135e s tym ze 35e posle na ucet aby som mala na kuriera a zvysok dobierka. Pred odoslanim mala k dispozícii vela fotiek, aj detailne. Kocik bol v poriadku. Fotila som ho aj zabaleny. Plne funkcny. Pani kocik prevzala, zaplatila, nasledne vyhrazne spravy ze som jej poslala dolamany kocik, odraty.. Ked som jej spatne poposielala vsetky fotky ze bol v poriadku tvrdila ze to nie su moje fotky, na co som jej nasledne odfotila moju obyvacku kde bol kocik foteny... kocik vratila na postu-zamietnuta zasielka... Ako jej mohla posta prijat dobierku spat a vratit peniaze? Reklamaciu neriesila lebo vraj to je moja chyba... Druha vec aj ona mohla za ten cas poskodit kocik zlou manipulaciou ked ho niesla domov... Vyhraza sa policiou.. A co teraz? Pride mi zajtra dolamany kocik.
Takze som prisla o kocik aj peniaze...

soulmate9
2. júl 2019

@tinka132 ahoj, ako si dopadla? Posunulo sa to nejak k lepsiemu?

korunka1
10. júl 2019

@tinka132 ako to pokračuje?

dadulkaf
29. júl 2019

@tinka132 čo nové? Kočík už došiel?

kocko
29. júl 2019

@dadulkaf mne píše ze tu už Tinka nie je....

katka2602
29. júl 2019

Hmm zaujímavé no :( tak už sa nedozvieme ako to skončilo

11mirka22
29. júl 2019

@katka2602 tiež by ma zaujímalo ako to dopadlo. Roky robím na pošte, a viem, že všetko je to o ľuďoch a pripúšťam, že sa môže niečo takéto stať. A teda ma zaujíma, ako sa pošta oficiálne postavila k takémuto zlyhaniu na strane zamestnancov.

lija22
29. júl 2019

do riti tak autorkaje v cudu. skoda

katka2602
29. júl 2019

@11mirka22 aj mňa to zaujímalo,lebo mamka tiež pracuje na pošte už viac ako 45 rokov. A hlavne, keď to bolo prepojené s kuriérom. Tak je to zvlaštne, že odišla. Škoda.

kocko
30. júl 2019

@katka2602 aj mna manžel pracuje na poste už 28 rokov