Problémy s T-Mobilom. Aké máte skúsenosti?

momka
15. aug 2009

Som neskutočne rozčúlená, lebo ma už viac mesiacov okráda T-Mobile. 😠 😠 😠 Mesiac čo mesiac mi chybne prenáša voľné minúty z predošlého mesiaca. Už som 2x podávala námietku, ale mi to nebolo uznané. Naposledy som zasielala rozpis spotreby vytlačenej z internetu. Neuznali mi to, lebo vraj má len informatívny charakter. Už z toho bolo jasné, že tam prenos minút nesedí. Teraz som si vytlačila pdorboné výpisy, všetko mi úplne sedí aj s faktúrami len akosi pri prenose neprevolaných minút sa mi minúty strácajú. (jedná sa o 76 min.) Minulý rok v októbri som sa presne zmestila do svojich 100 voľných minút, na prekvapenie mi došla faktúra, podľa ktorej som mala platiť vyše 200 Sk. Jednalo sa o ten istý problém, vtedy mi bola reklamácia uznaná. Je však zaujímavé, že ďalší mesiac som mala presun minút v poriadku a správne mi presunuli minúty aj minulý mesiac, keď som podávala námietku. Idem sa pokúsiť o 3 . reklamáciu, ale už mi hrozne lezú na nervy sú neseriozny, stojí ma to kopec nervov a času. Skončí mi viazanosť a okamžite od T-Mobilu odchádzam aj s celou rodinou, hoci zatiaľ sme problémy nemali a už sme u nich 9 rokov.
Ak máte niektorá tento program Vo veľkom 100, 200 nemáte náhodou podobný problém?

irenkat
15. aug 2009

tie vikendove minuty este pred prevolanim pausalu platia iba pri programoch Vo velkom a denisocka Ty mas 100Viac pokial som to dobre pochopila 🙂 tam plati klasika vikendove az po prevolani tych 100 🙂

momka
autor
15. aug 2009

Irenkat a ja som práve chcela Denisocke napísať to isté, v jej prípade sa jedná o iný program.

sue
15. aug 2009

...asi si začnem sledovať minúty aj ja 😝 ja mám tmobile už 9rokov...a doteraz som to nejak nesledovala aj keď faktúry mám príšerné...

denisocka
16. aug 2009

baby fakt,ste ma pomiatli,ja mam 100Viac a nemám zatial klop klop klop problemy 😵

miriel
16. aug 2009

My sme s priatelom mali Tmobile 2 roky (program Relax), do jula tohto roka a boli sme strasne nespokojni, pretoze nam casto chodili vysoke faktury, pricom sme tolko urcite neprevolali..a to sme si nepomohli ani vypismi ani nicim, lebo co je na vypise je svate. Navyse sme viackrat potrebovali riesit nejaky problem a kym sme sa dopracovali k rieseniu, tak sme sa museli trepat v BA do Polusu, lebo inde v BA to neriesia, potom zakazdym cakat hodinu a potom to dalsiu hodinu riesit a nieco sme ani nevyriesili...na 2.strane sa mi pacilo, ze mali operatora na telefone zdarma. Ale ledva sme cakali kym skonci pausal, pretoze stale im davat neviemake peniaze a stale neico riesit, to dakujem.

miriel
16. aug 2009

Este dodam, ze sme presli do O2 a zatial sme velmi spokojni, pretoze platime 4krat menej za to co v Tmobile..sice nemame nove telefony, ale to si radsej novy phone kupim na splatky mimo operatora a vyjde ma to ovela lacnejsie. Navyse 2 roky pausalovat - cize telefonovat s tym ze to este nemam zaplatene mna osobne nebavilo a kazdy mesiac cakat co zase za horibilnu fakturu mi nahodou poslu...ak by som chcela reklamovat, tak najprv treba samozrejme zaplatit tu fakturu.....otras...jednemu znamemu raz dosla omylom faktura na 15 tisic a aj ked to bola chyba, musel ju najprv uhradit a potom reklamovat. Ciste Kocurkovo.

bubaczik
16. aug 2009

Ahojte..ja sice nesledujem hovory,kedže sme "vianočny",ale mne chodia divne sumy zas za sms!!! 😠 minule fakt.obdobie mi došlo vyše 9€ za nejake spoplatnene sms!! 😕 😠 tato faktura mi došla s nejakymi divnymi sms transakciami tiež 😠
že vikendove sms,neobmedzeny vikend...bla bla bla...a šup ho suma zas cez 9€ 😠 a na to sa už idem informovať,budu mať radosť... ma to sere kvoli tomu,že ja mesačne napišem max 5sms-iek 😠 a my takisto od decembra urobime pa pa Tmobilu...
ale aj orange robi si čo chce,napr mojej 80 ročnej babke došla faktura na sms sice iba 3 €,ale naša babka nevie spravu čitat,nie to ešte poslať.... 😠

aach jaaaj..kradne,kradnu,kradneme..... 😠 😠 😠 😠

matica2
16. aug 2009

no ja mám t-mobile už 9 rokov a tiež sa mi niekedy nezdali faktúry. skončila mi akcia tak zvažujem iného operátora.

leniciatko
16. aug 2009

ja mám pomarančového partnera, a tiež mám pocit,že ma okráda .to som si myslela,že tento fialový je férovejší. mne končí zmluva, rozmýšľala by som nad modrým operátorom,ale ten u mojich známych nemá nikto.

zuzu13
16. aug 2009

tak aj ja sa pripajam k nespokojnym...mam tiez 100 vo velkom...a je to z mesiaca na mesiac zaujimavejsie...za cely mesiac som neprevolala ani 10 min. z volnych vikendovych { a to ich mam 1000} a zo 100 z pausalu som prevolala nejakych 15 min...ale vo Fa som mala naratanych tolko prevolanych min.a konecna cena bola o 8 Eur vyssia ako zaklad za pausal ... keby som mohla okamzite od nich odidem...a to nevravim ako som dostala na mesiac uplne zdarma internet do mobilu a prisla mi Fa na 45 Eur...ze za net...a ked som im napisala a reklamovala, ze net mi ponukli zadara, tak mi odpisali, ze si vazia ze som ich zakaznik...bla...bla...bla...a ze v mojom vynimocnom pripade mi to vratia...ale oni si nie su vedomi chyby...no super...keby som drzala hubu, tak som sponzor T-mobilu
nespokojna...nespokojna...nespokojna...
prva moznost...a odchadzam...a moja cela rodina tiez... 😠

bubba
16. aug 2009

mm bol tiez dlho v T mobile a potom mu z nicoho nic zacali spustat rozne sluzby ktore ho otravovali a za kazdu deaktivaciu musel zaplatit 😅 😅 😅 proste uz je v inej spolocnosti a nevie si vynachvalit mne ked skonci zmluva v orange idem tam tiez 😀 asi viete do ktorej spolocnosti ked 2 z troch som uz vylucila 😀

smileyka
16. aug 2009

Ja vas len uistujem, ze take velke spolocnosti ako su T-mobile alebo Orange a pod. si nemozu dovolit okradat zakaznikov. Vsetko je pravidelne kontrolovane. Samozrejme, ze chyba sa stat moze, ale nazvat to okradanim sa mi zda huste

cairka
16. aug 2009

ja som menila paušál a v starom paušáli som si platila navyše voľné víkendové minúty a nejaké sms a v tom novom paušáli som to mala zahrnuté ... prvý mesiac som sa zhrozila výškou faktúry, ale zaplatila, druhý mesiac som našla, kde je chyba- nezrušili mi tú službu navyše - bola som v pobočke, že to som si mala sama deaktivovať a peniaze nevrátia, ale že to teda zruší....3. mesiac som to tam mala zas, tak som volala do blavy, že som to bola deaktivovať a čo sa deje...4. mesiac som písala list, lebo služba bola stále spoplatnená...po liste ale musím povedať, že mi koruny za službu vrátili 😎 ale tiež keby som nerátala každý halier, tak bohviedokedy to platím, lebo to bolo len nejak kolo 100sk mesačne

momka
autor
16. aug 2009

Smileyka priznám sa, že ja som veľmi mierumilovná osoba, ale veru v terajšej poslednej reklamácii, ktorú som napísala, včera, som už z T-Mobilu taká sklamaná, že som to slovo okrádanie použila aj vo svojom liste. Totiž skutočnosť je taká, že ja tento program mám od vlaňajšieho apríla, teda skoro 1,5 roka. Zo začiatku som pretelefonovala, všetky minúty, ani som nesledovala, či mi faktúry sedia. potom sme šli vlani na dovolenku na 2 týždne do zahraničia, nstihla som 100 min. pretelefonovať a tam mi to celé začalo. Bolo mi to čudné, že každý mesiac koncom som si dala cez SMS skontrolovať sovju spotrebu, ostalo mi x min. a ďalší mesiac som mala presunutých omnoho menej. 😕 Nejako sa mi to nezdalo, ale som čušala. Potom prišlo to, čo som spomínala hneď aj v úvodnom príspevku, presne som sa zmestila do dvojich 100 min a zrazu bááác faktúra na 220 Sk. 😠 Tak to mi už nedalo, reklamáciu mi uznali s textom v SMS-ke, že vraj V RÁMCI ZACHOVANIA DOBRÝCH OBCHODNÝCH VZŤAHOV MI ZNÍŽIA DALŠIU FAKTUŔU O REKLAMOVANÚ SUMU, žiadne áno mali ste pravdu, ospravedlňujeme sa alebo niečo podbné. O.K. v ďalšej faktúre mi prišlo menej platiť, prenos minút som mala 2 mesiace správny. A potom to začalo opäť. Najprv mi chýbalo v jednom mesiaci 5 min. potom 8 potom už 25, v ďalšom 41 min. no to už na mňa bolo moc. 2X som posielala námietku, prvýkrát osobne v predajni, druhýkrát listom. Poslala som výpisy z internetu zo služby MINUTY, ale vraj to má informatívny charakter tak to neuznali. Tak teraz som si vytlačila tie podrobné výpisy, tie chýbajúce minúty som nikam neprevolala, je to tam jasne viditeľné, ale štve ma to, že už 2x som sa ozvala, to si ten podrobný výpis mojich hovorov, nevie pozrieť nejaký pracovník T-Mobilu, či teda ten zákazník nemá náhodou naozaj pravdu, však už 2x som opakovane namietala, to prečo ja musím dokazovať na vlastné náklady? Čím to môžem nazvať ak nie OKRÁDANÍM? Neochotou? Jednoducho sa ozvem, že tam nie je niečo v poriadku a len ma jednoducho odpinkajú? Neunúvajú sa o tom presvedčiť,ako je to v skutočnosti? Teraz som im napísala do listu, nech mi dokážu, kam som prevolala tie chýbajúce minúty, ktoré mi nepreniesli podľa ich technického záznamu.

momka
autor
16. aug 2009

A ešte dodám, že je zaujímavé, že ten prenos som mala zatiaľ správny 3 x, vždy vtedy keď som reklamovala. To, aby som mala ten prenos správny musím vždy reklamovať???
A keby som mala čas, tak by som si vytlačila všetky podrobné výpisy od začiatku a popreratúvala, som presvedčená, že tých chýbajúcich minút by bolo omnoho viac. Proste niečo tam celkom určite nie je v poriadku.

ssissi
16. aug 2009

Momka, obrátiť sa môžeš 1/ písomne na operátora; 2/ na Telekomunikačný úrad - "nadriadený operátorovi".
Súhlasím však so smileykou, operátori neokrádajú, pomýliť sa môže každý pri tom množstve zákazníkov a služieb.
Momka, z toho čo píšeš, že ti nedali za pravdu, žiadne prepáč atď., ale v rámci zachovania dobrých obchodných vzťahov faktúru znížili, na mňa nepôsobí dojmom, že ti reklamáciu uznali, skôr že ju považovali za neopodstatnenú, ale práve v rámci zachovania tých dobrých obch. vzťahov ti prachy aj tak vrátili, ale teda toto neviem, odpoveď som nevidela.

nechápem celkom tomuto - "Tak teraz som si vytlačila tie podrobné výpisy, tie chýbajúce minúty som nikam neprevolala, je to tam jasne viditeľné" - to máš z podrobného rozpisu? Tak to vyzerá. Pozrela si do rozpisu, sčítavala a niečo nesedelo? Tak buď je reklamácia opodstatnená, a budeš mať prachy naspäť, alebo nesedí TVOJ súčet prevolaných minút, nezabudni prirátať, že minúta je limitovaná na 60 sekúnd. T.j. do kalkulačky nedávať napr. 1,23 min. + 2,34 min. + 5,55 min..... atď... ale sekundy zvlášť, potom prepočítať na minúty atď.

T.J - 1,23 + 2,34 + 5,55 neznamená že som prevolala 9,12 (9 min. 12 sek.), ale 592 sekúnd, t.j. 9 minút 52 sekúnd. Ak si vedela, tak prepáč 😉.

momka
autor
16. aug 2009

Ssissi jasné, že som to vedela, ako sa to ráta, mám za sebou 17 školských rokov, navyše mám vysokú ekonomickú, takže matematiky som mala v živote viac než dosť. 😉 Takže presne tak som tie svoje výpisy krvopotne prerátala, ja vlastne mometnálne neočakávam od T-Mobilu späť prachy, ale voľné minúty navyše, lebo mám program, podľa ktorého, keď neprevolám voľné minúty, tak mi neprevolané minúty prenesú do ďalšieho mesiaca zadara. Len tých neprevolaných minút, ktoré mi prenášajú je menej, ako mi v skutočnosti ostalo.

Ešte k tej mojej minulej vlaňajšej reklamácii, čo sa týka, že si myslíš, že mi neuznali reklamáciu, len v rámci zachovania dobrých obchodných vzťahov mi vrátili peniaze. Sorry, ale ty si vieš predstaviť, že mám neoprávnenú reklamáciu, ale tak pre nič za nič mi operátor vráti peniaze? 220 Sk? Žeby vianočný darček? Tak o tom véééľmi silno pochybujem. Okrem toho, tam som to tiež dokazovala podrobným výpisom z daného mesiaca a presne som prevolala 99 min a pár sekúnd, teda nič navyše a oni mi tam nafakturovali 220 Sk. Takže na 100 % to bola reklamácia oprávnená. A oni to dobre vedeli, len ten štýl, ako mi to oznámili, sa mi vôbec nepáčil. 😒
A ďakujem za radu, že kam sa obrátiť, myslím ten Telekomunikačný úrad, myslím, že tam pošlem jednu kópiu svojej reklamácie, dám im to na vedomie.

momka
autor
16. aug 2009

Inak ďakujem vám všetkým, čo reagujete, 😉 ako vidím nespokojných je nás viac. 😒

veronika81
16. aug 2009

zaujímavá téma, doteraz som si kontrolovala faktúry iba tak zbežne. Občas som tam našla nejaké podivné sms, čo som si nepamätala 😝 ale myslela som si, že si asi fakt nepamätám (materská demencia 😀 😀 )

Ale pozrite sa..viete koľká má Orange a T-Mobile neplatiacich zákazníkov? Z práce mám s tým skúsenosť, je ich hrúúúza! A dobrých 50% z nich je úplne nemajetných, ani exekútor s nimi nehne a nikdy to nezaplatenia, lebo jednoducho nemajú z čoho.. takže pohľadávka operátora je pasé 😎

No a niekto to presa zaplatiť musí, nie? 😠 😠 😠 Ak každému zákazníkovi mesačne prihodia čo i len 10-20 centov, niečo si takto vykryjú. Ja osobne by som si takú sumu určite nevšimla a podľa môjho názoru sa to takto aj robí 😖

momka
autor
16. aug 2009

No veru, Veronika, ktovie ako to je. 😖

Ssissi ešte chcem dodať, že som si celkom istá aj v tom, že som v podrobných mesačných výpisoch dobre zrátala prevolané minúty, paradox je v tom, že ten podrobný výpis úplne súhlasí s tým výpisom o mojej spotrebe, ktorý si dám vytlačiť, po každom ukončení fakturačného obdobia. Len ten výpis o mojej spotrebe neuznali, lebo vraj má len informatívny charakter. Tak teraz len dúfam , že nespochybnia podrobné výpisy. Bo všetko sú materiály, ktoré pochádzajú zo zdrojov T-Mobilu. A už mohli toľko spraviť, že sa presvedčia, o čom točím už v 2-násobnej reklamácii.No nie ja som nútená ďalej dokazovať a vytlačiť si na svoje náklady podrobné výpisy a ďalší krát míňať na poštovné. 😠 😠 😠

momka
autor
1. okt 2009

Tak ja opäť otváram svoju tému a informujem: Pred cca 1 mesiacom som zaslala svoju 3. reklamáciu do T-Mobilu, zaslala som podrobné výpisy a žiadala, nech mi konkrétne uvedú, kde som zostávajúci počet minút prevolala, ak mi teda prenášajú menej minút.No a dnes mi prišla odpoveď, ktorá ma opätovne šokovala, naozaj som nevedela, či plakať nad ňou alebo sa smiať:
dokopy pár viet v štýle: Mrzí nás, že ste nespokojná..., dôkladne sme prešetrili Vašu reklamáciu...stanoviská, ktoré sme Vám poskytli boli založené..., že som im zaslala podrobné výpisy, v ktorých som uviedla prepočet voľných minút, proste nič konkrétne, len drísty. A potom vrchol citujem: "Radi by sme Vás informovali, že pre správny výpočet uplatnenia voľných minút je potrebné uskutočniť prepočet minút v sekundách. Následne výsledný súčet sekúnd prevediete na minúty. (ako by ten čas, ktorý som prerozprávala nebol ten istý či v sek alebo v min. a rátala som to presne tak ako napísala) a vraj naďalej trvajú na svojich stanoviskách a dúfa, že mi celú záležitosť dostatočne objasnili".
Tak toto má byť kvalifikovaná a konkrétna odpoveď pracovníčky T-Mobilu - Lucie Kirschnerovej. Čakala som niečo konkrétne, ale tieto drísty ma vytočili, neviem asi tak veľa chcem za svoje peniaze.
Pravdepodobne sa držia zásad:
1. T-Mobile má vždy pravdu.
2. A keď pravdu nemá, tak platí bod č. 1

zuzidr
1. okt 2009

Ahojte,ja som tiež 8rokov u ružových a posledný pol rok dobre na mne zarábajú 😠 dlho som mala len SIM na kredit,potom som mala živnosť,dala si paušál,faktúry boli dosť vysoké ale kedže som to používala služobne a vedel si ten telefon na seba zarobiť tak mi to nevadilo 😀
Potom som išla na materskú,kde som volala a smskovala minimum,mama mi volá z roboty z pevnej linky,MM mi volá z firemného ,a faktúry sa mi zdali stále dosť vysoké,ak som si aj sem-tam dala podrobný výpis,vypýtali zaň 100SK a bolo tam to isté ako na faktúre 😠
Potom začala robiť v T-M kamoška a povedala mi "do uška" že práve kôli neplatičom sa rozhadzuje pár koruniek mesačne všetkým paušálovým 😠 😠 😠 😠
Potom sme si zobrali aj internet cez T-M tak som si myslela že vždy sme prešvihli viac internetu a kedže mi chodila jedna faktúra tak som to zase neriešila 😠
No a teraz nám v júly skončil internet,zmluvu sme ani po ich "super" ponukách nepredlžili a mne za júl,a august,prišla taká horibilná suma že 84€ 😠 😠 😠 za júl a 79€ za ugust a to mám paušál 100viac kde mesačný poplatok je myslím niečo cez 30€no som sklamaná a vo februári mi končí paušál a určite ho ruším 😠 😠 😠

zuzana355
1. okt 2009

ahojte kočky tak momka pripajam sa k tebe my máme tiež takéto problémy s ružovými a to mal moj manžel na seba 5t.č. u nich a paušal na každom jednom a mesačne sme im platili aj 12000Sk takže tak nakoniec nás nahovorili na webandwalk no a to bola katastrofa ževraj zadarmo na skúšku a figu prišla nam faktura na sumu 15000Sk 😠 😠 tak to bolo teda ja som bola ešte tehotná a manžel sa velmi do toho nerozumel a kedže chodil do práce tak ani nemal na to čas ja som robila pred tým u pevných liniek tak som išla ja na predajnu a to si mala vidieť v 8mesiaci naštvaná jak pavian ked som tam raz začala vrieskať tak toten chudák čo tam bol tak ešte aj reklamáciu napísal namiesto mna hned ju odfaxoval do BA a o necelý mesiac sme dostali vyrozumenie a ospravedlnenie so zlatou kartou ako pre VIPzakazníka ale tato radosť netrvala dlho lebo zasa nastali problémy tak sa s nimi naťahujeme znova. 😠 😠 😠
a to nehovoriac o oranžových tam mame net a na zmluvu nám napísali iný program tak nam aj nainštalovy iný program a ked sme to dávali reklamovať tak že neuznavaju že sa mam postaviť na ulicu a predať tento a potom si mam objednať druhý 😠 😠 😠 tak to ma dorazilo 😒
takže mame všetci karty v u modrých a je to zatial OK
ale s ružovými sa natahujeme ešte stále takže tolko moja skusenosť.

elissa
4. okt 2009

No ja tiež nie som s nimi spokojná a to dovtedy kým ma nenahovorili na balík vo veľkom 100 a to som sa ich pýtala či to nie je paušál a či nebudem mať faktúry.Predtým som mala easy kartu a som bola spokojna roky.Od kedy mám paušal mám taký istý problém s minútami aj hovormi,zarátajú si tam aj nezmyselné čísla kde som ani nevolala.Je to hrozné ako okrádajú ľudí a to nie len oni ale aj druhé siete.Ja som stále za kartu na kredit,tam som sama sebe pánom a viem že ma nikto neokradne. 🙂

momka
autor
4. okt 2009

Elissa je to zaujímavé, že máš ten istý program ako ja a podobné problémy. Proste jednoducho sa mi rozum zastavuje, pošlem už aj výpisy, všetko krásne sedí a je v súlade, faktúra, podrobné výpisy, výpisy z internetu o spotrebe,však je to úplne jasný dôkaz, koľko som v daný mesiac pretelefonovala a stále si stoja za svojím stanoviskom, že je všetko O.K., prenos zostávajúcich neprevolaných min. mám správny 😠 Normálne si pripadám, že zo mňa robia debila a ešte tá ničnehovoriaca odpoveď, tie drísty o ničom...
Rozhodla som sa postúpiť reklamáciu ďalej, zvažujem Telekomunikačný úrad, určite odpíšem aj tej Lucii Kirschnerovej-pracovníčke T-Mobilu, že keď nevie rátať, tak nech sa vráti do školských lavíc ZŠ, zatiaľ som sa bavila inteligentne, ale toto je už vrchol. Inak som vtedy, keď som dostala odpoveď hneď zavolala v rozhorčení aj na linku zákazníkom 12345, najprv som si žiadala tú dotyčnú Kirschnerovú, čo mi vybavuje reklamáciu, ale vraj kontakt na ňu mi dať nemôže, tak som tej pani pár vetami porozprávala, aký mám problém, citovala som z listu a pani mi povedala, že teda taká odpoveď o ničom by sa nepáčila ani jej. Dúfam, že si tú nahrávku vypočujú (lebo ako vytočíte 12345, vám oznamujú, že hovor sa nahráva- Minule sa mi stalo, že som tiež volala na tú linku 12345 a potom o pár dní mi zavolal chlapík a robil anketu, že prečo som tam volala, akú som mala reklamáciu, ako som spokojná s vyriešením a pod.
Ešte som objavila stránku sťažnosti.sme.sk, tam som videla veľa sťažností na T-Mobile a tam k reklamáciám vyjadruje aj spoločnosť.

bolavyzub
5. okt 2009

pripájam sa. Moja negatívna skúsenosť: vysoké faktúry každý mesiac a kopec neprevolaných voľných minút (aj keď volám v čase, kedy by sa mi na volania mali uplatňovať voľné minúty). Taktiež voľné minúty sa mi správne neprenášajú do ďalšieho mesiaca.
Zatiaľ som ani nemala energiu to riešiť a som zhrozená z toho, aké máte skúsenosti s reklamáciou. Ak človek predloží jednoznačné dôkazy a spoločnosť na to nedokáže slušne zareagovať...Jediným riešením je už ozaj len Telekomunikačný úrad.
Ale tá reakcia na reklamáciu a predložené dôkazy, resp. žiadna reakcia, a tvárenie sa, že žiadne nie sú..to si už naozaj myslia, že môžu všetko?
V decembri mi našťastie končí paušál.

knossos
5. okt 2009

ja som tiez presla do O2, neda sa to porovnat...
moja skusenost s T-Mobile: ked som sa vydala, prisla som do T-Mobile aby mi prepisali udaje, kedze som mala pausal na zivnost. Asi 5x ma poslali domov, lebo stale im chybal nejaky papier a nakoniec ked mala vsetko mi nic neprepisali, ze "mam nezaplatenu fakturu" a bavili sa so mnou ako s najvacsim neplaticom. Som im povedala ze to nie je mozne, vsetky faktury som platila v termine, asi tam bude nejaka chyba, nech sa na to pozru. Ked mi baba vysvetlila ktora faktura neni zaplatena som skoro odpadla - bola to ta posledna ktoru som este ani nedostala!!!!!!!!!

abetka
5. okt 2009

ja som tiez nespokojna , ale este rok mam viazanost, tak to nejako vydrzim a idem na kartu

katyl
5. okt 2009

Pridavam sa, pokial ide o vseliake akcie,, kontaktuju ma pravidelne a intenzivne, pokial chcem nieco riesit, tak sa na mna ani napozru. Nebudem tu rozpisovat, co vstetko som reklamovala v minulosti, roamingy, ktore sa neuskutocnili, data, ktore som nepouzivala a ani si ich neaktivovala...Vyslovene som musela byt drza, aby sa mojou reklamaciou zapodievali. Chlapec pri pulte mi vtedy tvrdil, ze aj ked reklamaciu poslem, tak mi ju neuznaju. Tak som sa nasrdila, sadla som si tam na stolicku a pred jeho ocami som pisala reklamaciu, kde som vsetko popisala.Ludia za mnou samozrejme cakali, ale ja som topotrebovala napisat tam a vtedy...na mieste som mu to podala, poziadala nech mi to prefoti, potrvrdi a kopiu som si nechala. reklamaciu vtedy vyriesili a mne poslali peniaze spat
Inokedy, teda v zime som mala I phone, a vyuzivala som wifi,bezplatne samozrejme, ale akosi na koci mesiaca prisla ohromna fakturisko, ked som sa isla informovat, tak vraj som preniesla tolko a tolko dat, vravim, ake data, ved ja nema aktivovany internet v mobile a oni na to, ze to mi aktivovali zadarmo, bez mojho vedomia, ze kolko vyuzijem tolko vyuzijem...ja im vravim, ze vyuzivam wifi free a nemozem si kontrolovat, ked uz wifi nie je v dosahu a telefon automaticky prechadza na ich internet.Ze to je moj problem. Tak som to chcela samozrejme zrusit, to sa vraj neda.. 😠 😠 tak som napisla list, kde som opat vsetko popisala.a isla som este skusit do inej predajne, tam mi to samzrejme bez reci zrusili.....divne,nie? 😠
Ale naposledy, predmesiacom mi prisla faktura na 34 Eur, vzdy mavam okolo 18,
bolo mi to divne, ale nerobila som paniku, nemusela somnieco ustriehnut a tak som si dala poslat podrobny vypis s cislami na ktore som volala, aby som sa uistila kolko a kde som volala. Poslai mi vsak fakturu uplne ineho obdobia. Tak som si zacala pozerat aspon tu a yistila som, ze aj na tej dobrej fakture, sommala nauctovane nejakych par minut nad ramec volnych aj ked volne este neboli vycerpane. Neboli to ani zahranicne ani audiotex...skratka ma systematicky odrbavali 😠
sice o par korun ale stale
uz som rozhodnuta, za mesiac mi konci viazanost a sup k O2

elissa
5. okt 2009

a ako s Vami jednajú... 😠 prišla som sa tiež sťažovať a ma odbila jedna z pracovničiek ako malé decko a ešte sa mi ani nedívala do očí,normálne reč o ničom a stále mlela to isté dookola ako nahraná páska. 😠 hrozné,to im asi nakážu ako majú komunikovať s klientami ktorí sa prídu sťažovať,no ďakujem pekne 😒